Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 155 z 274 (komentarze od 6161 do 6200):
Laca od kad wrócił ma tragiczne strzały
Nelson mimo wejścia w 65min nie jest w stanie nikogo wyprzedzić
Kolejny raz mamy fatalna druga połowę
Bardzo ładnie gramy
Co się Lucas i Laca obrócili pięknie, szkoda że nic z tego nie wpadło
Granit dzisiaj bardzo dobrze
Ludzie przestańcie narzekać na sędziego, przegraliśmy na własne życzenie. Jorginho ewidentnie powinien wylec z boiska w 75 minucie ale to samo tyczy się Guendo w sytuacji z 40 minuty. Bardzo dobra pierwsza połowa i przespana cała druga. O ile Arteta fajnie wszystko poukładal o tyle rozmowa motywacyjna w przerwie i brak zmian w porę, zepsuły cały mecz. Nie wiem na co Mikel czekał ale największa lekcje to on powinien wyciągnąć z tego spotkania
Pobanujcie proszę te wszystkie osoby co przeklinaja co drugie słowo i mają mniej niż 50 komentarzy. Każdy jest wkurzony ale tego nie idzie czytać
Nie ma co narzekać na sędziego bo Arteta zawalił. Piękna pierwsza połowa, na drugą w ogóle nie wyszliśmy a Mikel dał się rozkręcić Chelsea na dobre. Jak Juz CFC była w gazie to zaczął robić zmiany ale było już za późno
Frajerzy
Obudził się Arteta po fakcie
Narzekalem na Sake bardzo w poprzednim meczu ale w tym zasługuje na duży plus. Zdecydowanie lepiej idzie mu gdy gra bliżej swojej bramki, nie irytuje wrzutkami spisanymi na straty
Gdzie czerwień kuźwa
Nie wiem na co Mikel czeka że zmianami, przecież nic nie gramy w drugiej połowie
@Freo98: spalony oczywisty, bez sensu było męczyć zawodników
Potrzebne dwie zmiany:
-ktos z Guendo i tutaj mamy problem bo Joe jest tragiczny
- Pepe za Nelsona/Lacazetta
Dobry ten Auba jako LO :)
@rreddevilss: faul jest liczony od miejsca w którym się zaczyna
@rreddevilss: za co niby? Za faul przed polem karnym?
Nasza grę wreszcie da się oglądać z przyjemnością
Pięknie
Czym Nelson zasłużył na kolejny pierwszy skład?
"dzięki za 1 pkt Laca" - kibice Bournemouth
Mam nadzieję, że na drugą połowę Nelson już nie wyjdzie
Zart
@sWinny: został zablokowany przecież a to spora różnica.
@lays: co ma do tego pozycja, ja go nie rozliczam z bronienia tylko z dosrodkowan. Dwa razy w łatwych sytuacjach podał do nikogo
Saka jest strasznie słaby
Xhaka wstepnie dogadany z Hertha
- Arsenal chce
- Xhaka chce
- Hertha nie chce
@daniken napisał: "jak możne mieć jakąś kurę w swoim składzie w fpl ^^"
jak mozna clowna przebierac za clowna i dawac jako avatar ? :)
Powinni im nie płacić za ten tydzień, kolejny żenujący mecz
Typowy mecz drużyn z dołu tabeli
Strasznie nudny mecz
Joe jako pierwszy z ławki xD rozumiem, że gramy o remis
Nie powinno go już być na boisku. Podsumował swoją grę
Niestety z naszej mlodziezy na chwile obecna do Premier League nadaje sie tylko i wylacznie Martinelli
Nie ukrywam, ze od poczatku bylem zle nastawiony do jego osoby. Z czasem mi przeszlo ( w duzej mierze za sprawa tego co Arsenal odwala), obecnie uwazam, ze warto dac szanse Mikelowi. Jak bedziemy grali jeszcze wiekszy piach to wtedy dalej bedziemy szukali alternatywy, jezeli jednak okaze sie, ze Mikel ogarnie ten syf to byc moze trafimy z trenerem na lata.
Powodzenia
Wypozyczenie Nketiah do Leeds nie ma dalszego sensu. Nie jestem jego fanem i uwazam, ze nigdy nie bedzie wystarczajaco dobry zeby grac w Arsenalu ale jezeli Arsenal wiaze z nim przyszlosc, lub chociaz chce go sprzedac za jakies pieniadze to musi mu zapewnic wiecej minut na boisku. Pol sezonu za nami a Eddie rozegral w Leeds 450 minut, zdecydowanie za malo. Zakonczyc wypozyczenie w Leeds i wypozyczyc ponownie do innego klubu gdzie bedzie mogl rywalizowac o miejsce w skladzie
Vardy z kolejna bramka
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Laca podsumował swoją gre