Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 425 z 591 (komentarze od 16961 do 17000):

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:54

Muller co za gola strzelił... Z prawej strony boiska. Coś jak Florenzi tylko, że z bliższej odległości (i większego kąta) i z bramkarzem na bramce.

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:49

O proszę my też mamy resztki farta.

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:43

WilSHARE
Ale nie wygrają :P

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:40

Joel przecież jeszcze gorzej od Oxa zagra xO
Joel dużo u nas nie grał, ale jak grał to był niewidoczny, nie wracał się do obrony i stał w miejscu. Ox chociaż biega, nawet strzela, choć nie do tej bramki co trzeba.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:35

Czelsi 2-0. Dwa karne w meczu, jeden wykorzystany :P

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:31

Szczerze... Jakoś straciłem ochotę na oglądanie naszych na jakiś czas... Będę się do tego strasznie zmuszał.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:28

Spokojnie, za tydzień zagra Cech w ataku.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:27

Samobój i czerwona kartka. Czy ten mecz mógł bardziej podsumować nasze mecze dotychczas? Z tym, że wcześniej to fart był po naszej stronie.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:25

No i pięknie :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:24

Arteta umie jeszcze odbierać piłę bez faulu?

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:19

Wszyscy marudzą, że Coq źle podaje, ale Arteta nie dość, że podaje w tył to jeszcze nie umie trafić przy odbiorach.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:18

Ciekawe czy Giroud dogra cały mecz :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:16

Debuchy co ataki ofensywne uskutecznia. W ofensywie to poziom Gibbsa :P

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:15

My w billarda gramy czy piłkę?

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:13

Spokojnie panowie, kilka wpadek w LM musi być. Nie myślcie sobie, że będzie spokój, bo jak to tak o pierwsze miejsce się bić, drugie ciekawsze :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:10

Giroudowi odbiła się w bramkarza, tamtym w bramkę :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:09

Hahahaha. No nie mogą :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:07

vine.co/v/eUe7vgWXna2

W sumie typowe Chelsea :D
Dinamo chyba wie, że Ospina ma 1,5m, bo tylko z daleka próbują.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 21:03

Jaaak to nie wpadło :C

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 20:54

Ajć. Giroud bardzo blisko :C

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 20:52

Chelsea karnego przestrzelił :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 20:44

Ale sobie bekę cisną na streamie na którym oglądam. Komentatorzy się śmieją z tego, że nie znają żadnego zawodnika Dinama xO

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 20:17

WilSHARE

Verma z tego co wiem znowu się połamał. Nie wiem na ile, ale wiem, że ranny.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 20:14

OptaJoe ‏@OptaJoe 1 min.1 minutę temu

76 - Arsenal have won 76 games in the Champions League – the most of any team not to win the competition. Frustrating.

Nie wiem czy się cieszyć czy być złym.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 20:00

Widać żeby wyjść u nas dwoma skrzydłami trzeba dać pół rezerwowy skład :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 00:28

michalm
Jakby Wenger ściągnął Morate to prawdopodobnie ludzie zdjęli by z niego skalp.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 00:15

mar12301
Tak samo jak Nainggolan połamał jakiemuś młodemu nogę w zeszłym sezonie (i to tak w stylu Witsel Wasylowi) i nawet faulu nie było.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 00:10

vine.co/v/eUWUu2bJJmr

Podol widzę też niezłą akcję odwalił. No, ale przynajmniej karnego się nie domagał :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 16.09.2015, 00:05

Champions League ‏@ChampionsLeague 42 sek.42 sekundy temu

Pellegrini: "@VincentKompany has a calf injury. We will see tomorrow how significant it is." #UCL


Ktoś się pytał czemu Kompany zszedł.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 23:20

Prawdę mówiąc to City miało nawet więcej szans na strzelenie gola. Tylko marnowali sety.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 23:08

zuczek
Najprawdopodobniej tak. Wątpię aby kości mu się tak naturalnie wyginały :P

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 23:04

Gofer
Niestety :C Przed WHU też było gadane, że łatwe 3-0. Było łatwe 2-0, ale nie dla nas :C

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 22:54

kamilo_oo
O właśnie na coś takiego czekałem :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 22:53

Ramos mistrz. Czekam na jakieś epickie przeróbki :D Z jakimiś wybuchami, laserami i Wawrzyniakiem :D

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 22:48

mar12301
Czy ja wiem. Wygrane 4-0 i 0-2 wyglądają nieźle.

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 22:44

Aaron Ramsey
1 godz. ·

Fingers crossed for Luke Shaw, get well soon

Dopiero teraz zobaczyłem co mu zrobili... Auć. Aż się Aaron przypomina.

No i znowu trzeba ratować honor brytoli :C

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 22:25

No ładnie... Raz człowiek liczy na oba Manchestery, a te taką manianę odwalają.

Komentowany temat: Galeria: Trening U19 przed meczem z Dinamem Zagrzeb 15.09.2015, 19:27

Redzik
Raczej po prostu zgłosili go do kadry U19, bo taka właśnie gra w młodej LM. Gnabry też jako zawodnik u21, a w sumie już nawet pełnego składu grał w u19 w mLM. Bardziej bym powiedział, że to zaufanie wobec Krystiana.

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 14.09.2015, 18:41

btw. Alexis wandal xO Kogoś (albo siebie, albo Cazorlę) oderwał i przykleił wyżej :D

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 14.09.2015, 18:35

youtube.com/watch?v=6M3pTpCTW6c

Wspominaliście o specjalnym gościu na ostatnim meczu, tutaj potwierdzenie i spotkanie z piłkarzami :P

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady