Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 445 z 591 (komentarze od 17761 do 17800):
Walcott lubi strzelać Chelsea, ale nie grywał zazwyczaj na napadzie.
Kielnia
Tak, Eleven udostępniło swoją transmisję TVN Turbo, bo sami nie mają jak transmitować.
No właśnie! Kiedyś było lepiej, bo piłkarze nie marnowali czasu na siłowni tylko mieli czasu na siłowni tylko latali po klubach nocnych i barach! Tęsknię.
Dan
Chcieć sobie można, fizycznie niemożliwe :P Z tych najgorszych dla nas do wylosowania to Barcelona, Bayern i ew. PSG.
kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedcl2015.html
Jakby ktoś był ciekawy. Sporo jeszcze niewiadomych, ale pierwszy koszyk już pewny.
Walcott lubi strzelać Chelsea (w przeciwieństwie do Oliego), ale obawiam się, że bez Francuza w składzie nasze akcje mogą się nie kleić. Poza tym większość goli strzelił im grając na skrzydle :P
Kanonier204
Nie ma jeszcze (chyba), czaj się może na ich stronie internetowej, może tam puszczą.
scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11822277_1520624791311065_7981213646626485149_n.jpg?oh=41801d0742c06db6f0705697c42e7b11&oe=565BAB3E
BvB w końcu wbiło do 10, ale nawet jakby grali w LM to nic by im to nie dało, bo to dalej nie byłby 1 koszyk :D
afc4life
Podczas meczu koleś na chacie podał ciekawą informację. Jak Pep ostatnio ściągnął dwóch ofensywnych i wstawił za nich defensywnych (wtedy był to Lewy i Ribery, teraz Lewy i Thiago) to z 2-1 z MC zrobiło się 2-3 :p
kanonier
Jasne, że tak. Ciągle do takich biega. Ramsey ciągle daje mu piłki na dobieg.
brawo Lordzie :D
Alonso magik :P
Wyłączyłem mecz. 2 sekundy później Lord zdobywa gola. Jak żyć!?
Robben gol. Strzał niczym ci bracia z Tsubasy co razem kopali piłkę :D
Maciek
O ile odejście Rosy to może być niedaleka przyszłość to na zastępcę Santiago poczekamy do 2019 roku :P
Czo ten De Bruyne xO
Pierwsza minuta, a Hajto już się naraził kibicom, powiedział, że Bendtner go nie przekonywuje xO
Hajto komentuje Superpuchar Niemiec. Ciekawe czy znowu wspomni zwycięski skład Kaiserslautern z 97/98.
Pep znowu jakieś dziwne ustawienia odwala :D
Hajto komentuje Superpuchar Niemiec. Ciekawe czy znowu wspomni zwycięski skład Kaiserslautern z 97/98.
Pep znowu jakieś dziwne ustawienia odwala :D
Maciek
Co ciekawsze Bellerina zgadł szybko xO
Wątpię, bo nawet się upewniałem co do jego małżeństw i tak dalej :P Co ciekawsze po daniu odpowiedzi na temat bycia znanym z szybkości pokazał mi Akinfenwa.
pl.akinator.com/
Z nudów się tym bawię, sprawdzając ostatnie odgadnięte postaci zauważyłem kilku piłkarzy, a że przy okazji czytam tutaj tematy próbowałem go naprowadzić na Walcotta... Zajęło mu to 70 pytań. Słabeusz.
lays
Co on gada xO Jak nikt nie jest kontuzjowany? A Welbz, a Rosa? No Czech może być już zdrowy, ale o poprawie u Anglika nic nie słyszałem.
Ja nie twierdze, że ktoś go wygryzie. Po prostu trenerskie decyzje w MC są często bardzo dziwne, do tego lubią sadzać Anglików na ławce i grać Jesusem "jedno kiwnięcie i do linii" Navasem.
Przecież Sterling poszedł na świetny układ. Będzie zarabiał krocie, a może nawet z ławki się nie podniesie w 50% meczy. Też tak chcę.
Dobrze by było jakby zrobić lekką powtórkę z sezonu 2012/13 kiedy to kilku zawodników miało powyżej 10 bramek w sezonie, a do tego niektórzy dołożyli ponad 10 asyst.
Qarol
Ale taki brakarz który ratuje ci kilka(może nawet naście) punktów w sezonie pomaga w grze :P
Patrz na mecz na Emirates z nimi, tam nasi uczynili z DDG gracza meczu oddając jakieś 20 strzałów w niego, a MU poszło z kontrami i wygrali.
skysports.com/football/news/11668/9930664/diego-costa-and-gary-cahill-fit-for-community-shield
Tytuł wyjaśnia chyba wszystko :P Pewnie ich wystawi.
Simao
Obstawiałbym taki sam skład z może lekkim zastrzeżeniem w kierunku PO. Możliwe, że zagra Debuchy, bo bardziej doświadczony i pewniejszy w defensywie.
Wenger ogólnie nie lubi grać dwoma skrzydłowymi. Nie istotne kto gra jako DM i obok niego. Mam wrażenie nawet, że Papcio nie uważa Oxa za skrzydłowego (wielokrotnie podkreślał, że widziałby go też w środku pola... Byłoby to zgubne patrząc na jego straty :D)
danielosik
To ciekawe, bo Ornstein dopiero co pisał też o zainteresowaniu Hull :P
Baras
Akurat Podolski to o dziwo wbijał niesamowite statystyki mimo swojej gry. Jeśli dobrze pamiętam to on też zaliczył double-double w pierwszym sezonie (no, a przynajmniej 10> goli)
A dla mnie Ozil w pre sezonie udowodnił, że może być najważniejszym ogniwem. Co prawda to tylko przed sezonowe przygotowania, ale jednak Mesut jest w formie. Moim skromnym zdaniem to on nam robił całą grę z Wolfsburgiem w pierwszej połowie.
David Ornstein @bbcsport_david 10 min.10 minut temu
Hull to sign Arsenal striker Chuba Akpom on season-long loan. 2wks after AW said wouldn't be loaned again ******/1MCmtNA #hcfc #afc
Wengier kłamca, kłamca.
David Ornstein @bbcsport_david 10 min.10 minut temu
Hull to sign Arsenal striker Chuba Akpom on season-long loan. 2wks after AW said wouldn't be loaned again ******/1MCmtNA #hcfc #afc
Wengier kłamca, kłamca.
David Ornstein @bbcsport_david 21 min.21 minut temu
England forward Theo Walcott signs new 4yr contract with Arsenal to keep him at club to 2019. Signed last night, worth £140k per week #afc
O cholibka, ten to się umie targować xO
Się przejmujecie. I tak większość zapomni o FPL po pierwszej kolejce. Dlatego ja np. ustalam skład, który na dłuższą metę będzie punktował jako tako.
To w zamian bierzesz taniego napastnika na ławkę i dalej cię stać na najdroższych zawodników.
Kondziu
Wtedy jeden z twoich nabijających punkty będzie siedział na ławce i nie da ci punktów :P
Miemtusek
Ja mam Hazarda w składzie. Zazwyczaj sporo bonusów dostaje od FA, ale fakt. Jest drogi.
Kaidus
Co do stron to nie wiem. Spytaj później, sporo ludzi tutaj zna jakieś strony z zapisanymi transmisjami.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Coq jak piłkę odebrał Willianowi :D Szkoda, że dalej nie poszło.