Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 51193 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 512 z 1280 (komentarze od 20441 do 20480):

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 18:17


Bolek, inni powiedzą że ustawianie go na skrzydle to marnowanie jego potencjału, z Besiktasem wykorzystywał swój potencjał w całości, widać było że rola którą miał w tym meczu mu pasowała.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 18:16


Mizii, w takim wypadku nie będzie pieniędzy na napastnika i nie będzie zastępcy za Ozila, bo pieniądze za Cazorle zapewne nie zostaną doliczone do transferów, to nie Wenger zarządza klubem. On dostał określoną liczbę pieniędzy na to okienko i więcej niż dostał nie dostanie.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 18:14


Bolek, bo jest piłkarzem klasy światowej, który może grać na skrzydłach i jako napastnik(i tak będzie grał)

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 18:10


Matthefff, bo drzewko na którym rosły pieniądze zwiędło. Nie ma pieniędzy na nowego napastnika, trzeba kupić DM.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 18:02


Matthefff, to powinieneś wiedzieć że Wenger nie robił transferów nie z kaprysu a z musu bo nie było z czego. Teraz jest lepiej, ale wciąż nie jest to City, czy PSG.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:58


Matthefff, polecam książkę "Arsenal, jak powstał nowoczesny super klub" Będziesz rozumiał czemu jest i było tak a nie inaczej.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:56

Maciek, nikt nie powiedział że pieniądze które klub zarobił ze sprzedaży piłkarzy zostaną przeznaczone na transfery, budżet mógł być ustalony z góry.

Być może się Wenger na Gonalonsa skusi, kiedyś się o nim plotkowało.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:51


MaciekGoooner, 38 za sancheza, 16 za caluma, 12 za Debuchego.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:49

Bolek, Wydaliśmy 66 mln funtów na same kwoty odstępnych. A jeszcz pensję dolicz, za Carvalho wołają 30 mln, no a jeszcze pensja.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:45

Bolek, być może w tych 100 mln miały się zmieścić też pensje.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:44


gregory3213, Ale oferty mogły być, przecież ostatecznie sytuacja wyglądała że Madryt miał opuścić 1 z graczy Di Maria/Ozil i Ancelotti powiedział że z tych dwóch woli Di Marie zostawić.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:34

Pamiętajcie że Arsenal nie ma tyle pieniędzy na transfery co City, Barca, Utd czy Real, myślę że nie starczy na 2 klasowych piłkarzy łapiących się do 1 składu, więc Wenger skupi się na tym co ważniejsze czyli defensywa, chce kupić obrońcę/defensywnego pomocnika. Jeśli Arsenal ma grać 4-1-4-1 to Defensywny pomocnik powinien być priorytetem IMO.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:31

Jedyne miejsce w którym można kwestionowaść siłę arsenalu w porównaniu do poprzedniego sezonu to PO Imo, reszta to same wzmocnienia bez najmniejszej wątpliwości.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:23

Matthefff, klub jest tak zorganizowany że to jest raczej niemożliwe.

Bolek, wyglądał jak najprawdziwszy środkowy napastnik, mógł mieć hattricka ale zabrakło dokładności i samolubności gdy podawał do Cazorli.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:20


djmacius, Ornstein ma jakiegoś człowieka w Arsenalu który ma styczność z transferami bo ma chyba 100% skuteczność.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:19


Bolek, teraz się mówi o braku ambicji Wengera, ale gdyby Sanchez grał tak jak grał z Besiktasem przez resztę sezonów to by się rozpływali nad geniuszem "Profesora".

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:06

Bolek, nie wiem, muszę go zobaczyć w lidzę na szpicy gdy cała drużyna będzie zgrana.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 17:04


Bolek, już postanowione, Sanchez nowym napastnikiem, nowszych nie będzie, druga szansa w premier league już w niedzielę.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 16:59

David Ornstein ‏@bbcsport_david 2 min.
Ignore fake accounts - Arsenal not in for Falcao or any other CFs. #AFC plan to go with existing options but may get CB/DMF before deadline

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 16:38


Matthefff, to nie Ornstein, Ornstein nic nie pisał.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 16:24

Sanchez i Falcao grali razem w River plate.

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Leicester 29.08.2014, 15:39

Ramsey nie był zawieszony na ligę. Znów zjadacie wyrazy :|

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 15:38


maciek987, troszczy się o syna, i wysokie zarobki załatwi i pierwszy skład :P

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 15:36


amadi00, olej indykaile bo to nawet dziennikarz nie jest, on tylko zgaduje i nie trafia.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 29.08.2014, 11:58

mskafc, skąd info? masakra z nim jest, taki świetny zawodnik a pół sezonu w szpitalach siedzi

Komentowany temat: Szczęsny: Alexis pokaże o wiele więcej 29.08.2014, 01:47

klepią go po plecach bo jest nowy, pewnie nie jest jeszcze tak pewny siebie to pokazują że jest lubiany i ceniony.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 28.08.2014, 15:39

Fajnie by było na Maribor trafić, byłaby szansa że ktoś od nas królem strzelców zostanie w LM.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 28.08.2014, 15:35


kamil_malin, Theo na ataku fajnie wyglądał kiedy drużyna Tottenhamu dostała zakaz pressingu od trenera i były zbyt wielkie przerwy między piłkarzami Tottenhamu.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 28.08.2014, 15:18


mlody13, na uefa.com i na sport.pl pewnie będzie relacja na żywo, możesz sobie kupić pakiet internetowy na telefonie i sobie ogarniać.

Komentowany temat: Wilshere: Alexis potrzebował tego gola 28.08.2014, 14:11

Dopiero gdy Mathieu musiał opuścić boisko, zaczęli sprawiać nam . Redaktor zjadł wyraz 'problemy/kłopoty'.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 28.08.2014, 00:39

danielosik, to nie był "ten" uśmiech. Wenger był po prostu w dobrym humorze i pewnie coś sobie przypomniał.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 28.08.2014, 00:16

Wenger zakontraktował DM!

pbs.twimg.com/media/BwE9esYIQAAg6C2.jpg

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 28.08.2014, 00:02

Ale fail...
tu jest normalny link

vine.co/v/Mljg0z2BvXw

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:59

https://vine.co/v/Mljg0z2BvXw

Sanchez bryluje.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:55


KingOfLoyal, niezły z niego gazownik :P

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:01

O, ze świętymi gramy, nie ma lipy.


bobslej22, ja miałem za darmo więc nie narzekam na długość :P Wolę w 2 dni przejść Mafię 2(zwłaszcza, że JanikK pisze że jest za 50 zł) niż przechodzić w tydzień nudnego Tomb Ridera.

A używki mafii 2 nie znajdziesz nigdzie?


JanikK, zależy za ile, Mafia 2 ma świetną fabułę(i była z pół roku temu za free, pół k.com sobie ogarnęło tę grę), La Noire nie grałem(ale poza mocapowaną mimiką podobno szału nie robi), Alana Wake mam ale niespecjalnie mi się podoba.


_Titi_, najpierw trzeba przejść Turków.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady