Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 194 z 274 (komentarze od 7721 do 7760):
Dembele chyba tylko za to, ze gra w Barcelonie. Lemar tez nic wybitnego nie zagral w tym sezonie. Giroud akurat rozumiem bo gosc w kadrze zawsze daje z siebie z 200%, troche jak Kuba w Polsce. Dziwi mnie bardzo brak Kondogbi bo gosc caly sezon byl kluczowa postacia VCF a nawet na lawce go nie ma
Gratulacje :)
W ogole mi sie nie podobaja =/
@Chopinno: ma ma :)
https://web.facebook.com/KANONIERZYcom-158807354140680/
@Chopinno: Mysle, ze bedzie lepiej jak poprosicie kogos z k.com zeby zrobil wydarzenie przez fb k.com bo tam jest 13k ludzi z czego wierze, ze przynajmniej 10k jest z Polski a to juz cos ;)
Prawda jest taka, ze opcja z Mikelem nie wyglada dobrze. Arsenal jest w dolku i potrzebujemy mocnego nazwiska ktore przyciagnie nowych graczy a nie Goscia ktory jeszcze chwile temu byl pilkarzem i nigdy nie mial okazji sie wykazac jako trener. Czesc osob daje Zidane jako przyklad, ze z Mikelem moze byc podobnie - oczywiscie, ze tak z tym, ze Arsenal to nie Real i raczej blizej mi do przytoczenia przykladu Nevilla ktory zostawil syf w VCF i zostal wywalony
Karma za wykluczenie Ronaldo z finału Euro
Co to było...
@Fabri4: Przynajmniej nikt go o pisanke nie podejrzewa :P
@Fabri4: Ciekawe dlaczego nikt Ryby wejsc nie powtarza...
"pacz pacz pacz" "dobra dobra, dobra dobra"
@ChatCrapGetBanged: Wypadaloby jeszcze dopisac, ze to wers z bitwy Babinciego
Dla mnie Bould juz dawno powinien poleciec. Gosc jest odpowiedzialny za obrone a obrona u nas wyglada fatalnie
Tez czekam na jakas konkretna wypowiedz kogos kto go widzial w akcji wiecej niz kilka razy (YT sie nie liczy). Jezeli faktycznie jest taki dobry a ma 21 lat to moze byc fajna opcja na lata jezeli sie sprawdzi ale jak ma sie okazac, ze to kolejny Chambers to ja dziekuje za takie wzmocnienia
I bardzo dobrze, niech sie wezmie w garsc bo pomijajac kilka meczow ktore zagral swietnie, oraz to, ze jak na stopera jest skuteczny w ataku to popelnil tyle banalnych bledow w tym sezonie, ze nie mial prawa jechac na ten Mundial. Ma potencjal ale musi zaczac grac skupiony w kazdym meczu, przestac wymachiwac rekami przy kazdym kontakcie i przede wszystkim agresywniej atakowac pilke a nie czekac az do niego doleci i nagle sie okazuje, ze rywal zdazyl przeciac pilke
@Marioht: Mysle, ze warto zwrocic uwage na to, ze od kad Auba zadebiutowal w Arsenalu to tylko Salah zdobyl wiecej goli od niego w calej lidze :P Ale to bardziej pozytyw na nastepny sezon :)
Przynajmniej Auba ladnie wykonczyl akcje i znowu pozytywny wystep 'Nilesa
Pięknie pograli
Zdrowka Kosa, mam tylko nadzieje, ze nowy manager nie bedzie na tyle naiwny, zeby wierzyc , ze jak Kosa wroci to obrona bedzie spoko
Fajnie, ze wreszcie moze normalnie pokopac na treningu :) oby juz nie mial nigdy wiecej kontuzji
Zgadzam sie odnosnie Gabiego, zwlaszcza dziwna byla zolta dla Jacka w momencie kiedy Gabi 30 sekund wczesniej kartonika nie otrzymal. Zgadzam sie tez z tym, ze dobrze zaprezentowalismy sie w dwumeczu bo nie gralismy z ogorkami tylko z druzyna ktora jest obecnie w top 7 druzyn pilkarskich na swiecie.
Zupelnie nie zgadzam sie z tym, ze zawodnicy dali z siebie wszystko, Lacazette moze faktycznie probowal zarowno w ataku jak i czesto robil pressing w obronie ale wiekszosc zawodnikow grala ten mecz jak kazdy inny bez gryzienia trawy i na pewno nie mozna powiedziec, ze dali oni z siebie wszystko
Do wszystkich osób piszących, że Bellerin nie wyprzedził Costy - gtaliscie kiedyś w piłkę na poważnie czy tylko wf i kopanie z kolegami? Bellerin go łatwo dogonil ale Costa jest o tyle silniejszy, że nawet jakby biegli jeszcze 10 metrów to trzymał by ta ręką Bellerina na dystans i Hiszpan by wiele nie zadziałał.
Pomijając to Hector gra beznadziejnie dzisiaj
Szkoda, że drugi mecz i drugi gol dla AM z niczego
Kiepski początek =/
Jedziemy z nimi! Szkoda, że Miki ławka
Niech powie wprost, ze ma nadzieje na podwyzke bo jakby chcial tak bardzo zostac to by podpisal nowy kontrakt i tyle a nie robil z siebie poszkodowanego ktory bardzo chce zostac ale zly Arsenal mu na to nie chce pozwolic
James!
@mitmichael: Akurat jezeli o kase chodzi to Wenger groszy nigdy w Arsenalu nie zarabial :)
Szkoda =/
Inter dzisiaj pieknie pokazuje jak sie gra w 10 :)
Swietnie, oby Miki byl w dobrej formie na rewanz z AM
@new_star: Bo zasluzyl, bardzo aktywny w ataku, bramka, kilka wygranych pojedynkow powietrznych z czego raczej nie slynie, kilka ladnych powrotow do obrony + druga zolta kartka na nim
Bez kitu czesc osob sie wypowiada w taki sposob jakby to sedzia nam podarowal mecz w przewadze. Gralismy caly mecz 11 na 10 bo zawodnik AM zasluzyl bardzo szybko na wylecenie z boiska i tyle. Druga zolta kartka to glupota ale jego pierwsze zoltko przerwalo kontre w ktorej mielismy przewage liczebna i spokojnie juz wtedy mozna bylo otworzyc wynik spotkania. Bylo 11 na 10 bo Arsenal wejsciem w mecz w pewien sposob to wymusil
Tak czy inaczej super mecz ze strony Lacazetta, wiekszosc meczu sam robil roznice w ataku. Szkoda zmarnowanych sytuacji. Monreal i Bellerin bardzo ladnie dzisiaj robili za skrzydlowych. Ozil kilka swietnych zagran ale tez masa niedokladnosci. Ospina w pierwszej polowie bardzo fajnie wykopywal pilke ( dwa razy do Bellerina i raz od razu na skrzydlo chyba do Ramseya). Jack malo widoczny ale wrzutka przy golu na 1:0 palce lizac, Xhaka o ile zagral kilka fajnych pilek o tyle jego strzaly to tragedia i niech sobie to lepiej daruje albo pocwiczy kopanie z pilki ktora nie stoi w miejscu. Koscielny niestety zawalil najbardziej, mogl spokojnie zdobyc bramke ale jako, ze jest stoperem zostaje rozgrzeszony jednak jego zachowanie przy golu dla AM to porazka straszna. Welbecka malo bylo widac a jego nurek po ktorym padla bramka dla AM to w ogole bez komentarza, powinien za to dostac taka sama zrypke jak i Koscielny
@daniken: Nie liczylem wiec nie wiem, na pewno nie jest to dla niego nowosc w tym sezonie tak czy inaczej z obecnych zawodnikow kim mial grac? Mozna narzekac i winic Wengera za zbyt malo transferow albo za glupie transfery ale para Mustafi - Kosa to niestety w tym momencie najlepsze mozliwe zestawienie stoperow w Arsenalu
@daniken: Co jest jego znakiem firmowym, ze Kosa sie kopie pilka w glowe? Zastanow sie dwa razy zanim cos palniesz bo jedyne co mozna zarzucic Wengerowi to brak zmian ale z drugiej strony kogo mial niby wpuscic
Szkoda, naprawde mozna bylo strzelic wiele bramek a tymczasem mamy 1:1 bo kolejnym beznadziejnym bledzie Kosy i wielkim szczesciu Griezmanna
Mam nadzieje, ze teraz na druga polowe wyjda tak samo zmotywowani jak na poczatek pierwszej i wbija im z dwie bramki
Zdrowka Santi, zebys juz nie mial wiecej problemow z kontuzjami
Dobry sklad :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dajcie spokoj, w ostatnich miesiacach Jack nie potrafil podac prostej pilki i jego brak w kadrze jest jak najbardziej uzasadniony. Druga sprawa jest taka, ze jak czesc osob zauwazyla, Jack rozegral sezon bez wiekszych przerw spowodowanych kontuzja to raczej nie ma sensu narazac jego zdrowia, zeby go upchnac w kadrze na mundial