Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 389 z 591 (komentarze od 15521 do 15560):
Kiedyś pamiętam Rosję na siłę FIVB przepychało gdzieś. Chyba do Ligi Światowej, ale nie dam sobie ręki uciąć. Ciekawe czy na podobnych zasadach by Polakom pomagali :p
Kurczę, nie wyobrażam sobie braku IO... Niby ten turniej w Japonii będzie łatwiejszy niż ten, no ale... Poza tym trzeba się jeszcze na niego dostać.
Najbardziej chyba żal tego Pucharu Świata. Brak awansu po takim turnieju był straszny.
Szkoda tego meczu :C Francja nam nie leży zdecydowanie za czasów Antigi. No trudno. Grać z takim zaangażowaniem jak dzisiaj to z Niemcami powinien być luz.
twitter.com/bjkean89/status/685231815028813825
Żartowniś :P Ale Mesut obiecał im wejściówki na mecz :P
adrianitditp
Z Niemcami :p
afc4life
Jeżeli zmiana o 360 stopni to nie wiem czemu Benka zwolnili :P
Punkt Zatorskiego! Tego dawno nie widziałem :p
TH14
Pozostaje nam wtedy walka z Niemcami o 3 miejsce i awans na eliminacje interkontynentalne.
Polacy lecą na TVP 2.
Coś za Zidane bardziej chce się im grać :p
Jeżeli ostatnio porównywano Grozera do C.Ronaldo to N'ghapet to chyba połączenie Messiego z Pele.
Brawo Shrek, utrzymuj van Gaala jak najdłużej u steru :D
flashscore.pl/mecz/dYIMpeX5/#szczegoly-meczu
Co tam się stało w 90+ xD?
Zaczyna się kiepsko, zwłaszcza w przyjęciu :C
kamiloo_o
Naszych było chyba więcej nawet w meczu z Niemcami xD
simpllemann
Też mi się wydaje, że gdyby nie bramkarz to gola by nie było :P
vine.co/v/ih9gXwniYVI
Milik musi bardzo nie lubić tego bramkarza :P
twitter.com/MesutOzil1088/status/685886310108807169
Atmosfera w drużynie jest :P
twitter.com/Ahmed91Gooner/status/685874291192233984
Tu macie Theo co zrobił.
andrew
Właściwie nie można nawet powiedzieć, że mu tutaj nie poszło. Benik nie dostał w sumie żadnej szansy.
Sky Sports News HQ @SkySportsNewsHQ
BREAKING: Bournemouth have confirmed that a deal to sign Benik Afobe has been agreed. #SSNHQ
Cieszyć się czy płakać :C??
Żyro jednak nie uratował dzisiaj Wilków przed młotkiem, a dokładniej Młotami :P
Ja tam jednak myślę, że jakby Jeff wszedł w tym samym czasie co Ramsey i Arteta to wypracowałby nam jedną bramkę. Tak dostał ostatnie 10 minut, a my zawsze od 80+ gramy wolno. Pójdą zazwyczaj z 2/3 kontry, ale je zmarnujemy :P
Co on odwalił z Diabym i Jeffem xD. Abou był świetnym pomocnikiem, ale nie grał :P
Aj... Dobra piła od Oxa była.
Więcej na Jeffa grajcie.
Oklaski jak Jeff ma piłkę :D
Jest Renata!
Atkinson parodysta..
ellerin w końcu się nauczył dośrodkowywać :D Teraz Nachos wejdzie.
O może Aaron się przełaemi.
Walcott widzę utrzymuję formę :P
A nie nie będzie 1-1. Arteta lubi zawalić w obronie :p
Co za wspaniałe zmiany... Czyli 1-1 xD
Dobra to 1-1 w farcie :p
Dobra teraz co strzał Oxa.
Wszystko co dobre przechodzi dzisiaj przez Campbella.
O Żyro w podstawowym składzie Wilków. Jako napastnik xD
O Hayden dzisiaj w Hull gra. On nie miał już wrócić z 2 tyg. temu?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Bale dzisiaj 50 bramka (to już chyba w ogóle 51) we wszystkich rozgrywkach w RM. Benzema 100 bramka w lidze i chyba 150 ogólnie.