Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 51200 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 731 z 1280 (komentarze od 29201 do 29240):
Jogurt, zaluje ze nie widzialem, co zrobil? ;p
"Kto kur*a mieczem wojuje, od miecza kur*a ginie. Arsenal pokonał kur*a dzisiaj Garncarzy ze Stoke ich własną bronią, pokonując ich 3 kur*a:1 po trzech bramkach ze stałych fragmentów gry. Tony kur*a Pulis prawdopodobnie łapie się teraz za głowę, bo kur*a za jego kadencji podobna sytuacja zapewne nie miałaby kur*a miejsca." Masakra ;d
kierowcamechanik, przesun przycisk "KUR*A" na którąś z zakładek i tam się będą pojawiać losowo kur*y w tekście ;p
ten kur*askrypt jest genialny, lzy mi leca ze smiechu ;d
karooo23, dobre ;d
Midgardsorm, gdyby się udało coś wygrać w tym sezonie, i LFC by nie zakwalifikowali się do LM to myślę, że te 40 mln mogłoby wystarczyć tym razem.
Midgardsorm, Lewy, Suarez, ktoś kto błyśnie w LM
najlepsze derby to gołota - sanders!
KArooo23, myślałeś, że jak go kupisz to odrazu z 3 asystami w tej kolejce? ;p
Midgardsorm, zrozum scousera
MaciekGoooner, 5 letni anglik jest jeszcze mlodszy od Ciebie a lepiej gada po angielsku, wiek jest nie istotny...
MaciekGoooner, szkolny angielski mozna o kant dupy obic ;p
MaciekGoooner, to zmienia postac rzeczy, nie mam pojecia czemu sie dziwisz ze lepiej gadasz po angielsku od ozila skoro ty tam jakis czas mieszkales a on jest tam pierwszy raz
MaciekGoooner, ciekawe czy anglik zrozumialby to co do niego mowisz ;p
Arsenal_1886, orangesport ma puchary angielskie chyba, moze puszcza zeby sobie polacy wojtka szczesnego obejrzeli
Barney, połamał się na rozgrzewce
MaciekGoooner, pieprzysz bzdury ;p rozumie co sie do niego mowi i potrafi wyrazic to co mysli po angielsku, napewno zna wiecej slowek, ale nie do konca wie jak sie je wymawia, pisany angielski =/= mowiony ;p
podobno bale ma kontuzje
mskafc, park ji sung 2 asysty i gol ;p
rvp wraca dopiero na premier league, united chyba odpadaja w srode z pucharu ;p
songoku95, jakaś niegroźna kontuzja podobno
z devilpage:
zaqwsx: Po co w ogóle cokolwiek pisać o tym mecz. Wystarczy napisać, że Ozil zaliczył dzisiaj 3 asysty. Powtórzę Ozil 3 asysty.
MaciekGoooner, zapewne wiekszosc strzalow to strzaly z dystansu
wewnętrzny chłopiec van persiego zatęsknił za Arsenalem
postawilem na united 30 zl ale nie moge sie nacieszyc patrzac na ten mecz ;d
moze bedzie 8-2 albo 8-0 :D
na whoscored.com jest aktualna tabela z wieloma statystykami
maloney, bo jak sie sedziow w kieszeni mialo to wszystko bylo latwiejsze ;p
jimmykanonier1886, ja go w ogóle nie chce w tym klubie nawet jakby hattricka za hattrickiem sadził
matt21, mam to samo, na 90% byłby gol wtedy :|
jimmykanonier1886, ja bym Bendtnera w środę nawet na ławkę nie sadzał tylko dał pograć Akpomowi i Giroud na ławę posadził. Po co ma grać ktoś kto za rok odchodzi skoro może grać ktoś kto może u nas grać przez wiele lat? Zwłaszcza że gość z rocznym kontraktem to idiota.
giorgi, gnabry to ŚPO ale jest w dobrym wieku żeby się uczyć gry na skrzydle
AweQ, MOTM to bezsprzecznie Özil
jestem mocno zawiedziony postawą Giroud, gdyby był mniej nerwowy to by miał asystę i być może gola, Gnabry w drugiej połowie uwierzył w swoje umiejętności, świetnie wyglądał, no i Manchestery i Chelsea płaczą że mamy Ozila ;d
rvp się sypać zaczął
trochę mało ruchu na lewym skrzydle w Arsenalu
widac ze gnabrego ten mecz to spore przezycie, a gilojad na trybunach jeszcze emocje zwieksza ;p boi sie prostopadlych pilek zagrywac kiedy ma do tego duzo miejsca, ale nie traci pilek i ogolem gra na plus
Rudzki ma świetny angielski akcent!
skad info ze za walikota gnabry bedzie gral? walikot kontuzja?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ars3n, to może kupmy Ronaldo ;d