Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 164 z 274 (komentarze od 6521 do 6560):

Komentowany temat: Nelson: Rywalizacja mi pomoże 28.08.2019, 13:22

Oby tylko kontuzje go ominely. Chcialbym jeszcze zeby Saka czasami dostal szanse

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 20:29

Pepe potrzebuje więcej ogrania i będą z niego ludzie. Luiz dzisiaj w obronie beznadzieja ale prawda jest taka, że obrona byla testowana bez przerwy, tak czy tak myślę, że możemy mieć z niego dużo korzyści w tym sezonie (głównie za sprawą jego rozgrywania)

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 20:23

@gnabry_ napisał: "Największym transferem Arsenalu byłaby kontuzja xhaki"

Idź się lecz albo zmień dilera. Nawet wrogowi źle się nie życzy

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 20:18

80 minuta 3:0 a Laca wchodzi i walczy jakby był remis. Szkoda, że reszta nie ma takich ambicji

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 20:13

Pięknie, honor jest i kupon też uratowany :)

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 20:08

Skoro my nie możemy trafić to niech już nas chociaż dobija bo na kuponie został mi tylko ten mecz (+3,5goli)

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 20:00

Laca w pierwszym na Tottenham i tyle w temacie. Jak Emery to widzi inaczej to niech zacznie jeszcze bardziej analizować mecze

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 19:54

Auba dzisiaj tragedia, każda akcja zepsuta

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 19:51

Niech dalej Emery trzyma Lacazette na ławce, wcale to nie jest zawodnik który sam potrafi zrobić gola. Nic go nie nauczył mecz na Liverpool z zeszłego roku gdzie dzięki akcji samodzielnej Laci zdobyliśmy 1pkt na Emirates

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 19:46

Brawo Luiz :/

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 19:39

Dłużej niech się zbiera

Komentowany temat: Klęska na Anfield: Liverpool 3-1 Arsenal 24.08.2019, 19:36

To jest zart

Komentowany temat: Czas na pierwszy poważny sprawdzian. Liverpool - Arsenal 24.08.2019, 19:05

Dawać tutaj Lacazzette bo Dani niewidoczny

Komentowany temat: Czas na pierwszy poważny sprawdzian. Liverpool - Arsenal 24.08.2019, 18:59

Tragedia, zero gry z naszej strony

Komentowany temat: Czas na pierwszy poważny sprawdzian. Liverpool - Arsenal 24.08.2019, 18:41

Dlaczego =( to była banalna sytuacja

Komentowany temat: Di Marzio: Roma zainteresowana Mustafim 24.08.2019, 11:16

Mustafi wez sie w garsc i odejdz. W VCF byles niesamowity, moze akurat w lidze wloskiej odzyjesz bo w Arsenalu niestety slyniesz z baboli + dobrego zachowania pod bramka rywali ktore schodzi na drugi plan biorac pod uwage pozycje na ktorej wystepuje

Komentowany temat: Emery: Mustafi i Elneny powinni odejść 23.08.2019, 19:09

Prawidlowo, mowimy jak jest a nie zadne owijanie w bawelne

Komentowany temat: Pepe: Emery pomógł mi w aklimatyzacji 21.08.2019, 10:12

Na ta chwile to niech daje z siebie 100% na boisku. Widac, ze w ataku moze sporo namieszac ale musi grac wiecej podaniami, druga sprawa to musi zaczac grac w obronie a nie tylko leciec do przodu

Tabela wyglada pieknie, poczatek sezonu a druzyny z topu stracily juz sporo punktow. Za tydzien zgarnac chociaz 1 punkt i co wazniejsze za 2 tygodnie wygrac z Tottkami

Komentowany temat: Ceballos: Nie zapomnę tego dnia 18.08.2019, 13:46

Wszystko fajnie tylko za rok znowu bedzie trzeba latac dziure po nim - chyba, ze pilkarz jak i zarzad pozytywnie mnie zaskocza i uda sie go wykupic

Nie dość, że kupon nie wszedł to jeszcze Tottki z punktem =/

No nieeee =(

Brawo, kupon uratowany =)

Dawać City, nie róbcie sobie jaj

Iwobi zgodnie z zapowiedzią wyrabia sobie markę w EPL - markę gościa który będzie wpuszczony na boisko dopiero w momencie gdy gra nie będzie się w ogóle kleic i będzie trzeba liczyć na jakiś solowy rajd jeźdźca bez głowy

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 15:27

Styl taki sobie. Cieszą 3 punkty i bardzo dobry mecz Cebuli.

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 15:21

Pepe kasztani banalna kontrę a część osób pisze komentarze typu zasrany gabonczyk czy też Auba tragedia xD

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 15:18

Ale Dean jest beznadziejny

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 14:58

Torreira za Wilocka na juz

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 14:51

Piękny strzał

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 14:31

Auba Laca i Pepe, niech się dzieje

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 14:16

Pech

Komentowany temat: Godnie przywitać kibiców: Arsenal - Burnley 17.08.2019, 13:48

Fajnie wygląda nasza gra

Komentowany temat: Saliba przejdzie operację 16.08.2019, 17:05

Szkoda, ze tak pozno decyzja o operacji ale lepiej pozno niz pozniej. Zdrowka i wracaj szybko do gry

Komentowany temat: Winterburn: Luiz powinien być kapitanem 16.08.2019, 17:03

Tak chyba tylko po to zeby kontynuowac nasza tradycje z ostatnich lat gdzie kapitanowie zawsze odchodzili

Komentowany temat: Wenger blisko pracy w FIFA 16.08.2019, 10:20

Oby nie, chcialbym zobaczyc go jak sobie poradzi w jeszcze jednym klubie - najllepiej z topu zeby mial jeszcze szanse na wygranie LM :)

Komentowany temat: Agenci Özila są już w Stanach 12.08.2019, 20:12

@BogdanVanBommel: Ale zdajesz sobie sprawe, ze my juz Zahy kupic w tym okienku nie mozemy ?

Komentowany temat: Skromne zwycięstwo na start sezonu, Newcastle 0-1 Arsenal 11.08.2019, 17:48

Brawo Zouma, dobry mecz =p

Komentowany temat: Oficjalnie: Iwobi sprzedany do Evertonu 08.08.2019, 22:45

@Siwy2185 napisał: "Coś pięknego!!! Jeszcze tylko Xhaka kontuzje na cały sezon i mamy mistrza!!!"

Nawet jezeli zartujesz to w ten sposob sie tego nie robi

Komentowany temat: Oficjalnie: Iwobi sprzedany do Evertonu 08.08.2019, 22:43

Tylko pokazal swoj brak charakteru, bal sie o miejsce w skladzie gdzie do rywalizacji mial tylko jednego konkretnego przeciwnika ktory dopiero przychodzi do EPL + kilku młodziakow jak Nelson.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady