Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 156 z 274 (komentarze od 6201 do 6240):
Wiadomo, ze pilkarze sie z Ljunberga ciesza bo wreszcie maja trenera ktory zrozumiale mowi w jezyku angielskim. Skonczylo sie codzienne mowienie slowa improve bez dalszych sensownych zalozen
Miles się schowal przed główka xD
Same Old Arsenal
A lepiej, bez faulu xD
Dean nawet kartki tutaj nie dał?
Za mało kontuzji było
Bardzo fajny sklad
Pepe grał na Gabiego na ostatnim treningu. Wychodzi na to, że wreszcie któregoś z nich zobaczymy jutro w pierwszym składzie
Kurde jeszcze 2 miesiace temu mowilem, ze nie ma co patrzec na Lester bo jeszcze pogubia punkty i to nie z nimi bedziemy walczyc o top 4. Obecnie Lester spokojnie grzeje druga pozycje i ma dwa razy wiecej punktow od nas
@lays: Kiedys mieli mega paczke, budowa nowego stadionu ktory do teraz nie zostal skonczony, pograzyla VCF.
38 letni Joaquin strzela hattricka w 20 minut :D Bardzo sie ciesze, zawsze lubilem tego pilkarza. Szkoda, ze skrzydla Vicente - Ximo byly silne tylko na papierze bo praktycznie nigdy razem nie byli dostepni na mecz
@KapitanJack10: Rosicky po meczu z Tottenhamem byl posadzany o sabotaz ;)
@gunner1990 napisał: "No i 8 grudzień a my bez trenera ... klub mem"
In Freddie we tru... Aaa kogo ja probuje oszukac, lecimy na dno
I dobrze, niech idzie. Zasluguje na to, zeby grac w LM
Tottki w 30 minucie maja wiecej goli niz my oddajemy strzalow na bramke przeciwnika w jednym meczu =/
Nie da się wygrać jak w całym meczu oddajemy jeden groźny strzał (Martinelli). Bramka z przypadku, Laca tylko przedłużal wrzutke
Kolejny żałosny mecz
Joe chyba jakieś problemy żołądkowe, najlepszych się nie zdejmuje
Spokojnie przecież Freddie ich widzi na treningu, nie ma znaczenia to jaką kaszane Joe gra w EPL
Gramy taki sam piach jak za Emerego
Fajnie, że Lucas w pierwszym. Dziwi znowu brak Tierneya. Szkoda, że Gabi nie ma praktycznie możliwości pokazania co potrafi bo zasługuje na to nabradziej że wszystkich. Wyboru Joe nawet mi się nie chce komentować
Martinelli zrobił w dwie minuty więcej niż Laca w całym meczu =/
@Mihex: tu chodzi o skład, ustawienie i zmiany a nie o to ile ich trenuje
Ja tylko przypomnę, że część osób chciała dać Freddiemu szansę do końca sezonu =p
Ooo Saka wchodzi, za 5 min będzie truchtal
Mustafi i Joe to dwie porażki
@DontCry: gdzie mamy skrzydła? Jak można ustawić dwie tykajace bomby obok siebie w obronie i na zabezpieczenie środka pola dać wolnego Xhake? Joe czym zasłużył na grę bo znowu tylko widać go jak popełnia błędy
Zawodnika widać, że zależy jednak Freddie dramatycznie ich poustawial
W ten sposób co drugi karny powinien być powtórzony.
Piękny karny xD
Gość sam na 4 a oni czekają co zrobi
Wreszcie to my jesteśmy Barcelona =x
3 minuta a Norwich dalej bez strzału. Ślepy by zauważył różnice!
Dawać nowego trenera xD
Koro zniszczył
Aaa i jeszcze jestem ciekaw jak będzie się prezentował Kurian
@Fabri4: Spartak nigdy nie ma pary na całą bitwę, wyjście z grupy to jego maksimum. Uważam, że rok temu Koro wygrał zarówno walkę ze Spartiakiem jak i zjadł Milana. Walka na Peusa to jakaś kpina, gość się tylko napinal i wykorzystał chwilowa nienawiść klubu do Kora. Myślę, że Quesh może pozytywnie zaskoczyć. Wueno raczej chłopak do bicia, Toczek jak będzie w takiej formie jak na elimkach to walki nie powinien wygrać. Ja chciałbym finał Koro - Oset
@Fabri4: będzie njuskul i będą jakieś randomowe tracki które Avens wybierze z tego co mu wysłali. Tak przynajmniej zapowiadali na kanale WBW. W finale mimo wszystko można spodziewac się klasyki :)
Dzisiaj tylko werdykty mogą zatrzymać Koro! Oby nie było jak rok temu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wilock z kazdym kolejnym meczem pokazuje, że nie zasługuje w ogóle na grę w Arsenalu