Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 51200 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 730 z 1280 (komentarze od 29161 do 29200):


afcforever, santi jeszcze w szpitalu bedzie jak bedziemy grac z napoli ;p


Daniho, przestraszyl sie bo reina nie zrobil zadnego ruchu(nie zasugerowal gdzie sie rzuci)


kuba289, ale chyba trzeba było mieć fifie 13 i mieć konto online/klub w fut, ale może nie trzeba było więc spróbuj tutaj:

easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team


Daniho, włoskie drużyny ostatnio sobie słabo radzą w LM, jestem dobrej myśli


Arsenal_1886, ale teraz nasi przeciwnicy będą mieli z nami problemy, ani faulować nie mogą na 35~metrze bo będzie gol ze stałego fragmentu, ani nie wiadomo kogo kryć, ani na rożne wybijać ;p


Daniho, ze Swansea może być ciężko

haha nieźle, koniec super serii Balotelliego ;d


Kowalczyk11, złamanie, a dokładniej chłopiec w jego wnętrzu ma złamane serce


ArseneAl, mam nadzieje ze jednak akpom zagra za bendtnera


lucasnoline, to nie ja wymyśliłem ruch ściągający ;p ktoś mi to przypisał :D

a tak serio to lubie giroud za jego determinacje i za prace zespolowa, czasem odwala czarna robote, tarza sie po boisku byleby druzynie lepiej szlo.


lucasnoline, urwa nie demaskuj mnie


Daniho, on tak do każdego leci ;p

www. arsenal.com/match/report/1314arsenal-v-stoke-city-gallery


Daniho, to dobrze, dzięki takiemu czemuś Özil się lepiej będzie czuł w drużynie :D


kierowcamechanik, i praktycznie każda piłka która spadłaby mu na głowę wpadałaby do bramki ;p


kierowcamechanik, to jest karta z fify 12 ;p

dziś viviano kosztem fabiana był na ławce, no i miał krótszy rozbrat z piłką niż fabian więc pewnie zagra w COC


kierowcamechanik, i1.ytimg.com/vi/h2TP2ig4uu0/hqdefault.jpg


kuba289, dostajesz 4 paczki zlote za darmo, mozesz sprzedac tych graczy ktorcyh dostaniesz po zawyzonej cenie i bedziesz troche na plusie ;p


pauleta19, jak nie bedzie szlo to wpusci ozila giroud i kogos jeszcze zapewne


kuba289, jak ktos mial fife 13 to ma dostep do fut 14 juz od tygodnia~ :P

ja mam nadzieję że Gnabry częściej będzie dostawał szanse


kierowcamechanik, niee, większość goli strzelał nogami ;p


kierowcamechanik, ja robie premier league, najdroższy ale najfajniejszych zawodników ma


RvPersie, to kupie zaraz jakieś potencjalnie łakome kąski


kierowcamechanik, w fifie 13 moj giroud mial goli m/w tyle co rozegranych meczów ;d w tej będzie zapewne jeszcze lepiej ;p


pauleta19, ja mysle ze Viviano zadebiutuje

fabio poszedl za 2 k na kup teraaz ;o kurde za male te ceny daje skoro ludzie tak chetnie kupuja


RvPersie, a to nie tak ze jest wypuszczonych kilka na caly tydz i jak wszystkie ktos znajdzie to juz nie bedzie ich w paczkach?


kierowcamechanik, ja giroud kupilem za 1400 za kup teraz a teraz stoi po 3 k~ ;d ale go nie sprzedaje bo bede na nim swoj atak opierał


RvPersie, bo jest chyba ograniczona ilosc i ludzie znajda wszystkich w paczkach zanim ja fife zainstaluje ;d

huhu, kupilem de bruyne za 2700, dalem na sprzedaaz za 2800 wywolawcza 3000 kup teraz i w 5 sekund poszedl

jedyne czego mi szkoda to tego, że nie będę miał szansy znaleźć w paczce TOTW Özila


RvPersie, w sumie mi jednak wyślą wcześniej "Planowana wysyłka 24/25.09.2013" może dostanę w dniu polskiej premiery ;p


RvPersie, ja kupiłem na grymel, te co idą jutro zapewne są zza granicy


RvPersie, premiera jest w środę, wysyłka priorytetem w dniu premiery więc będzie pewnie ze 2-3 dni robocze szło

kurde nie moge sie doczekac az mi fifa 14 przyjdzie(zapewne najwczesniej w piatek :|)


Ars3n, jak ma strzelac 100 bramek w lidze na sezon to warto zaplacic te pieniadze ;d


praptak, pes 14 został wypuszczony ze starymi składami i niekompletnymi twarzami ;p w jakimś dlc mają to chyba poprawić


songoku95, bo nie umiesz, przeciagnij ten przycisk na zakladke jakas

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady