Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 388 z 591 (komentarze od 15481 do 15520):

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 11.01.2016, 21:35

Afobe :'C Chlip, chlip...
Na taki problem raczej niewielu trenerów marudzi :p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 11.01.2016, 21:31

arsenallord
Lewy w zeszył roku głosował poważnie to go zjechali, że nie głosował po koleżeńsku. Lepiej więc nie oceniać.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 11.01.2016, 21:30

Nasi u21 wyrównali z WBA. Willock.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 11.01.2016, 21:11

TOTY 2016
Ronaldo-Neymar/Suarez- Messi
Iniesta - ktoś z Realu - Pogba
Ktoś z Realu- Ramos - Silva - Alves
Neuer
:D
Jak co roku 4 Barca, 4 Real reszta dopełnienie z innych drużyn.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 11.01.2016, 21:06

FabsFAN
Początkowo przeczytałem Adam Lewandowski, Robert Messi i Lionel Muller Thomalla :V Coś jest ze mną nie tak.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 11.01.2016, 20:57

Ktoś wie co z Gollą? Widziałem kiedyś, że ma niezłe noty na whoscored, ale ciekawy jestem czy ktoś śledził jego grę dokładniej.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 10.01.2016, 19:58

To zaraz wracają to przedział od kilku dni do kilku tygodni, więc nie wszyscy takie "zaraz" :P Tym bardziej, że Welbeck, Wilshere i Rosa zanim wejdą w meczu na choćby 10 minut będą pewnie trenować z 3 tygodnie.

Komentowany temat: Wenger: Campbell jak Coquelin 10.01.2016, 19:55

Do Coqa z poprzedniego sezonu mu jeszcze brakuje, ale jest na dobrej drodze by wywalczyć sobie miejsce w składzie. No przynajmniej do czasu, aż Wenger znowu stwierdzi, że chce tworzyć graczy do kadry Anglii.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 19:30

Kurde, niesprawiedliwe to prawo. Ci ze wschodniej granicy mają lepiej :C. Mieszkam między Wisłą, a Odrą, a ludzie w Lublinie już nie. Pewnie politycy mieszkają na prawobrzeżu Wisły i to dlatego :V

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 19:25

Premier League @premierleague 1 min.1 minutę temu Zobacz tłumaczenie
Goals in English football since start of 2014/15:
44 - @HKane
42 - @Afobe_
42 - @aguerosergiokun
39 - @RomeluLukaku9

#żałobaCorazMocniej :CC

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 19:05

WilSHARE
Sunderland (oby) i N'castle lub Bournemouth. O ile chcę by czarne koty spadły to pozostałe drużyny są dla mnie raczej neutralne z nakierowaniem na "byłoby mi ich szkoda". Jeszcze Norwich nie pozostaje bez szans na spadek. Chelsea i Swansea mimo wszytko IMO się utrzymają :D

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 18:59

Widzę obie strony mają nadzieje, że ich zespoły zagrają z kontry. To co piłka zostanie na środku przez 90 minut :P?
W meczu z LFC obawiam się jednego. Że Klopp zmusi ich do wysokiego pressingu. Nie potrafimy zupełnie się temu przeciwstawić. A tym bardziej nie ze środkiem Flamini-Ramsey. Gdyby to jeszcze był Coq-Cazorla... Ramsey może jest lepszy w destrukcji i bardziej zapędza się do przodu (ogólnie wszędzie jest go pełno), ale to Cazorla ma taki drybling potrafiący wyjść spod każdego pressingu.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 18:54

Dobra, patrzę i nie wierzę. Rosja w Rio zamiast Francji :V Ci sami Rosjanie ostatnio zbierali łomot od każdego jak leci.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 18:47

No i Benik w Bournemouth. Mogę już popaść w żałobę :C

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 18:15

MaciekGoooner
Wiem, wiem, ale czasem szybciej się w youtube pojawiają :P Gola już sam znalazłem, ale dzięki i tak :p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 18:07

Co za trolle w tym google :V. Szukam gola Okazakiego, pierwsze co wyskakuje to Okazaki Leicester City Vs Tottenham. Filmik z... Fify :C

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 18:04

Haxball
W Google były dwa :P Kopiowałem link na starcie, potem oglądałem, ale widać tego poprawnego mi nie skopiowało w pierwszej chwili :P

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 17:36

Ale przynajmniej w pucharze wygrał xD

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 17:25

youtube.com/watch?v=WrNC0WY0o2U

Miało być to :P Tamto fejkowe :P

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 17:24

youtube.com/watch?v=PMCn8SOxr8w

Gol Wasyla jak ktoś chce, ale pewnie zaraz zbanują, bo jutub :P

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 17:19

Wasyl gol :DD

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 17:10

Patrzę na wyniki Serie A i myślę, że jak ktoś chce to może na 1000% obstawiać Juventus. Dzisiaj wygrywają tylko goście xD

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 00:37

Oj tam, ważne, że w drugich połowach strzelają... A nie czekaj...

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 00:29

andrew
W pokera :P Nie wiem czy dalej to robi, ale kiedyś na pewno :D

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 10.01.2016, 00:20

Janowicz streamer to druga najdziwniejsza rzecz jaką widziałem na twitchu. Pierwsza to Michał Wiśniewski :V

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 23:48

W chwili ogłoszenia transferu Afobe do Wiśni chyba popadnę w żałobę, jak wiele osób po Martialu :C

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 23:44

Tiaaa... Żyro potrafi wsadzić taką bramkę jak z (chyba) Podbeskidziem, która pewnie będzie kandydowała do miana bramki sezonu, a w innym meczu zrobić to co z Ajaxem, spudłować z kilku metrów.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 23:27

No i tak śmiechem żartem. Chciałem się upewnić co do tego co pisał andrew (tak wiem, goal.com to kiepskie źródło, ale co do opisu meczu chyba można im zaufać :P) to faktycznie, napisali o Żyro, że:"Był w centrum większości dobrych zagrań Wilków w pierwszej połowie" W drugiej ponoć tez coś postraszył. No, ale oczywiście to nie wystarczy na kadrę :P

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 23:20

Olivier Giroud scored the third 15 minutes from time - again from a Bellerin assist as he channeled his inner Ozil - to put the result beyond doubt.


Opis gola na 3-0 na goal.com
Tekst z "wewnętrznym Ozilem" rozwalił. No, ale ta asysta w sumie do tego pasuje :p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 23:02

Kupisz to akurat w tej Serie B odżył. W tym sezonie 5 goli i 3 asysty.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 23:01

moomin ty oszuście.

" ej nowe info


22:53" ~ moomin 09.01.2016; 22:54

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:53

Swoją drogą, kto na 3 napastnika na Euro? Jeżeli dalej będziemy utrzymywać aktualne ustawienie to 3 napastnik jest potrzebny. Wiem, że to w sumie niewiadoma, bo do turnieju daleko i nie wiadomo kto z formą wyskoczy, ale kto na chwilę obecną? Nie wiem jak radzi sobie Teodorczyk, ale on pewnie jest poważnym kandydatem, Sobiech pewnie gdyby się tak nie łamał to też by walczył o kadrę. Może ktoś z Polski? Stępiński, Zwoliński? W sumie ja nie wiem :V

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:42

Losowanie w poniedziałek, chyba coś koło 20.
Chambers zagrał przyzwoicie, Gabriel dobrze, bramka po błędzie Kosy i Gibbsa, a poza tym obrona wiele roboty nie miała, Iwobi nieźle, choć mogło być lepiej.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:39

Sky Sports Statto @SkySportsStatto 5 min.5 minut temu Zobacz tłumaczenie
Most combined goals in La Liga this season:
Bale, Benzema & Ronaldo = 40 goals
Messi, Neymar & Suarez = 39 goals

Dzisiaj fap do BBC, za tydzień pewnie do MSN i tak w koło Macieju.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:37

Za Benka też lali ogóry 5-0, ba nawet 10-2 się zdarzyło, no ale Zizou i od razu lepiej :p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:28

I uprzedzam różne teksty. Tak mam ból dolnej części pleców o wygraną Lewego :p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:18

arsenallord
Co tu dużo mówić. Lewy i Radwańska zarabiają PR'em i znanymi nazwiskami. Fakt Radwańska wygrała ważny turniej i kilka mniejszych, ale to wszystko w okresie od września do listopada. Początek sezonu słaby. Lewy był dość regularny, wygrał Bundesligę, awansował z drużyną na Euro, znalazł się wysoko w plebiscycie ZP, ale jednak wydaje mi się, że Włodarczyk przyćmiła wszystkich. Wygrała chyba wszystko co się dało. Pobiła rekord świata (dwukrotnie), ustaliła nowy rekord mistrzostw świata, jako pierwsza i jak na razie jedyna kobieta przerzuciła 80m. No, ale liczy się nazwisko :p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:12

Ciekawie wygląda top strzelców w Hiszpanii. Dwóch z FCB, 2 z RM, Agirretxe z RSSS i Bale :P Gdyby nie gracz z Baskonii to podsumowałoby ligę :P Choć to i tak dziwna sytuacja, bo ostatnio zawsze za Messim i Ronaldo (którzy teraz są kolejno na 9. i 3. miejscu) był jakiś napastnik innej drużyny (zwykle napadzior Atletico, ale nie koniecznie)

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 22:01

O to Boateng gra ponownie w Milanie :P? Myślałem, że dalej z Samem grzeją trybuny w Gelsenkirchen.

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 09.01.2016, 21:55

lays
Wenger to pewnie z obdukcji zna :P Patrząc na to jak w zeszłym sezonie przed wypożyczeniem traktował Joela. W tym gdyby nie kontuzje to też pewnie by tak było :p Może on faktycznie nie wiedział, że ma takiego zawodnika do czasu, aż Kostarykanin poszedł do jego gabinetu i się przedstawił.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady