Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 444 z 591 (komentarze od 17721 do 17760):

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:51

Wenger nie pożegnał się z Mou :P

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:50

Serio mam wrażenie, że mieliśmy więcej setek jak oni :C

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:50

Co ten Gipps :C

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:49

Cazorla z Ramseyem się bawią w Smolarka. Tego jeszcze nie grali :D

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:47

Girouda nam na początku sezonu już łamią :C

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:47

Cztery minuty nerwówy :C

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:45

Zaczynają się faule :C

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:42

Coooo!? Cazorla!? Ramsey!? Co to byłO!?

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:41

Kogo tak Giroud poustawiał w jego polu karnym? Cahilla?

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:39

Może nasze aktualne ustawienie to ta nauka od Chelsea o której mówił Per xO

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:38

Kreatywność wchodzi kosztem podawania do tyłu :D Choć Ozil dzisiaj tak podawał, że nie musi być tak źle.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:33

Blacnik
Oj tam, oj tam :P Kto mieczem wojuje itp.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:29

Ozil dzisiaj kilka strat jak nie on.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:26

Giroud znowu kosmos :D Ale akcje wyglądają dużo lepiej jak z Walcottem :P

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:25

No i po to go mamy :D

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:24

Ej no nie hejćcie Theo, asystę zaliczył :P

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:23

Żiru nawet z daleko próbował xO Pierwszy dzisiaj.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:22

Giroud już firmowe zagranie. Wrzuta i w kosmos :D

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:21

Ox wbrew pozorom jest całkiem silny.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:19

Było "Boring, boring Chelsea" teraz powinno być "boring, boring Arsenal" :C

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:17

Oho poważne ostrzeżenie od Hazarda.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:16

Ozil. Tak przynajmniej ja to widzę. Cazorla na pewno cofnięty, Ramsey z Ozilem bardziej z przodu grają, ale Ozil często do nich wychodzi - jak pseudo skrzydłowy.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:14

Oho Kosa błąd niczym Per.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:08

Nie gadajcie tak już. Ramsey wiele piłek rozdaje dzisiaj. Ozil trochę mniej, ale też coś próbuje klepać.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:06

"Myślę, że wysoki to Oliver Giroud". Ja tam myślę, że wysoki to może być Wilshere xO

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:03

Kowal
Mi też trudno w to uwierzyć, a kilka meczy już zagrał :P

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:45

Merte nawet nogą przy wolnych nie rusza. Czy to pod naszą czy ich bramką. Choć teraz to dobrze, że nie kopał, bo nam by jeszcze wsadził.

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:43

Remy nieźle pali. To chyba ten brak rytmu meczowego.

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:41

Chambo trochę się wygonił do linii za daleko :C

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:38

Per nie ogarnął życia chyba :P

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:33

Dla mnie złe czytanie nazwisk tak nie kłuje w uszy o ile jest one konsekwentne. Najgorsze to jest wymawianie jednego nazwiska na 1000 sposobów (patrz Coentrao lub Chambo).

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:29

Coq nasz wychowanek xD? Nieźle panie komentatorze. I to nawet nie Majdan.

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:26

Ta bramka może poprawić mecz dla obu drużyn. Chelsea zacznie nas traktować poważnie, a naszym trochę z gaci wyleci i będą luźniejsi.

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:24

Ox tak masz grać cały sezon!

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:22

Ejejej Cazorli to nam nie rusz :C

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:20

U Mou się chyba lekki brzuszek pojawił xO A ostatnio po Benitezie cisnął. Nie to co nasz "pakier" Wenger :D

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:18

Wengerball rusza, ale ciągle za wolno.

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:13

Nasi oddają po prostu inicjatywę i będą liczyć na kontry. Niby po co nam Walcott? Bo chyba nie do gry z klepy, bo on nawet podawać nie umie xO

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:11

Bellerin ma to przyśpieszenie jednak magiczne :D

Komentowany temat: Zakończyć i rozpocząć sezon z przytupem: AFC vs CFC 02.08.2015, 16:09

Fabs jednak czegoś się w tej Barcy nauczył. Lata ławy nie poszły na marne.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady