Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 258 z 274 (komentarze od 10281 do 10320):
Swoja droga City chyba zrezygnowalo z RvP, Daily Star podaje ze oferuja Napoli 35 mln. euro + Adebayora za Cavaniego
Triumphs:
Wyraznie napisala, ze jest tutaj nowA to raczej kobieta :D no chyba, ze ktos trolluje ale o to Jej nie podejrzewam ;)
Czesc Scuzza
Niech sie sezon konczy bo w nim juz nic konkretnego nie ugramy, ja chce juz nowy sezon z nowymi nabytkami i nowymi szansami na jakis puchar ;D
Czesc czesc Freshtom witamy :)
Fajny filmik z paradami Wojtka:
youtube.com/watch?v=LWXzcM6vTNE&feature=player_embedded
Mogli mu zostawic ta bramke, dystans do obroncy byl maly wiec nie powinni tego zaliczac jako samoboja
Wspanialy filmik chociaz brakuje mi kilku bramek, Artety z wolnego, Henrego czy tez RvP po akcji Songa na BvB
WBA juz o nic nie gra w tym sezonie, ten mecz trzeba wygrac
Koscielny zaliczyl ogromny progres w Arsenalu
Mam dobre przeczucie, ze Robin strzeli nie jedna a trzy bramki z WBA :)
Niech zagra Fabian, Szczesny zawalil mecz z Norwich to niech Lukasz dostanie szanse skoro Wojtek ma jakies drobne problemy
Przynajmniej rekord musi wyrownac, a licze na hat tricka w wykonaniu Robina na WBA ;)
Trzeba wygrac
MalyGlod:
O ile ich stroje mnie malo interesuja o tyle wynegocjowali fajna umowe
Ale przeciez Kagawa odchodzi do mistrza Chin
Chyba najlepiej zyczyc mu zdrowia bo kontuzje go bez przerwy przesladuja
JakubBurak:
Wisla i Valencia
Edek
Przeciez to juz pewne, ze Hazard dojdzie do City albo Chelsea (stawiam na City)
Nie ma sensu patrzec na innych, teraz jak rywale zaprzepascili swoja szanse po naszej ostatniej wpadce poprostu trzeba wygrac z WBA
Jakos bylbym spokojniejszy jakby sie nie wypowiadal w ten sposob ;D
Jakos bylbym spokojniejszy jakby sie nie wypowiadal w ten sposob ;D
Przy jego obecnej formie nie ma innej opcji, musi grac dla Francji
Ameryki nie odkryl, chyba tylko najbardziej zagorzali fani United uwazaja inaczej teraz ;)
A czego sie spodziewacie, wiekszosc z nich nigdy nie widzialo RvP (pewnie nawet nie widzieli meczow w LM Barca-Arsenal) to co maja napisac ;D
mskafc:
Przedstawia sie niczym Lil Jon ;D
Walcott niech juz odpusci ten ostatni mecz i sie do konca wyleczy.
Casillasa* mialo byc
Fabian odchodzi z Arsenalu dlatego, ze u nas jest tylko zmiennikiem Wojtka wiec na pewno nie pojdzie do Realu jako zmiennik Cassilasa
Szkoda, ze nie wygralo Bilbao
To bylo oczywiste, ze do Juve nie pojdzie. Jak ma juz gdzies pojsc to wybierze City albo kogos z dwojki Barca-Real
Szkoda, wolalem Bilbao
Oj tam czepiacie sie, Per chcial poprostu wypowiedziec sie jakos na temat kolegi z kadry ;D
Mam nadzieje, ze to plotki sa bo jeszcze wczoraj mowilo sie ze jego transfer jest juz praktycznie przesadzony
ArseneAl:
I to byloby konkretne wzmocnienie :) Dobre dla kazdego, zwlaszcza dla niedocenianego Adama
A kim oni sie nie interesuja, maja dluzsza liste zyczen od City i Chelsea
Dokladnie jak mamy kogos sciagac na ta pozycje to niech to bedzie M'Vila
Nie potrzebny transfer, Wojtek jest jednym z najlepszych bramkarzy na swiecie a ma dopiero 22 lata. Wiadomo, ze zdarzaja mu sie glupie bledy czy nawet cale mecze zawalone jak ten ostatni z Norwich ale ogolnie nie mozemy narzekac na bramkarza.
Szkoda tylko, ze jak sie wejdzie na jedneg czy drugiego fana Arsenalu na FB to czesto mozna zobaczyc w zainteresowaniach cale ksiazki ulubionych klubow typu "Arsenal, Man Utd, Barcelona, Real, Inter, Juve, Sporting" itd :P
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Triumphst:
Wybacz nie skumalem, jakos nie mam glowy do cytatow z filmow ;) I przepraszam za bledne napisanie nicku nie zauwazylem literki "t" na koncu :)