Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht

Liga Mistrzów: Arsenal, Borussia, Galatasaray, Anderlecht 28.08.2014, 18:40, Michał Kowalczyk 2663 komentarzy

W czwartkowe popołudnie w Monako odbyło się losowanie grup tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Kanonierzy, którzy w ubiegłym sezonie zajęli czwarte miejsce w lidze, musieli najpierw przejść eliminacje. Do fazy grupowej turnieju dostali się ogrywając w dwumeczu turecki Besiktas.

Przypomnijmy, iż na tym etapie Champions League nie mogą się ze sobą spotkać ekipy z tego samego państwa, a ponadto z tego samego koszyka.

Wiadomo już, że Arsenal zagra po dwa mecze w grupie D z następującymi drużynami: Borussia Dortmund, Galatasaray, Anderlecht.

Poniżej pełne wyniki losowania:

Grupa A

Atlético Maryt

Juventus Turyn

Olympiacos

Malmö

Grupa B

Real Madryt

FC Basel

Liverpool

Ludogorets

Grupa C

Benfica

Zenit St. Petersburg

Bayer Leverkusen

AS Monaco

Grupa D

Arsenal

Borussia Dortmund

Galatasaray

Anderlecht

Grupa E

Bayern Monachium

Manchester City

CSKA Moskwa

AS Roma

Grupa F

FC Barcelona

PSG

Ajax Amsterdam

APOEL

Grupa G

Chelsea Londyn

Schalke 04

Sporting Lizbona

Maribor

Grupa H

Porto

Szachtar Donieck

Athletic Bilbao

BATE Borysów

Poniżej terminarz pojedynków Arsenalu:

Borussia Dortmund v Arsenal FC

Wtorek 16 września, g. 20.45

Signal Iduna Park

Arsenal FC v Galatasaray A.S.

Środa 1 października, g. 20.45

Emirates Stadium

R.S.C. Anderlecht v Arsenal FC

Środa 22 października, g. 20.45

Constant Vanden Stock Stadion

Arsenal FC v R.S.C. Anderlecht

Wtorek 4 listopada, g. 20.45

Emirates Stadium

Arsenal FC v Borussia Dortmund

Środa 26 listopada, g. 20.45

Emirates Stadium

Galatasaray A.S. v Arsenal FC

Wtorek 9 grudnia, g. 20.45

Turk Telekom Arena

Champions LeagueLiga MistrzówLosowanie Champions League autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
Henryk14 komentarzy: 84926.08.2016, 12:43

Jeśli ktoś mówi, że Giroud jest lepszym napastnikiem od Lucasa to po prostu nie zna się na piłce i powienin przerzucic się na koszykówkę :P

Mihex komentarzy: 2359330.08.2014, 12:41

Coraz więcej mówi się o zmianach w losowaniu LM. Gdzie niby ranking miałby pójść w zapomnienie. W takiej wersji z 1 koszyka losowani byliby mistrzowie najsilniejszych lig, a miejsca 2/3/4 z niższych. Śmiesznie, bo w sumie z tegorocznego losowania zmieniłoby się to, że my, Chelsea i Barcelona byśmy wypadli z 1, wpadli do 2, a na nasze miejsce wskoczyłyby takie zespoły jak CSKA czy inne Szachtary :P
Niby chcą wyrównania, ale tak na prawdę nie zmieniłoby się nic.

KanonieR_ST komentarzy: 84330.08.2014, 12:18

----------Walcott---------
Alexis-Jack-Ramsey-Ozil
Nowy DM
Gibbs-Kosa-BFG-Debuchy
Szczęsny

Hmmm....

KanonieR_ST komentarzy: 84330.08.2014, 12:12

Ciekawe jak Wenger sobie wyobraża skład jak wróci Walcott w systemie 4-1-4-1...

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 230.08.2014, 12:10

Ja czekam na jedno mega ofensywne ustawienie
Alexis---Theo----OX/Campbell
Ozil
Rambo-Jack
:)

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 530.08.2014, 12:09

nowy news

michio komentarzy: 38830.08.2014, 12:09

mercol7;

Powtarzasz takie obiegowe opinie.
Zobacz jego statystyki na TM.

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 12:06

Ozil nie nadaje sie do BPL :D haahah

Im out

michio komentarzy: 38830.08.2014, 12:05

Oezil ma jednak dobre statystyki w AFC. W dodatku sporo nie grał. Nie tędy droga.

Ale faktem jest, że bierzemy piłkarzy, którzy akurat są do wzięcia. Co nie znaczy, że w ten sposób nie można zbudować optymalnego składu.

Można. Wiele drużyn tak robi. Nie każdy może wziąć kogo chce, bo do tego potrzebna jest gigantyczna gotówka.

mercol7 komentarzy: 269930.08.2014, 12:05

Özil nie nadaje sie do Premier League
takie jest moje zdanie :)
i opinie typu ,że pierwszy sezon blablabla to śmiech na sali , przecież każdy widzi co on gra
jego dobry mecz przychodzi po 3 słabych
niech wraca Theo bo mam już dość tych naszych eksperymentów :)
tak jak Wenger powiedział nasz skład ma się opierać na anglikach jak to w Anglii powinno wyglądać

Kyrtap komentarzy: 4821 newsów: 130.08.2014, 12:03

Nasze obecne ustawienie jest fatalne. Marnujemy potencjał Oezila, a także sprawiamy, że nasze ataki są do bólu przewidywalne. Byłoby TROCHĘ lepiej, jakby Oezil grał po prawej stronie, bo tam jest też dużo bardziej usposobiony ofensywnie Debuchy. Grając na lewej, ta strona jest praktycznie wyłączona z gry. I wszystko to przez Jacka... Wenger nie ma jaj żeby go posadzić, więc poświęcił dla niego jednego skrzydłowego. Może to dlatego też nie chce kupić nikogo do przodu, ponieważ w naszym składzie są tylko 2 miejsca na napastnika/skrzydłowego, a w kadrze mamy ich 6. Wychodzi trzech piłkarzy na jedną pozycję.

Turek44 komentarzy: 231730.08.2014, 12:03

nie no co się tutaj dzieje XD leże i wstac nie mogę ze śmiechu XD

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 530.08.2014, 12:02

Ale rejdż, aż mnie uszy bolą od przeczytania tego.

Co my najlepszego zrobiliśmy?

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 130.08.2014, 12:01

gks

bywaj, przyjacielu

Hans_Zimmer komentarzy: 557630.08.2014, 12:01

o nie :( Rafał... :(

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 12:01

NOWY NIUS KOCHANI

ToMo_18 komentarzy: 13131 newsów: 1130.08.2014, 12:01

Joel'owi czasem kontrakt się nie kończy w tym roku?

KingOfLoyal komentarzy: 12597 newsów: 130.08.2014, 12:00

hahah ale pompa. Wenger nie może patrzeć na Joel,a GKS focha strzela z przytupem :P

Alonso komentarzy: 1238630.08.2014, 12:00

KingOfLoyal
Jak by nie przyszedł za 50 mln z napisem na czole "jestem najlepszą 10 na świecie" to był bym zadowolony, a tak na razie to średnio.

Jak dla mnie to po sezonie mógł by nawet odejść o ile w jego miejsce by była kupiona jakaś gwiazda.

mercol7 komentarzy: 269930.08.2014, 12:00

GKS_AFC
beke sobie robisz :)

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 530.08.2014, 12:00

Ciężko ocenić transfer Özila.

Z jednej strony MEGA OKAZJA, z drugiej zawodnik nie zupełnie potrzebny. Zaliczył przeciętny/dobry sezon. Czy dał nam tyle, ile dałby nam klasowy DP/N których bardziej potrzebowaliśmy? Wątpię. Czy dodał nam jakości? Tak.
Z Özila grzechem było nie skorzystać. To samo z Alexisem. Mimo, że to piłkarze, których nie potrzebowaliśmy tak, jak DMa czy ŚNa.

Tylko do Özila dochodzi sprawa Jacka i to co obserwujemy teraz. Jeśli Wenger chce wystawiać double pivota Ramsey-Wilshere i upychać Mesuta na skrzydłach to można ten transfer uznać za zbędny, pomimo wszystkich benefitów. IMHO.

Hans_Zimmer komentarzy: 557630.08.2014, 12:00

Oglądałem bramki z zeszłego sezonu tego placka Cerciego. Dajcie spokój! 9 to to nie jest.

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 11:59

GKS

Ja pierdziele toż to tylko forum człowieku. Spinasz jak nie wiem co.

I co zrobiliscie chamy? Doprowadzliscie gksa do placzu.

Paniu76 komentarzy: 1246430.08.2014, 11:59

Kupimy Sanogo 2.0 i skończy się okienko...

Adrian12543 komentarzy: 15985 newsów: 230.08.2014, 11:59

MaciekGoooner
Na tę chwilę to nie mamy Walcotta. I wcale nie jest powiedziane, że szybko wróci do formy.
A co do upychania na szpicy... Uważam, że przy wymiennosci pozycji na linii Sanchez-Walcott (jeden na skrzydle, a drugi na szpicy i na odwrót) może się to udać.

KOL
Szczerze mówiąc średnio.

mercol7 komentarzy: 269930.08.2014, 11:59

lays
ty dalej jeszcze myślisz o Reusie ?
mi już przeszło :)

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 11:58

Wenger nie cierpi Joela! Dlatego, ze nie lubi jego starych! Dlatego go co roku wypozyczyal a teraz mu nie daje szansy! Przeciez ten Campbell to taka gwiazda, że powinien miec skład pełny! A Cazorla na walizki i do Hiszpani ! #expert.

Dajcie spokoj

GKS_AFC komentarzy: 847130.08.2014, 11:58

kurwa ja pierdole z wami sie po prostu nie da gadac wszystko co powiem krytykujecie z gory pierdoli mnie to ze bana dostane wcale mnie to nie obchodzi.
Mam juz dosyc wdawania sie w dyskusje z takimi ludzmi jak wy. Nie jesteście lepszy od kibicow barcelony. Z kibocami Realu idzie normalnie porozmawiac a od was same hejty leca. USUNCIE MI KONTO TUTAJ MAM TO GDZIES! POSZUKAM SOBIE INNEJ STRONY BO NA TEJ SA W WIEKSZOSCI HEJTERZY I LUDZIE NIEPOPRAWNI KTORZY POTRAFIA SIEDZIEC CALY DZIEN NA STRONIE I OBRAZAC INNYCH BO COS NAPISZE JAKAS OPINIE, CZY WYRAZI SWOJE ZDANIE. NIE MUSZĘ SIE TU UDZIELAC MI WYSTARCZY ZE KIBICUJE TEJ DRUŻYNIE.
A Z TAKIM CHAMSTWEM I NIENAWISCIA SIE NIE SPOTKALEM NA ZADNYM PORTALU. ZEGNAM JASNIE PAŃSTWA!

mercol7 komentarzy: 269930.08.2014, 11:58

MaciekGoooner

sam nie wiem właśnie :)
nie no ktoś jeszcze sie pojawi znając Wengera
zapewne ŚO :) za 10mln :)
lepsze to niż nic

KanonieR_ST komentarzy: 84330.08.2014, 11:58

Jak już w tym 4-1-4-1 to niech Mesut gra na prawym skrzydle...

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 130.08.2014, 11:57

KOL
chyba bardziej byl bym zadowolony z Higuaina i DM'a w tamto okienko. Na ten moment Ozil do nas nie pasuje.
Nie znam planow Wengera widac ze cos probuje zbudowac tylko caly czas wymiguje sie od kupienia zawodnikow gdzie sa najbardziej potrzebni.

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 11:57

Gorzej jak na wyp pojdzie Joel a dojdzie ten cały Cerci... wtf

Dawać Reusa ! Poldi out#aha#german#aha

kozz10 komentarzy: 372430.08.2014, 11:57

adrian

dośrodkowania to jest mocna strona Ozila , bo ma je bardzo dobre , ale problem jest taki że tu nie ma ruchu w polu karnym np że giroud zejdzie na pierwszy słupek , ktoś zamknie itp Musi sie to zmienić , bo jak nie to 1 na 10 dośrodkowań typu "Monreal vs Everton" na głowe Oliego da skutek. a co do reszty to sie zgadzam że LS to nie jest dla Ozila dobra pozycja , bo go ogranicza , PS może być , ale jak wiadomo najlepiej na "10"

michio komentarzy: 38830.08.2014, 11:57

Wenger musi bardzo nie lubić Joela, nie ma kompletnie sensu oddawanie takiego grajka. Przyznałby po męsku, że nie mogą na siebie patrzeć, a nie ciągle too many strikers.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 130.08.2014, 11:57

KOL

jak najbardziej, było widać jego brak kiedy był kontuzjowany/nabierał formy po mundialu. szkoda tylko, że nie może grać tam gdzie czuje się najlepiej..oby ta jego wypowiedź coś dała, ostatnimi czasy liczyłem na to, że w końcu Mesut coś dla Wengera zasugeruje.

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 11:56

@KOL

Ja jestem. Uważam, że przez Ozila zaczeli na nas inaczej patrzec a i sam Ozil dał bardzo dużo drużynie piłkarsko. Dodał jakości.

kaziu874 komentarzy: 583130.08.2014, 11:56

Jeden gracz, który może grać na ŚO i DP + napastnik byłoby dobrze, ale pewnie będzie tylko wzmocnienie defensywy.

kozz --> to jeszcze lepiej, więcej czasu na wzmocnienia

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 130.08.2014, 11:55

a nawet jak Joel odejdzie to nie będę się zbytnio przejmował, bo to zapewne oznacza, że dojdzie ktoś do ataku, tak wynika z wypowiedzi Wengera

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 530.08.2014, 11:55

adrian12543

Ale dla Özila nie ma miejsca na prawej. Mamy dwóch nominalnych PS- Walcotta i Alexisa. Wątpię, że Wenger by ich upychał na szpicy i LS żeby tylko Mesut mógł zagrać po prawej stronie. Zwłaszcza, że jeszcze nigdy tak u nas nie grał.

KingOfLoyal komentarzy: 12597 newsów: 130.08.2014, 11:55

A takie pytanie.
Na ten moment jesteście zadowoleni z zakupu Ozila czysto piłkarsko?
Wiem,ze nie mamy napastnika,dopiero raz zagrał z Sanchezem,a z Theo nie zagrali zbyt wiele.Pomijam kopniaka motywacyjnego dla zespołu.

Hans_Zimmer komentarzy: 557630.08.2014, 11:55

Przyjdzie Rabiot. Czyli zostajemy bez wzmocnienia składu tylko z drobnym uzupełnieniem ;) szlag...

lays komentarzy: 3987030.08.2014, 11:55

OFICJALNIE: BLIND W JUNAJTED

No Czesc Czesc Hans : (

Hans_Zimmer komentarzy: 557630.08.2014, 11:54

CZEŚĆ $$ LAYS $$ !

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 530.08.2014, 11:54

mercol7

W jakim Ty świecie żyjesz?

Adrian12543 komentarzy: 15985 newsów: 230.08.2014, 11:53

MaciekGoooner
Ozil na prawym skrzydle to wcale nie jest zły pomysł. Może wtedy schodzić na lewą nogę i wykonać prostopadłe podanie/przerzut lub kontynuować krótkie rozegranie piłki. Prawe skrzydło wcale go nie ogranicza. Z lewym jest gorzej, bo żadnego z ww zagrań nie zrobi. Może tylko biec do linii i wrzucić, co nie jest jego mocną stroną.

mercol7 komentarzy: 269930.08.2014, 11:52

zostały 3 dni do końca okienka
i moim zdaniem 3 dziury do załatania
pozycje wszystkim znane OB,DM,N
Falcao/Negredo - Sokratis/Alderweireld - Carvalho

kozz10 komentarzy: 372430.08.2014, 11:52

kaziu

nie jutro tylko w poniedziałek

kaziu874 komentarzy: 583130.08.2014, 11:51

Te wszystkie wasze tłitery czy inne "sprawdzone" źródła to jedno i to samo gunwo. Na uj wklejać durne plotki czy gadać kto do nas nie dołączy, skoro jutro będzie wszystko wiadome? Przyjdzie ktoś ogarnięty to będziecie nosić Wengera na rękach, nie przyjdzie nikt to będziecie wieszać na nim psy i hejtować, tyle możemy my wszyscy tutaj. Mi nasze transfery do tej pory podobają się średnio (głównie przez to że wciąż mamy braki na 3 najważniejszych pozycjach, ale kto wie co wydarzy się do końca okienka? Poczekajmy i wtedy zobaczymy czy Arsene zrobił dobrze czy źle, a kłótnie o tak banalne sprawy są śmieszne.

KingOfLoyal komentarzy: 12597 newsów: 130.08.2014, 11:51

Hans
pewnie tak, narazie dopadły nas tylko w defie, tylko patrzeć jak ktoś z przednich formacji wypadnie i problemów nie bedzie.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 130.08.2014, 11:51

Ja chcialbym zobaczyc gre dwoma napastnikami. W koncowce finalu FA cup gralismy tak. I wygladalo to przyzwoicie. Problem ze nie mamy napastnikow :P
Sanchez czy Theo moze tylko wypalic na szpicy ale nigdy nie masz pewnosci czy to dobre rozwiazanie.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
8.04
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl