Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 43682 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 16 z 1093 (komentarze od 601 do 640):

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:40

@losnumeros napisał: "Najbardziej mnie boli to, że wydaliśmy w lecie horrendalne pieniądze,"
Ale to nie twoje pieniądze, patrz na to inaczej xD

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:38

@losnumeros napisał: "Nie okłamuj samego siebie, każdy z tej strony w pewnym momencie robił wszystko żeby obejrzeć nasz mecz i na pewno nie jesteś wyjątkiem który lubi wbijać szpilkę."
Oglądam każdy mecz, zawsze, jedynie w ostatnich latach opuściłem część derbów z kurami ostatnio, bo zmarła mi babcia, więc nie okłamuje samego siebie, bo nie muszę:) natomiast nie kumam takich jak ty, którzy pojawią się gdy wynik niekorzystny ,i robią to praktycznie tylko wtedy, i nie uważam ich za kibiców, a za frustratow po prostu @losnumeros napisał: "trzeba patrzeć inaczej"
Ty wiemy że patrzysz inaczej xD

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:33

@Mastec30 napisał: "Ciężej mi to wytłumaczyć w tym sezonie niż w poprzednich."
Mamy szerszą i bardziej jakościową kadrę i mimo, że cały sezon ktoś wypada, to jesteśmy w stanie te nieobecności wypełnić, i mimo że gra nie porywa, są wyniki:) a o to w tym sezonie chodzi. W tym co wymieniłeś był polot, ale jak wypadki kluczowi, ławka nie dała rady i odpadliśmy szybko , ot taka różnica:)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:30

@Dziadyga napisał: "Teraz znając ich i jak to jest w zwyczaju,dostaniemy gonga z City ligowego i zacznie się sraczka z byle kim"
Pisałeś już tak w tym sezonie że 4 razy, i dalej nas nie wyprzedzili xD dostali oklep od Realu itd xD ah dziadyga, dziadyga

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:25

Arteta on Kepa: It would have been very unfair for him and the team to do something different [and not select him].

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:22

Will Eze join up with England?

"No. We have to do another scan in six or seven days. Calf [injury]."

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:21

@losnumeros napisał: "W przeciwieństwie do Ciebie zrozumiałem coś co już pisałem wcześniej. Arsenal nie jest najważniejszy w życiu jak to robiłem kiedyś czyli podporządkowanie dnia żeby obejrzeć mecz. Oni będą gadać swoje głupoty jak to jest im przykro itp, a tak naprawdę mają to w 4 literach. Pokaż mi komu dzisiaj wyglądało na wygraniu finału? Kto gryzł trawę lub mobilizował zawodników? Nikt, oj kolejny meczyk i wciśniemy bajkę barankom jak to trzeba wyciągnąć wnioski i odpowiedzieć w następnym meczu. Aresnal nie jets najważniejszy w życiu, jednak to klub któremu będę kibicował cały czas aż nie padnę"
I nie podporządkowujesz sobie, ale jak widzisz niekorzystny wynik, nagle masz czas xD coś tu się nie skleja i mało ma wspólnego z kibicowaniem, jednak chyba po prostu szukasz miejsca na wylanie swojej frustracji i zawiedziony jesteś że to tak rZadko możliwe w ostatnich latach xD

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:19

Arteta: "We are going to use this fire in the belly to have the most amazing two months. We have to go through this pain and disappointment." #AFC

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:13

@losnumeros: jak nazwać twój mental, kiedy pojawiasz się jedynie, gdy liczysz na porażkę i możliwość poplakania? No bo nie powiesz mi, że to nie jest powiązane, gdy nie ma cię tu wcześniej np przez 3 tyg a gramy co 3 dni xD to ty jesteś kibicem? Czy jak?

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 20:10

@ladinho91 napisał: "Strach przed straceniem tej 9 pkt-owej przewagi jest tak gigantyczny, że wielu z nas paraliżuje. Nigdy nie należałem do naczelnych krytyków tej drużyny ale teraz naprawdę się boje scenariusza w którym gdy nie dowozimy tej ligi w tym roku."
Sami sobie ten strach kreują , i jak sinusoida ich emocje latają, raz przegrywamy wszystko, raz wszystko nasze wg nich xD generalnie to jak mówiłem City miało nas już tyle razy na widelcu wg tej strony, że już powinno być po temacie, a jednak jest te 9 pkt różnicy, i na szczęście ten mecz na to nie wpłynie. Gdyby była różnica punktu, to mogłaby ta porażka stresować, ale teraz kadra, potem FA cup i dopiero liga, i nie ma gwarancji że City zagra lepiej niż dziś, a wszyscy zgadzamy się, że nie było koksami, tylko my byliśmy jeszcze gorsi w 2 połowie;) np takiego Haalanda nie było w tym meczu tak samo jak naszej ofensywy, zresztą nawet doku , który miał kręcić tak naszymi, nic aż takiego nie zrobił. Cóż ktoś musiał przegrać,padło na nas, szkoda z epo tak słabej 2 połowie.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:57

@losnumeros napisał: "W skrócie, zapominamy i lecimy dalej"
No oczywiście, bo wyciąga się wnioski, i zapomina o porażce, a skupia na kolejnym meczu i celu:)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:56

Newcastle attacker Harvey Barnes set for England call up with Arsenal man Eberechi Eze to withdraw from Thomas Tuchel’s party to face Uruguay and Japan through lower leg injury.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:54

@losnumeros napisał: "Jakie wnioski wyciągną po tym meczu?"
Ze zagrali słabo w drugiej połowie, ale mają do zdobycia 3 ważniejsze trofea, i trzeba się na tym skupić :) a w szczególności na PL i zgarnąć tytuł, co bardzo Cię zasmuci :)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:50

@KapitanJack10 napisał: "Kibice właśnie zwalniają trenera, bo na pewno stracimy też lidera w lidze, a w LM to lepiej nie docierać do finału, bo pewnie dostaniemy 4:0 bo w finały nie umiemy.

Przegraliśmy Carabao, a ja mam wrażenie że skończyliśmy sezon przegrywając każdy mecz pod koniec i tracąc wszystkie puchary."

Ale to jest standard tutaj ;) już tyle razy przegraliśmy ten sezon, że zliczyć ciężko xD przecież samo City miało nas już kilka razy wyjaśnić i odskoczyć;) zdecydowanie mental kibiców jest żenujący xD

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:47

@losnumeros napisał: "Chłopie co Ty bronisz i winisz Kepe? Arteta na 2 połowę wyszedł z pamperesm i to przekazał zawobikom, City nas zmiażdżyło w drugiej połowie a nie grali nic wielkiego"
Kepa był elektryczny od tego wyjścia i faulu, miał wkład w ten wynik, City nie zagrali wow, my zagraliśmy słabo, ale do gola mimo wszystko był mecz ,który w obie strony mógł pójść:) no j to city ma puchar ma pocieszenie, jedyny w tym sezonie:) nie udało nam się im tego zabrać, szkoda :)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:42

@losnumeros: jak tam mordzia, zadowolony dziś? ;) mówisz że już po lidze? Dawno Cię nie było, dopiero dziś ponownie ;) zmartwie Cię , ligę bierzemy my, i myślę że jeszcze jeden puchar wpadnie:)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:40

@kamo99111 napisał: "Na moje nawet bez błędu Kepy City by wcisło. Oni nas gnietli w drugiej połowie niemiłosiernie. Na moje Arteta zawalił.. Po pierwsze coś w szatni nie pykło bo na drugą połowę wyszliśmy jak niemowlaczki, a po drugie jak City nas gniotło to prosiło się o zmiany deczko wcześniej."
No ale to wyjście, faul, żółta , i potem nerwowość zrobiły też swoje, z Raya by to nie miało miejsca, ale cóż. No szkoda generalnie, ale nie ma co przeżywać tego, najważniejsza liga, i mógłbym mieć obawy przy minimalnej przewadze, a tak trzeba grać swoje. Wiadomo że będzie gadka, że AFC się sypie, tu będzie po raz n-ty że już po sezonie i wszystko przegrane, już to tyle razy czytałem, że splywa po mnie xD jedziemy dalej, nie będzie jedynie poczwórnej korony;)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:25

Szkoda że nie udało się wygrać, ale 2 połowa tragiczna, a od wyjścia Kępy nerwowość i jego błędy zawaliły już całkiem. No nic, na szczęście w lidze mamy dużą przewagę i ten mecz na to nie wpłynie, co innego gdyby była to minimalna różnica. Jedziemy dalej :D

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:15

@Gunnerrsaurus napisał: "W obecnej sytuacji jak Arsenal nic nie wygra to bez zastanowienia należy pożegnać się z Mikelem."
Wygramy co najmniej PL :)

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:01

Dawać Gabiego i Dowmana

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:49

Ale babol kepy

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:44

Gabi za Trossarda

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:40

Kepa ma dużo szczęścia

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:35

COYG!!

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:12

Na te piłki za obronę , to Gabi w 2 połowie za Trossarda

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:11

@sWinny napisał: "sędzia dzisiaj jest dramatyczny"
Niestety

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 18:00

Silva już żółtko luźno powinien dostać

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:50

Sędzia tak średnio ogarnia

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:47

Nawet go nie dotknął xD

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:38

Ale wyjął Trafford

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:27

COYG!!

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 17:13

https://www.youtube.com/live/vVOtmvJrqgQ?is=eUGMRe4R-4FGOa1p

Coś takiego na yt

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 16:51

Arsenal vs Man City is the first League Cup final in history to be contested by two sides that currently occupy first & second spot in the Premier League (or First Division).

Remarkable statistic.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 16:47

Odegaard, Timber and Eze all arrived with the team despite not being in the matchday squad.

Images: Arsenal

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 16:17

Here are the teams at Wembley.

#AFC Kepa; White, Saliba, Gabriel, Hincapie; Zubimendi, Rice; Saka, Havertz, Trossard; Gyokeres

#MCFC Trafford; Nunes, Khusanov, Ake, O’Reilly; Rodri, Bernardo; Semenyo, Cherki, Doku; Haaland

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 16:12

Arrizabalaga
White
Saliba
Gabriel
Hincapie
Rice
Zubimendi
Havertz
Saka
Gyokeres
Leo

Eze and Timber not in the squad.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 16:10

Mikel Merino here at Wembley with the Arsenal squad.

On one crutch and wearing a protective boot.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 16:06

Max Dowman is on the bench for Arsenal

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 15:51

Kai Havertz STARTS for Arsenal. [@HandofArsenal]

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 15:40

BBC Sport sources have indicated that Eberechi Eze is OUT of the Carabao Cup final today. There is also doubt over the inclusion of Jurrien Timber. [@SamiMokbel_BBC]

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady