Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 254 z 274 (komentarze od 10121 do 10160):

Komentowany temat: Czas rozstrzygnięć - ostatnia kolejka Grupy A 16.06.2012, 20:26

Kamil_Malin:

To jest jego pupilek, tak jak Baros u rywali

Komentowany temat: Czas rozstrzygnięć - ostatnia kolejka Grupy A 16.06.2012, 20:14

Dzisiaj po 3 punkty i upgragniony CF ;)

Komentowany temat: Czas rozstrzygnięć - ostatnia kolejka Grupy A 16.06.2012, 19:33

Wiadomo czy Rosa zagra?

Komentowany temat: Czas rozstrzygnięć - ostatnia kolejka Grupy A 16.06.2012, 14:40

Theo10:

Ale wykazal sie spokojem i pewnie chwytal pilki po roznych/dosrodkowaniach z czym Wojtek czesto ma problem

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 23:23

MitMichael:

Tutaj masz wszystkie bramki z meczu

youtube.com/watch?v=KwDHAkxx6F8&feature=player_embedded

Bramka Walcotta od 3:40

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 23:17

mitmichael:

Nie bylo zadnego rykoszetu, strzal w srodek ale bramkarz byl zasloniety to nie obronil

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 23:08

gunners14:

Swiete slowa, przeciez mnostwo osob nawet pisze RvP OUT :D czy tez Wenger Out ;) haters gonna hate ;)

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 23:05

Moim zdaniem Welbeck przyjmowal pilke, tak czy inaczej bramka piekna :)

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 22:54

Swietna zmiana Walcotta moze mialby bramke i 2 asyst gdyby nie napaleniec Gerrard ktory zdjal pilke Oxowi. Ox gral tylko 5 minut ale itak na zdecydowanie na plus

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 22:09

1:1 :)

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 21:50

wczoraj dwie Torres dzisiaj narazie jedna "Kerol" ... 2012

Komentowany temat: Jednak Tytoń zagra z Czechami? 15.06.2012, 18:37

Tyton zasluzyl na to zeby jutro bronic, Szczesny zaliczyl niestety znaczny spadek formy i nie mowie tylko o meczu na Grecje

Komentowany temat: Rosicky: Nie wiem czy jutro zagram 15.06.2012, 18:34

Rosa nie gadaj glupot, nie mozna lekcewazyc. Odpocznij sobie :D

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 18:26

Pff poogladalem Francje :D

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 17:33

EdekSilva9:

Boston United?

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 17:01

Oko147:

To jakis przypadkowy kretyn, wrzucajac tutaj jego profil jest szansa, ze kika osob posle link dalej a moze nawet to zglosi. W ten sposob moze zostanie ukarany za swoja glupote

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 16:40

Sebastianf:

Ox to gora z lawki wejdzie, dzisiaj Andy w pierwszym skladzie

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 15:57

A najgorsze jest to, ze 3 czerwca dodal zdjecie tego biednego psa przed walkami z opisem "moj nowy piesek"... Niech sam idzie walczyc do klatek jak jest taki madry a nie psa wysyla

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 15:48

Flisu:

Znasz tego idiote osobiscie?

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 15:33

Koxiarz14:

Nie padnie, 2:1 dla Anglii bedzie ;]

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 12:03

z tego co wiem za rok konczy mu sie kontrakt, to chyba lepiej go sprzedac niz zeby rok pozniej za darmo odszedl ;]

Komentowany temat: Zapowiedź drugiej kolejki spotkań w grupie D 15.06.2012, 10:21

Wronka23:

Ja na Francje i Anglie

Komentowany temat: Wenger wciąż zainteresowany Kalou? 15.06.2012, 10:21

nie nie i jeszcze raz nie

Komentowany temat: Giroud na celowniku Mönchengladbach 15.06.2012, 10:20

Mariachi:

Oczywiscie, ze jest

Komentowany temat: Hiszpania wraca do gry, Irlandia wraca do domu 15.06.2012, 00:34

Veron

Raczej nie, mam nadzieje ze OCT ich do 0 pocisnie w co watpie :P

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 22:37

Itak najlepszy komentarz dzisiejszego meczu byl w momencie gdy sedzia wpadl na Irlandczyka i go wywalil a Hiszpanie z tego poszli z kontra i Trzeciak "piekny przechwyt Hiszpanow"

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 22:33

Ja bedac w Chorwacji dzien w dzie spotykalem sie z bojkami wiec prawda jest, ze sa agresywni. W Grecji za to bylem bardzo milo zaskoczony bo kazdy bardzo przyjaznie nastawiony i nikt sie o kradziez nie boi zostawiaja normalnie owoce/warzywa przed sklepem gdy nikogo nie ma w srodku (np na noc) i nikt nic nie bierze. Tylko chinczyki w nocy sie ustawiaja na ulicach ze straganami i tandete wciskaja :P

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 22:26

Niech sie ciesza Ci co maja Silve w FE, caly mecz bramka i asysta ;)

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 22:25

I Cesc bramka, oby dostali zimny prysznic od Chorwatow

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 22:13

cieniutka Irlandia i Torres na krola strzelcow idzie ! :P

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 21:38

Olac ten mecz, moze Chorwaci z nimi wygraja a Wlosi z Irlandia i nie bedzie trzeba wiecej ogladac tej nudnej pilki Ty do mnie ja do Ciebie

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 20:50

Koxiarz14:

Nie ma i nie mial kontuzji :)

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 20:49

Niewiem ciezko mi powiedziec. Gdyby nie wystepowal w pierwszej jedenastce tylko grzal lawke jak Llorente teraz to jeszcze niech bedzie, ale brak powolania to straszna glupota. Lece ogladac mecz, oby Irlandia cos ugrala

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 20:45

Ja mam inne pytanie, co musi Soldado zrobic zeby zostac powolany ? Jak go powolal Del Bosque i dal mu 45 minut to strzelil 3 bramki, jednak to bylo za malo zeby go przekonac do siebie :D

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 20:02

Tez bede zdziwiony jezeli to prawda, chociaz on lubi czesto zmieniac kluby

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 18:51

Brameczka Pirlo piekna

Komentowany temat: Bezradna Holandia, Niemcy jedną nogą w ćwierćfinałach 14.06.2012, 18:38

I jak meczyk Wlochy - Chorwacja bo dopiero teraz wrocilem ?

Komentowany temat: Francuskie kluby zainteresowane Squillacim 14.06.2012, 15:53

Chca grac o mistrza to i konkretnego lidera w obronie potrzebuja ;)

Komentowany temat: Grupa "śmierci" wraca do gry 13.06.2012, 22:44

Dejwid1991:

Wtedy pewnie awansuje Holandia (chyba, ze 2x bedzie po 1:0 to Portugalia)

Komentowany temat: Grupa "śmierci" wraca do gry 13.06.2012, 22:39

Szkoda Holandii ale zdecydowanie za pozno wzieli sie do roboty

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady