Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 231 z 274 (komentarze od 9201 do 9240):
Irish Mbassy ;)
Chelsea co roku robi dobre transfery praktycznie wiec to jest oczywiste, niech sie zajmie lepiej Arsenalem a nie rozmysla nad innymi
Trzeba wygrac
Zobaczymy na co ona pojdzie
Pff co z tego, ze kibicuje Arsenalowi, musicie go zrozumiec. Chcial miec zapewnione puchary to poszedl do United, bo u nas nie mialby tego zagwarantowanego chociaz mocno wierze w to, ze za rok wlaczymy sie do walki o najlepsze puchary a moze i o mistrza kraju. Wszystko zalezy od transferow
Niestety wypada juz wszystko wygrac do konca
Pauleta19:
Nic dodac nic ujac, niestety po bardzo obiecujacym wejsciu w EPL bylo juz tylko gozej
jest zainteresowanie to trzeb go sprzedac
Brawo Lewy ;p
Ciekawe czy wyjdzie to nam na dobre czy nie
Suarez rasistowskie okrzyki - 8 meczow
Terry - 4
Suarez ugryzienie przeciwnika - 10 meczow
Defoe - 0
Brawo F.A (Fergie's Association)
Co mu z tej obsesji jak psuje sytuacje na potege
pogratulowac ;]
przynajmniej nie z glowy xP
Dobrze bo zupelnie mu nie idzie
Niech odpocznie, bo nic nie gra
Tak i z dwoch towarzyskich meczy przedluzy sie jak zawsze do listopada.. odpukac
Jak sprzedac to tylko z opcja odkupienia
ja nie spie ale nie moge rozmawiac
A Lewy przedluza serie ;P znowu na koniec meczu ;D
Gibbs > Monreal i to tak klase wyzej przynajmniej.
Ramsey do zmiany bo po ostatnich dobrych wystepach dzisiaj mu zupelnie nie idzie
Slabo gramy, brawa dla sedziego za czerwien bo wielu by pewnie dalo zolta jako, ze pierwszy foul i 13 minuta
Za rok sie uda ;P
Moglby wreszcie wpuscic Podolskiego od pierwszej minuty albo nawet Ox'a
Berbatow jest zawsze grozny, moze caly mecz byc niewidoczny albo nawet psuc wszystko co popadnie ale kazdy wie, ze ma dobra technike i potrafi zaskoczyc w najmniej oczekiwanym momencie
schnor25:
Faktycznie jestes obiektywny jak umieszczasz Jacka przed Lukaku
niewiem co tutaj robi Welbeck
I dobrze, jeszcze tylko niech zapomna o Reinie
Dobrze, ze przynajmniej Aaron odzyskal forme
Wszystkiego najlepszego Wojtek i Fabian ;)
Bez znaczenia, dla nas itak juz nie pogra a i na kase nie ma co liczyc
nie nie i jeszcze raz nie
Jak posiedzi jeszcze troche w Barcelonie to tylko sobie przystopuje kariere, bo moze nawet sie tam sporo nauczyc poza boiskiem ale z gry to on sie tam nie nacieszy
WHU 1:0
Szkoda, ze Giroud nie trafil tego wslizgu na koniec pierwszej polowy, chociaz to akurat nie byla taka latwa pilka i mial lepsze okazje chociazby po podaniu Ox'a co przestrzelil z prawej nogi ponad bramka
I dobrze, zasluzyl. Koniec meczu wszyscy oddychaja rekawami a on biega bez przerwy w jedna i w druga strone :)
Brakuje mi za to Wilshere, u ktorego nie dopatrzylem sie walki takiej jak przed ostatnim drobnym urazem
Tak byli niesamowici, Fellaini niewiem jakim cudem zakonczyl mecz bez zoltej kartki zwlaszcza za to co robil w pierwszych 15-20 minutach. Gibson powinien zakonczyc mecz w 30 minucie i ciekawe jakby wtedy sie wypowiadal
Szkoda tego meczu
No niestety sie nie udalo ale sedzia byl tragiczny, niewiem czy on chcial MMA na boisku czy co. Czerwien dla Gibsona w 30 minucie i cos by sie ustrzelilo ale nie, bo to za wczesnie na dwie zolte..
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Z United trzeba wygrac, swoja droga jestem ciekaw jak bedzie prezentowal sie TV w przyszlym sezonie, czy to bedzie ten genialny Verma z zeszlego sezonu czy ten obecny