Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 441 z 591 (komentarze od 17601 do 17640):

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 12.08.2015, 10:33

Sewer
Nom, tak się niszczy piłkarzy.

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 12.08.2015, 10:20

D14
Jako przykład zniszczonego piłkarza podają pewnie Szczęsnego, który gdyby nie Wenger grałby w Huraganie Wołomin?

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 12.08.2015, 09:30

Gorran

Ta Valbuena wrócił, ale pomylił Olympique'i :P (dziwnie się odmienia to słowo :C)

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 12.08.2015, 09:25

facebook.com/AndrzejTwarowskiIRafalNahorny/videos/730446487061713/

Trzeba przyznać naprawdę fajna kompilacja :D

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 12.08.2015, 09:15

Kaidus
Jeśli mówimy o obrońcach gorszych jak ci z Ekstraklasy to akurat w Anglii też tacy grają. U nas konkretnie :P W meczu z WHU wyszli jacyś podrabiańcy.

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 12.08.2015, 09:06

youtube.com/watch?v=eMhn5l-MjHs&app=desktop

Co tam superpuchar. To jest wynik xO

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 11.08.2015, 09:33

simpllemann

Ale nie jesteśmy ostatni, ostatnie jest WBA :P

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 11.08.2015, 08:28

pauleta19

Może w końcu będzie sens zaglądania w te Loan Watche, bo ostatnimi czasy przy nazwiskach było jedynie "nie grał/poza kadrą/wszedł z ławki 90 minucie". :P

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 11.08.2015, 08:22

pbs.twimg.com/media/CMG2CjoWsAA2qYo.png


No proszę, jednak ktoś może się z nami równać w głosowaniach twitterowych :P

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 10.08.2015, 22:28

Jest jakaś tam statystyka, że w ostatnich latach mistrza zdobywa drużyna zaczynająca EPL w poniedziałek. To co WBA na mistrza?

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 17:13

Arsenal FC ‏@Arsenal 2 min.2 minuty temu

The boss: "West Ham are a bit more advanced in their preparation. They've played more competitive games than us and we knew that." #AFCvWHU

Ja wiem, że konferencje to lanie wody i nic się na nich nie dowiem, ale to już przesada xO

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 17:09

OptaJoe ‏@OptaJoe 29 min29 minut temu

4 - Arsenal have failed to score in four of their last five Premier League games at the Emirates. Misfiring.

bjutiful.

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 16:27

To czego się teraz boję to jakiś panic buy Wengera by zamknąć usta hejterom. Będą hejty po meczu, a on na pocieszenie kupi jakiegoś nieprzydatnego gościa byle drogo i głośno.

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 16:24

Tragedia. Tylko tyle powiem.
No może dodam, że na swoim poziomie zagrał TYLKO Ox.

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 16:18

Wenger dał najmocniejszy możliwy skład. Tym samym składem wygrywaliśmy z WHU wiele razy (jakościowo, nie personalnie). To wina grajków, że się biegać nie chce, a nie Wengera.

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 16:16

Oddałbym wszystkie 3 "trofea" z presezonu za 3 pkt dzisiaj :/

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 15:45

Cech nas sabotuje chyba :P

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 21:06

No Dębiński też dawał dużo meczą L1. Młodszy z pary dawał sporo emocji, dodatkowo znał Francuski i umiał tłumaczyć wywiady. Starszy pokazywał swoje doświadczenie na ławce trenerskiej i dobrze oceniał grę zespołów.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 21:04

Damn tyle postów, a ja zapomniałem skasować www :CC

elevensports.pl/

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 21:03

InArseneWeTrust
www.elevensports.pl/
Eleven nie ma jeszcze w Polsce, dlatego emitują w internetach :P

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 21:01

Sympatyczny
Białas w nc+ też był chyba tylko ekspertem, więc nie był przywiązany do kanału. Dobrze, bo L1 bez pana Białasa to nie L1.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 21:00

Gole Torala, Akpoma i Afobe (wiem, że Benik już nie jest nasz, ale wciąż go za takiego traktuję :C), remis Chelsea, przegrana KFC. To był dobry dzień.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 20:40

Novazzy
"Mam tak samo jak ty..."
Przepraszam ludzi, którym się to nie spodobało, jakoś tam mi się to skojarzyło :P

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 20:39

rysiek
A przyjrzałeś się Ozilowi w poprzednim sezonie? Albo teraz w pre-sezonie? Ozil już nie pada od podmuchu wiatru. Walczy twardo o swoje. To, że przegrywa z graczami typu Cahill, czy Kompany to nie wstyd, kawał chłopa z nich.
Hazard pada przy każdym kontakcie, bo Mou twierdzi, że jest skarbem EPL i każde spojrzenie na niego powinno być karane 3 meczowym zawieszeniem.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 20:34

No Szpilka dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Dwa razu próbował bezpośrednio z rożnego, przy Belgu był bardzo blisko bramki. Montero też niezły, ale w sumie nie zakończył meczu pozytywnie.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 20:29

Muszę wam powiedzieć, że nawet się cieszę, że mój kapitan w FPL ma "aż" 4 punkty. Tak trzymaj Hazard!

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:53

Lateralus
Montero może najlepszy, ale ja bym też wyróżnił Szpilkę. Nieźle łysy gra dzisiaj.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:52

Co zrobił Bambarimbi xO???
Szpilka widzę cały czas chce wkręcić z rożnego tą piłkę xD

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:49

Barney mam Borubara i Fabiana. Wygryw?

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:42

Karny nie gol, fakt. Ale bez Kurtuły będzie im trudniej za tydzień.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:41

Kto ma Kurtuła w FPL :D?

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:35

Ej. Ten Montero nie tylko Chambersa w ziemię wkręca. Ivanovica też :D

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:13

Doktor
Też mam Ki :C Zawsze 1 pkt. wpadnie.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:10

Nieee tylko nie Ki :C Koleś to ważne ogniwo Łabędzi jakby nie patrzeć, a ja ich lubię.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:07

Ten Kurtuła to jednak za mocny jest :C Gylfi dajesz jeszcze kilka :C

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:03

Jeśli w Czeszi ma ktoś strzelać to teraz tylko Hazard
#kapitanWFPL.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:02

Cieszę się z jednego. Zamieniłem tydzień temu Fabiana na Boruca (Fabian na ławce), Boruc ma pkt za występ, Łukaszowi szykują się ujemne za bramki.

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:00

Dobra nvm. Pisałem to jak strzelali :C

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 19:00

Teraz niech strzeli Ki. Byleby Williams nie strzelił, bo mam go na ławce :C No dobra, jak strzeli bramkę na 2-1 w 90+ to mu wybaczę

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 18:59

Ayew! Za 5 razem, ale jest :P
*Nam Gomis już by to strzelił*

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady