Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 232 z 274 (komentarze od 9241 do 9280):
Yave:
Prosze bardzo :)
sędzia pajac i tyle
Yave:
Jednak gdyby strzelil to mylisz sie tez z obliczeniami bo jakby taka sytuacja miala miejsce to wg sredniej wychodzi, ze na zdobycie 4 bramek potrzebuje +/- 770 minut co za tym idzie jak w jednym meczu by zdobyl 3 bramki (90 minut) to na czwarta musielibysmy czekac jeszcze okolo 680 minut ;P
Jazda z nimi ! :D
Czyli jednak Jack gra :)
Polishbrigadesx:
chyba dawno nie ogladales naszych meczy bo Ramsey gra na bank lepiej w tym sezonie od polowy naszych zawodnikow nie wspominajac o jego ostatnim meczu. Glupota byloby go posadzic teraz na lawce
Dzisiaj potkniecie moze nas sporo kosztowac, dlatego nie mozemy sobie na nie pozwolic :)
Pewnie, ze moze ale nie naszym kosztem ;D
Watpie w to
Nie przeszkadza mi to, Ramsey gra z meczu na mecz lepiej, ostatni jego mecz byl b. dobry a Rosicky dalej potrafi ladnie grac
Szkoda Lukasza =/
Jutro mega wazny mecz dla nas, beda mieli okazje zeby utrzymac passe ;)
Ja tam wszedzie sie spotykam z samobojczym golem Bassonga
Karny moglbyc chociaz jak dla mnie to takich sie nie gwizda, ale skoro Norwich trafilo z wolne z kapelusza to dobrze, ze my wyrownalismy z takiego karnego
szkoda, ze tyle lawke grzeje
Tylko wygrana daje im szanse na LM
Dobry mecz Aarona :)
Calkiem sporo tych plotek na temat naszych przyszlych transferow. Podoba mi sie to ;D
Jack zostanie, bedzie nasza legenda.
uhh udało się :)
Szkoda, ze znowu mecz BvB - Real
Shinev:
To co powiesz o bramce ktora puscil na 2:2 ?
no niestety Chelsea wygrala, ale itak dobra kolejka dla nas :)
Chelsea raczej wygra, ale itak remis Tottenhamu z Evertonem to wspaniala wiadomosc :)
nawet nie wiedziałem że mamy taka dobra passę ;p
uhh udało się :)
już tak niewiele
niewiem jak można winić Wengera za to, że przy pewnym wyniku Per postanawia utrudnić zadanie i łapie czerwień + bramka kontaktową dla WBA. zostało 10 minut musimy dac radę bo najwyższą pora wyprzedzić kogoś w tabeli.
i ładnie, jeszcze trzecia dla pewności :)
trzeba ich dobić ;)
sporo brakujących nazwisk i szkoda że Podolski znowu na ławce. ale 3 punkty to obowiązek dzisiaj i wreszcie chociaż chwilowy awans na czwartą pozycję :)
Jack musi nas poprowadzic do LM ;D
Dzisiaj musimy na 4ta pozycje wskoczyc chociaz na chwile :)Jutro Tott straci punkty z Evertonem to bedzie zalezalo juz wszystko od nas czy ich wyprzedzimy czy nie :)
Nareszcie jakies dobre wiadomosci :)
Do Anglii? Spoko ale nie do Arsenalu
Dokladnie, niech jeszcze ten egoizm na boisku zniknie to bedzie dobrze
Chcialbym zeby wrocil, moze przemowil by przy okazji calej reszcie do glowy, ze przenosiny do silniejszego klubu nie musza byc dobre. Wystarczy zeby opowiedzial swoj przyklad, o tym jak zmarnowal rok gdy jego kariera nabierala rozpedu ;)
Nie lubie tego glupiego dnia
nie uwierze dopóki nie zobaczę
oj Diaby Diaby
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fajnie, jeszcze niech za rok awansuje Nottingham, Leeds,Charlton albo M'boro ;P