Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 169 z 274 (komentarze od 6721 do 6760):

Komentowany temat: Aubameyang marnuje karnego w końcówce, Spurs 1-1 Arsenal 02.03.2019, 14:46

Laca ogólnie grał bardzo dobrze wszędzie tam gdzie nie musiał. W wykończeniu niestety dzisiaj zawiódł. Oby Auba zrobił różnice

Komentowany temat: Aubameyang marnuje karnego w końcówce, Spurs 1-1 Arsenal 02.03.2019, 14:41

Laca co Ty dzisiaj kopiesz...

Komentowany temat: Aubameyang marnuje karnego w końcówce, Spurs 1-1 Arsenal 02.03.2019, 14:33

Dobra korekta składu

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 14:33

Bardzo dobra korekta

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 14:17

Dobra udało się utrzymać. Teraz tylko dobrze wejść w drugą połowę i mecz jest nasz

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 14:15

Brawo Leno

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 14:14

Jeju jak fart

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 14:13

Miki świetna forma

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 13:54

To w drugiej połowie Lucas za Xhake bo jak Emery go nie zdejmie z boiska to sędzia to zrobi

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 13:46

Brawo Rambo! Brawo Laca!

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 13:44

Xhaka co to było...

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 13:39

Gdzie żółta za dive?

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 13:35

Laca by za to czerwo dostał :p

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 13:31

Mustafi dzisiaj bramka, róbcie screeny =p

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 12:36

Brak Kolasinaca zwiazany z lekkim urazem

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 12:06

Zagramy tak, ze rece same beda bily brawo ! Licze na podobne nastawienie jak w pierwszym meczu ligowym na nich

Komentowany temat: Derby o 6 punktów, Tottenham vs Arsenal! 02.03.2019, 11:59

Bez przesady z tym Kanem, zachowanie slabe ale nie na zawieszenie. Jak wygrywac z Tottkami to tylko tak, zeby nie mieli pozniej wymowek :)

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:41

Co sie odezwe na temat Chelsea to Ci trafiaja bramke :x

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:40

Pozostaje liczyc na to, ze tottki zremisuja jeszcze

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:35

Brawo nasi, teraz zeby podtrzymac dobra serie na Kurczaki i bedzie naprawde ciekawie w tabeli

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:31

Uff cale szczescie, po pierwszej powtorce mialem wrazenie, ze mu rzepka przeskoczyla

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:29

Nie denerwujcie mnie nawet

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:20

Brawo!

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:13

Co jak co ale myslalem, ze United przy obecnych brakach kadrowych straci dzisiaj punkty. Brakuje jeszcze tylko tego, zeby Chelsea cos wlepila

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:07

Dawac Suareza na boisko, kiedy mamy go sprawdzic jak nie w takim meczu

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:02

Teraz czas na Crystal Palace i Tottki

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 22:01

Wreszcie trafil, Kazda akcja w ataku napedzana jest przez Mikiego i Ozila

Komentowany temat: Walka o pierwszą czwórkę trwa: Arsenal 5-1 Bournemouth 27.02.2019, 21:59

Koscielny ma ponad 2 razy mniej minut rozegranych od Iwobiego i tyle samo goli :P

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 21:33

Dobra niech Auba nie wychodzi w ogole na druga polowe bo mamy kolejny mecz w ktorym kazdy jego kontakt konczy sie strata

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 21:26

Nie cisnijcie po Aubie prosze bo Diamowi robi sie przykro

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 21:15

To nie jest faul? aha

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 21:14

Problem jest taki, ze mamy kolejny mecz w ktorym Auby w ogole nie widac na boisku

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 21:12

Brawo

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 20:55

Dobrze to wygląda wreszcie, oby grali tak cały czas

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 20:49

na lawke z nim, przeciez nie walczy !

Komentowany temat: Umocnić pozycję w czwórce. Arsenal - Bournemouth 27.02.2019, 20:18

Pan snajper w pierwszym skladzie, mam nadzieje ze sie dzisiaj przelamie

Komentowany temat: Ligowy mecz Rennes przesunięty 26.02.2019, 19:34

Nie ma to znaczenia, tak dlugo jak zagramy swoje to o wynik nie mamy sie co obawiac. Jezeli natomiast zagramy tak jak w meczu z Bate ( zwlaszcza po 10 minucie) to bedzie nieciekawie bo o ile Rennes zadna klasowa druzyna nie jest (z calym szacunkiem bo zaszli juz calkiem daleko w pieknym stylu elimunujac Betis) o tyle w ataku idzie im ostatnio bardzo dobrze

Komentowany temat: Emery ocenia szansę na występ Suareza 26.02.2019, 19:28

Jak narazie gra zdecydowanie ponizej oczekiwan a wielkich oczekiwan nie bylo. Tak czy tak dajmy mu szanse. Bardzo dobrze, ze Emery nie wpuszcza go na sile w kazdym meczu bo najpierw musi zdecydowanie poprawic swoja gre. Mozliwe, ze nie doczekamy sie dobrego wystepu Suareza w Arsenalu od 1 minuty ale lepsze to niz na sile sprawdzanie go od poczatku i tracenie pkt w tak waznym momencie sezonu. Niech gra ogony i zobaczymy co z tego bedzie

Komentowany temat: Emery o postępach Iwobiego 26.02.2019, 19:23

Iwobi ma dobry ruch bez pilki, przyspieszenie oraz calkiem fajne podanie. Problem pojawia sie gdy ma pilke przy nodze bo on sam nie wie czy chce kogos okiwac ( a drybling ma fatalny, pilka w miejscu a ten nogami przebiera), strzelic czy podac i przez to na ogol konczy sie na stracie. Kolejna sprawa to gdy juz decyduje sie na strzal to na ogol wyglada to bardzo slabo. Jedno za co w 100% mozna go pochwalic to zaangazowanie

Komentowany temat: Ważne zwycięstwo ze Świętymi 2-0! 24.02.2019, 22:33

Co tam sie w ogole odwalilo. Inter traci bramke z karnego na 3:3 w 101 minucie meczu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady