Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 228 z 274 (komentarze od 9081 do 9120):
nie nie i jeszcze raz nie
dla mnie spoko
Dobry obronca ktoremu czesto przytrafiaja sie koszmarne bledy
Gratuluje
Bez szans
Szkoda
wie co mowi, sam popelnil blad odchodzac ;p
Tez sie juz ucieszylem ;p
Rami jest bardzo dobrym stoperem, ale czasami jego bledy sa tragiczne. To jest tykajaca bomba, potrafi zagrac swietnie 90 minut po to, zeby na koniec meczu z niczego zrobic sytuacje stu procentowa dla przeciwnikow
Jaka wypowiedz w ogole ;p
Tez mnie to martwi, ze coraz czesciej przewija sie slowo Juventus zamiast Arsenal w jego przypadku
Jestem na tak, ale watpie zeby bylo w tym cos prawdy
Ramsey w tym seoznie gra bardzo dobrze
W Evertonie odwalil dobra robote, zobaczymy jak sobie poradzi w wiekszym klubie
Oby nie
Niuchacz3:
I nie odbieraj tego prosze jako jakis atak, kazdy ma prawo do swojego zdania
Niuchacz3:
Nie chodzi mi o zadne bronienie Mou, bo go nawet nie lubie. Ale wypowiadanie sie na jego temat w momencie gdy mialo sie 6 lat kiedy on zaczal odnosic najwieksze sukcesy jest smieszne
Niuchacz3:
Nikt nie musi uwazac go za Boga, jest bardzo dobrym trenerem co udowodnil wiele razy (zwlaszcza w Porto) ale Ty miales 6 lat jak Mou wygral z Porto LM wiec co Ty mozesz wiedzec
Ciekawe jak bedzie wygladala gra United w przyszlym sezonie
Zawsze podobaja mi sie takie akcje :)
Imo Gibbs jest znacznie lepszy
Jestem jak najbardziej za sprowadzeniem go, ale za sprowadzeniem Girouda tez bylem, udalo sie a pozytek z niego narazie sredni
Z Wigan spoko, ale martwi mnie ostatnia kolejka z Newcastle
Fabian to dobry zmiennik, ale nie nadaje sie na pierwszego bramkarza u nas. Zwlaszcza przez to jak nim pomiataja przy rzutach roznych
remis tez nie jest zly, najwazniejsze ze Tott nie wygral
Jak tak dalej pojdzie to Chelsea to jeszcze zdazy przegrac
4 minuty
Kurde...
Ale kurde, Ade ladnie wlepil trzeba to przyznac ;p
Oby to Chelsea wygrala
Tez jestem za Chelsea dzisiaj
Fajny artykul :)
ogólnie nie przepadam za Puma ale projekt z cieniem armaty świetny, chociaż też nie przemawia do mnie ten kolnierzyk. Zobaczymy co z tego wyjdzie tak naprawdę :)
szału nie było
zasłużył, gratulacje
czyli jednak, w sumie dobrze bo go nie lubię. mam tylko nadzieję, że Klopp do nich nie przejdzie
oby nie
a co do SAFa to nie sądzę żeby zakończył w tym sezonie, chyba że poprostu chce mieć mistrza w swoim ostatnim sezonie. jakoś nie potrafię sobie wyobrazić United bez Niego, co nie zmienia faktu, że nie lubię okrutnie tego Pana
anty pzpn
jasne, że łatwiej powinno nam się grać na otwarte Wigan co nie zmienia faktu, że potracilismy głupio punkty i teraz nie można się już potknac :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Z Wigan wygramy, bardziej boje sie meczu z Newcastle