Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 191 z 274 (komentarze od 7601 do 7640):
Fajnie bedzie zobaczyc jak sobie poradzi w EPL. W Arsenalu jak gral to gral przynajmniej dobrze jednak ogladajac go kilka razy w Deportivo rok temu wygladal slabiutko.
Gratulacje dla autora, musiales poswiecic na to sporo czasu.
I dobrze, moze i bylby lekkim wzmocnieniem ale my potrzebujemy kogos naprawde solidnego
Szkoda chociaz trzeba przyznac, ze od poczatku byly na to bardzo male szanse
Piękna ale bardzo mało realna wiadomość
Nie sądziłem, że się na to zgodzi :(
@lays: Tyle lat Wenger byl w Arsenalu a Ty sie dalej nie nauczyles.
Nie ilosc tylko Jakosc ! Wierze, ze zawodnicy zakupieni w tym okienku posiadaja odpowiednia jakosc. Jezeli nadarzy sie jeszcze dobra okazja to kluby na pewno z niej skorzystaja a na ta chwile musza monitorowac rynek i cierpliwie czekac.
Ale Hull gra beznadziejnie w obronie dzisiaj
WHU i Everton kupuja jak leci tych co sa dostepni.
Kolasinac kontuzja na 3 miesiace a Nacho w ogóle nie ćwiczył z drużyną :/ biorąc pod uwagę szybkich zawodników City i CFC to Niles chyba najlepszy w tym momencie
@illpadrino: Skad to pytanie? 3 dni temu rozegral caly mecz w ktorym zdobyl 3 bramki i asyste. Z dzisiaj jedyna wiadomosc jaka znajduje na jego temat to taka, ze zostal wyrany zawodnikiem tygodnia w MLS
Na ta chwile to niech kontuzje omijaja go szerokim lukiem a pozniej moze sie zastanowic co dalej. Mam nadzieje, ze przynajmniej plecy wreszcie dobrze wyleczy (o ile to w ogole mozliwe)
Patrzac na to co zaprezentowal w ostatnich meczach - dobra wiadomosc. Oby nie bylo jak z innymi "talentami"
Spokojnie Emery dopiero przyszedl do klubu, tez nie moze na dzien dobry wszystkich wyrzucic. Mysle, ze przed przyszlym sezonem beda zrobione juz konkretne czystki w Arsenalu no ale czas pokaze
@ArsenalChampion:
Daja rade chlopaki :D
@pan_kamil_afc: zabrał piłkę która leciała do jednego z młodszych kolegów (wydaje mi się, że do Nketiah ale dokładnie nie powiemy), zepsuł podanie (a to była kontra 3v3 czy jakoś tak) przerzucacaj piłkę na drugą stronę pola karnego zamiast odegrać na czystą pozycje do młodego któremu chwilę wcześniej zabrał piłkę po czym krzyknął do niego) *fk off*
Fajnie bedzie zobaczyc Schurrle w EPL, pewnie bedzie chcial cos Chelsea udowodnic ;)
Jeszcze bardziej ciekawi mnie jak sie sprawdzi Golovin w Monaco
Musisz patrzec na siebie i posadzic dziadka na lawke bo jezeli o Arsenal chodzi to tam jest jego miejsce
Bez przesady, moze i czesto irytuje swoimi zagraniami ale jednak serducho zawsze zostawia na boisku + w zeszlym sezonie wykrecil bardzo dobre liczby
Szczerze mowiac liczylem na to, ze bedzie solidnym zmiennikiem w tym sezonie a moze i powalczy o pierwszy sklad. Ale jak ma sie zachowywac tak jak w meczu z AM to niech ucieka jak najszybciej bo tylko bedzie psul atmosfere
Dobrze dobrze, trzeba robic porzadki
@Marcinafc93: Nie, ale sam zawodnik wypowiadal sie, ze chcialby zostac a VCF ma nadzieje na kolejne wypozyczenie z opcja kupna.
@grzegorz1211: Guedes chce zostac w VCF
@songoku95: Nie sugeruj sie urywkami, Mustafi gral podobnie jak w zeszlym sezonie :P
@Redzik: Bardzo aktywny, dobrze sobie radzi wydolnosciowo ( zwlaszcza biorac pod uwage ciezkie treningi), ale zdecydowanie musi poprawic ostatnie podanie + lepiej czytac w obronie bo obecnie nawet dzieciaki takie jak Weah, ktory bazuje na ta chwile tylko na szybkosci radza sobie z nim spokojnie. W tym momencie rywale beda stawiali dynamicznego skrzydlowego i jak Kolasinac nie zacznie ich niszczyc na starcie cialem tak jak to robil wczesniej to bedzie problem
Mahrez jakas kontuzja czyli kolejny zawodnik City ktory moze na nas nie zagrac
Szczesny zmieniony - Juve traci bramke
Bulka zmieniony - Chelsea traci bramke
:P
Iwobi i Elneny zaprezentowali sie dobrze? Daj Pan spokoj :P Ozil zreszta tez nie zachwycil
Powinien skomentowac swoja beznadziejna gre. Zeszly sezon wiekszosc miala slaby ale w tym oczekuje od niego, ze wroci na wysoki poziom a na ta chwile gra slabiutko. Mam nadzieje, ze to kwestia zmeczenia ciezkimi treningami a jak przed sezonem beda lzejsze i odzyska motoryke to zacznie cos grac bo w tym momencie jest slabiutki
Gra jest, wynik jest, atmosfera jest. Transfery konkretne. Wszystko wyglada na ta chwile dobrze
Co Rob zmiescil :P
Willock - ten gosc bedzie kiedys nasza legenda :P
Bellerin glowka-widmo :P
Po co ten wslizg w ogole
Konsekwencja odpuszczenia mu kartki w pierwszej polowie =/
Laca, Ramsey i Martinez - trzy pozytywne zmiany a najlepsza to chyba brak Cecha ;P
@Mihex: Co w tym zlego, praktycznie zawsze miasto czytaja po Polsku. Lazio Rzym, Real Madryt, AM, Juventus Turyn ( ktory na dobra sprawe nie ma Turin w nazwie tak czy tak, zreszta podobnie jak CFC o ktorej pisales)
@MaciekGoooner: Jestem jedna z osob ktore bardzo chwala Lacazette'a ale nie wiem dlaczego piszesz o failu Auby. Piekne wyjscie na pozycje, bardzo dobre przyjecie w pelnym biegu, fajny zwod i tylko strzal slaby ale generalnie failem bym tego nie nazwal bo cala reszta byla na najwyzszym poziomie :) Broniac jednego nie oczerniajmy na sile drugiego bo juz nie brakuje tutaj takich osob na tej stronie ;)
Fajne pilki posyla Guendozi, Auba super przyjecie i zwod - szkoda tylko, ze w Buffona strzelil
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Kto wie, moze nawet Wilki powalcza jako beniaminek o LE :)