Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 259 z 274 (komentarze od 10321 do 10360):

Komentowany temat: Hazard w Manchesterze City lub w Chelsea 09.05.2012, 10:26

Szkoda no ale coz, tego sie mozna bylo spodziewac juz od dluzszego czasu. Niestety jak jakims zawodnikiem interesuja sie najlepsze kluby swiata to rzadko kiedy wybiera on Arsenal

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 21:29

Ale pogrom

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 21:26

Nie chce sie wierzyc, Caroll w finale, teraz Henderson. Jeszcze Downinga brakuje do tego wszystkiego ;D

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 21:20

Liverpool prowadzi

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 21:05

Haha

a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531359_408642222509333_345971365443086_1262224_1384622917_n.jpg

:D

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:56

a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/383474_409351889105033_345971365443086_1264389_101164264_n.jpg

:P

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:43

NineBiteWolf

sklep.gry-online.pl/kartaproduktu.aspx?id=3718&k=football-manager-2012&utm_source=ceneo&utm_medium=banner&utm_campaign=sklep

Chyba najtaniej w sieci

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:34

ArseneAl:

To chyba wlasnie + FM'a, bo o to chodzi zeby byl skomplikowany :D Tylko trzeba sie lubic bawic w ustawianie tego wszystkiego ;)

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:25

Tello jest bardzo dobry ale nie nadaje sie do PL bo byloby to samo co z Vela. Dobra opcja dla takiej Valencii ktora nie specjalnie ma kase na transfery a takie wypozyczenie byloby dla nich idealnym rozwiazaniem

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:20

Szczypiorek:

A spodziewales sie czegos innego w meczu na Barcelone? Na nich powinienes ustawic, ze odbior pilki w ogole nie agesywny, gra pasywna itd :D

Dekarz:

Nasri tez o Nas wspomnial, jak sie zalozyl ze zdobedzie puchar z City przed nami ;) Cieple slowa na teamt bylego klubu :D

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:12

Ja bym chetnie widzial Fabregasa u nas spowrotem. Tak jak juz ktos pisal, on wrocil do domu do klubu ktory jest uznawany za najlepszy ze wszystkich na swiecie wiec nie widze w tym nic dziwnego. Nie odszedl w takich stosunkach jak Nasri ktory przeniosl sie do innego ang. klubu

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 20:09

Brazylijczycy i ich angielski ;)

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 19:16

NineBiteWolf:

Niech gra z przodu Soldado z Llorente

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 19:06

Moim zdaniem Soldado zdecydowanie zasluguje na 1 sklad Hiszpanii, powrot mial imponujacy wszedl na cala druga polowe i strzelil 3 bramki ;)

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 18:17

madderns:

M'Vila najprawdopodobniej nasz a Vertonghen Tottenhamu ale jeszcze nie potwierdzone

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 17:56

Po pierwsze to itak pewnie sa wymysly pismakow. Po drugie bylo napisane jak byk, ze za tych pilkarzy rozwaza oferty jezeli te beda naprawde atrakcyjne wiec nie bylo nic wspomnianego o checi sprzedazy tych pilkarzy bo rownie dobrze Wenger moglby powiedziec, ze sprzeda RvP jezeli dostanie atrakcyjna oferte np 80 mln'ow

Komentowany temat: Wenger: "Arsenalizacja" musi trwać nadal 08.05.2012, 17:50

Tez myslalem, ze chodzi o transfery ale stadion naprawde piekny :)

Komentowany temat: Benayoun: Odegrałem tutaj ważną rolę 08.05.2012, 17:14

Gdyby nie koncowka sezonu to mialby stracony rok tak naprawde. W koncowce pokazal, ze potrafi grac w pilke

Komentowany temat: Mertesacker: Dobrze czuję się w Londynie 08.05.2012, 17:13

Per jest drewniany, ale na zmiennika sie nadaje tym bardziej ze J. Ventorghen wybral Tottenham

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 08.05.2012, 16:56

Zarowno Kaczynski jak i Tusk to patalachy, niech jeszcze Donald cos poobiecuje a potem zrobi na odwrot. Z dwojga zlego tez bym wolal Kaczora ktorego nie moge strawic, ale za Tuska wszystko sie psuje bardzo szybko nie wspominajac o cenach. Paliwo bedzie po 3,50? Ta chyba za 0.5l

Komentowany temat: Blackburn spada z ligi 08.05.2012, 15:40

Niech QPR z Bartonem na czele spada z PL

Komentowany temat: Prasa: Arsenal uzgodnił warunki transferu M'Vili 08.05.2012, 15:31

Mam nadzieje, ze prasa tym razem nie klamie :)

Komentowany temat: Vertonghen wybrał Tottenham 08.05.2012, 15:28

Szkoda ale moze dzieki temu wzmocnimy jakos konkretnie inna pozycje. Tylko czemu Kurczaki.. nie mogl wybrac innego zespolu, jakiegos Newcastle ? :P

Komentowany temat: Oficjalne stroje Kanonierów na przyszły sezon 08.05.2012, 06:18

Trudno, beda wyniki dobre to nikt na stroje narzekac nie bedzie ;)

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 07.05.2012, 22:27

Dobra uciekam, milej nocki Wam zycze

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 07.05.2012, 22:07

A co do Stilicia to jego zachowanie to zenada, co on chcial sie na koniec w ten sposob przypodobac kibica czy tak bardzo znienawidzil Legii w te kilka lat?

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 07.05.2012, 22:05

Wojewodzki dalej jest smieszny i ma fajne zarty ;) W kazdym jednym odcinku mozna sie posmiac mniej lub wiecej ^^

Komentowany temat: Podsumowanie 37. kolejki Premier League 07.05.2012, 22:04

Barton w XI kolejki, jak ja tego Faceta nie lubie.. Niech spada do Championship razem z calym QPR'em

Komentowany temat: Oficjalne stroje Kanonierów na przyszły sezon 07.05.2012, 21:11

Nie podoba mi sie ten czarny pasek w ogole nie pasuje do Arsenalu

Komentowany temat: Van Persie w kadrze Holandii na Euro 2012 07.05.2012, 21:07

Nie moglo byc inaczej ;)

Komentowany temat: Futbolowa Gorączka - wygraj egzemplarz nowego wydania! 07.05.2012, 17:33

Nie ma co sie przedwczesnie cieszyc, bedzie potwierdzone to bedzie euforia ;)

Komentowany temat: Van Persie zawodnikiem meczu z Norwich 07.05.2012, 17:28

Pauleta:

Jak tam uwazasz, kazdy ma swoje zdanie ale moim zdaniem Koscielny zagral super mecz.

Komentowany temat: Van Persie zawodnikiem meczu z Norwich 07.05.2012, 17:07

Song 3? Chyba inny mecz ogladales, nie liczac pilki do Robina psul prawie kazda akcje. Koscielny zdecydowanie w top 3 tego meczu.

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 18:28

ArseneAl:

Na Livesports na ta chwile nie pisza zoltych kartek z Ekstraklasy, tylko czerwone dlatego to tak wyglada ;) Dostal wczesniej pierwsza zolta

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 18:19

ArseneAl:

Chyba, ze tak.

Slask wygrywa, mowilem ze trafia w drugiej polowie jak bedzie taka potrzeba

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 18:18

Nie podoba mi sie to, ze pieniazki wygrywaja mistrzostwo ale stylem gry przez caly sezon zasluzyli na tego mistrza. A United niech sobie pluja w twarz za ich mecz z poprzedniej kolejki na City gdzie chcieli murowac bramke przez 90 minut i z kontry tylko grac. Moze jakby grali normalnie to by mieli mistrza

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 18:11

ArseneAl:

Aha a Wisla 5 bo bardziej skupila sie jeden sezon na pucharach niz lidze polskiej? Dla mnie Wisla ma duzo wiekszy potencjal od takiego Ruchu czy Slaska

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 18:10

Ceran:

Widzew to raczej predko w tych pucharach nie zagra. Jak zdobyli 2 lata z rzedu mistrza w 1 Lidze myslalem, ze duzo lepiej beda sie prezentowac w Ekstraklasie ale na ta chwile to sa druzyna ktorej blizej do spadku niz do pucharow

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 18:05

Dla mnie Ruch nie zasluguje na mistrza. Dostali 3 karne na Wisle z kapelusza w przeciagu 2 tygodni wiec niech sie zadowola teraz drugim miejscem i ciesza gra w pucharach. Wisla miala szanse grac w LE przez PP z ktorego wyeliminowal ich w polfinale sedzia

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:54

Majkel:

Zle liczysz, liczy sie roznica bramek na + a nie tylko strzelone bramki, czyli wynik 11:0 daje im dopiero lidera

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady