Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 195 z 274 (komentarze od 7761 do 7800):
Mozna chwalic Riberego za dzisiejszy mecz bo ciagnal lewa strona tyle ile mogl ale koniec koncow nic z tego nie wyszlo a w kluczowym momencie mimo wszystko zawiodl gdy mial juz tak naprawde tylko przyjac prosta pilke i wykonac egzekucje
Lewy zagral slabiutko co nie zmienia faktu, ze przynajmniej jednego karnego powinni byli na nim odgwizdac ( mowie o sytuacji z 46 minuty) - https://www.meczyki.pl/sportbuzz/kontrowersyjna_sytuacja_karny/121512
Co do sytuacji z 30 sekundy meczu uwazam, ze Lewy nie byl pchniety lzej od Lucasa a tam karnego na Juve dostali
@Marioht: No niestety, liczylem jeszcze na to, ze moze to polska strona cos przekrecila bo na jednej z nich to wyczytalem ale oficjalna strona Liverpoolu podaje to samo =/
@Marioht: Zerwane wiezadla krzyzowe
Teraz dopiero wrocilem z pracy i przeczytalem o Oxie. Juz wczoraj zakladalem bardzo powazna kontuzje patrzac na jego reakcje zaraz po wslizgu. Szkoda chlopaka bo ominie go MS
@erykgunner: Daj spokoj, potrzebujemy trenera z doswiadczeniem, jajem zeby potrafil krzyknac na zawodnikow i z jakas wizja a Arteta z tych cech moze miec co najwyzej wizje bo inteligencje facet ma
@Slaviola: masz gdzies powtorke faulu na zawodniku Romy przy bramce na 1:0? W pierwszym momencie tez wydawalo mi sie, ze jest faul ale nie znalazlem nigdzie powtorki z bliska ktora by to potwierdzila a ogladajac jeszcze raz z daleka juz nie jestem przekonany co do faulu
Piękny pokaz siły Liverpoolu
Zdrowka !
Ozil to jest fenomen, kontuzji nie łapie ale jest chory po 2miesiace w każdym sezonie od kad się u nas pojawił
Dzieki za wszystko Arsene, w ostatnich latach troche sie pogubiles w tym wszystkim ale to nic, szacunek za caloksztalt i za ustapienie miejsca rok przed koncem kontraktu
Jechać na MŚ... Przy jego obecnej formie to co najwyżej jako kibic może jechać
Szybki powrót Mikiego cieszy :)
@kaman17: http://www.sport247.live/pl/player/5ad6fb7310b2c275608920/13/143/5ad79f30c52db/SSCNapoli-Udinese/768/432
@Chopinno: Juz po wszystkim, pomijajac fakt, ze Napoli zlapalo zadyszke a strata jak na to, ze zostalo tylko 6 kolejek do konca jest bardzo duza
@pedroklub: Piszesz, ze zmniejszenie wyplaty to dla Ciebie brak szacunku do zawodnika ale popatrz na to z drugiej strony, Jack gra przecietnie, poza boiskiem swiety nie jest, wiecej czasu w Arsenalu spedzal na leczeniu sie niz na graniu, kluby o niego nie pytaja a mimo to dostal propozycje nowego kontraktu. Rownie dobrze Arsenal moglby nie probowac go zatrzymac w zaden sposob przez co Jack by nawet nie mial podporki do negocjowania kontraktu z innymi klubami i moze wlasnie to jest okazanie szacunku do zawodnika ktory z zalozenia mial byc pomocnikiem zarowno Arsenalu jak i Anglii na lata a na ta chwile nawet w Bournemouth nie byl kluczowa postacia
I bardzo dobrze, nie przeszkadzalo mu jak pobieral regularnie pensje leczac sie ale jezeli kontrakt jest skonstruowany tak, ze w przypadku gdy Jack sie leczy zarabia troche mniej to juz jest problem. "Arsenal w sercu" i dlatego mysli nad opuszczeniem go zeby zarabiac troche wiecej w nic nie znaczacym innym zespole. Jezeli tak zrobi to pokaze jakim jest kanonierem z "krwi i kosci". Dla mnie super wiadomosc tak czy tak bo wg mnie jest slabiutki obecnie
Prawda jest taka, ze wygladamy fatalnie i jedynie wygranie LE moze w lekki sposob poprawic ten sezon ( zwlaszcza, ze trafilismy na AM ktore jest w top7 druzyn pilkarskich na swiecie w tym momencie). Nie zmienia to faktu, ze jestesmy Arsenalem a walczymy o 6 miejsce (zenada) z Burnley. Z calym szacunkiem do Burnley bo graja swoje, nie boja sie i gryza trawe ale to nie jest druzyna ktora powinna byc w stanie konkurowac w tabeli z Arsenalem wiec cos jest zdecydowanie nie tak
@Pukawka: Tez jestem zdania, ze skoro Martial jest do wyciagniecia to jest o wiele lepsza opcja. Przebywa juz chwile w Anglii cena pewnie bedzie troche nizsza niz za Lemara, wiek ten sam a osobiscie uwazam, ze Martial jest lepszy
@Adi17: Widocznie jakas czesc z tej masy bledow byla odgwizdana/przeoczona umyslnie i VAR nie jest na reke
Sporting dwa gole w minute :P
Auba i Lacazzette w pierwszym :) super sprawa, jestem ciekaw czy będą równie grozni jak ostatnim razem
Prawdziwy sprawdzian :)
@pirell: Codziennie wchodzi i pisze cos w stylu "Dzien Dobry. Dzis mamy (np 10 kwietnia) 2018 roku, do końca kontraktu Wengera pozostało xxx dni."
@mistiqueAFC: Oby to byla prawda :)
@Elastico07: tam jest AM
Nasz byly obronca Gabriel Paulista w XI kolejki Fifa :) Mimo scisku w ataku w tym tygodniu znalazlo sie tez miejsce na lawce dla Dannego :)
Piękne sceny w Rzymie :)
Oby utrzymali
Niesamowite
@helzing: tak
@Chopinno: ja się kłócić nie zamierzam :) moim zdaniem jest drukarzem i tyle. Mecz Cracovi na początku sezonu, nie było faulu sytuacja miała miejsce pół metra spokojnie przed polem karnym a Szymon leci na Var i po własnej weryfikacji przyznaje karnego - jak ktoś jest w stanie wybronic jakoś rozsądnie z tego naszego sędziego to więcej się na jego temat nie wypowiem
@DawidAFC: Juve - Tottenham? Zawalił cały dwumecz
@Simpllemann: to akurat nic dziwnego. Mamy przykład z naszego podwórka gdzie beznadziejny Marciniak jedzie na MŚ. Jak sędzia potrafi stosować się do wytycznych z góry to ma względy :) jak ktoś zamierza bronić Marciniaka to proszę bardzo ale jeżeli ta osoba będzie za Legia to nawet nie będę próbował wchodzić w dyskusję
@Simpllemann: pomysl o Peru goniacym Aubameyanga na treningu :)
@Kysio2607: spalony był zakładając, że piłkę podawał gracz City. Jeżeli bramkarz wychodzi do piłki i zostawia obrońców za swoimi plecami to ostatni obrońca nie liczy się do linii spalonego
Ale B. Silva jest dobry
Nie zartujcie nawet, że należał się niby karny za rękę Milnera albo za to *obejmowanie*. Karnego tylko można było dać za pchnięcie Sterlinga w powietrzu bo mimo, że było to delikatne to przy sylwetce i wadze Sterlinga bylo to kluczowe
Jestem ciekaw co się musi dziać teraz w głowach fanów LFC
Szybko zaczeli
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@ljungberg77: o ile zgadzam się, że jesteśmy znacznie słabsi obecnie o tyle nie rozumiem co takiego pokazał dzisiaj Bayern. Przecież oni przez 20 minut nie potrafili wyjść ze swojej połowy i psuli każde podanie. Tak samo w ataku, Ribery nie przyjął piłki, Müller z Lewym walczą o to kto ma trafić do pustej bramki, trzech zawodników Bayernu z boku pola karnego, nie ma przy nich graczy Realu ale nikt z nich nie decyduje się zebrać piłki która kozluje przed Tolliso i ostatecznie wychodzi za boisko. W obronie stracili bramkę na 1:1 po dośrodkowaniu głową na 30 metrów bo też nikt nie potrafił wybić piłki przed kozlem, na 2:1 to już w ogóle nie mówię, pozniej głupia strata Lewego i jeszcze gorsze zachowanie Martineza po którym Benzema mógł trafić. Gdzie ten Bayern zagrał fajny mecz w którym pokazał dzisiaj, że by nas znowu zjadł?