Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 449 z 591 (komentarze od 17921 do 17960):
darek
Już w czasie gdy obaj nasi bramkarze mieli kontuzje Martinez pokazał się z bardzo dobrej strony, tym meczem tylko pokazał, że dalej utrzymuje formę.
Coq coś za Fekirem nie nadąża.
Martinez za Ospine na 2?
Lyon musi się fajnie czuć, wrócili po latach do LM, chcieli się spróbować z drużyną 1/8 LM, a tu 4-0 do przerwy.
A Rosjanie jakieś wałki robią, bo sygnał gubią.
Ktoś chce podpisać wniosek o przeniesienie Lyonu do BPL?
Hahahahha
Teraz Aaron xD
Iwobiego okradli z 2 gola :P
Ox jest nie do powalenia bez faulu chyba.
Widać, że rodzina Jay Jaya Okochy :D
Knock out chyba :P Iwobi!
No i tak Ox masz grać!
Co piła do Ozila xO Coqu nieźle.
Panie, on nawet barkiem strzelić umie.
Huehuheue Giroud :D
#Tenuczuć gdy twój DM ma więcej podań do przodu jak LB.
Aj Ozil teraz ładnie :D
Grenier to dobre zastępstwo za Abou. Podał i wypadł.
Le Coq nam zostawić!
To był strzał czy podanie Girouda xO?
Iwobi to ma jednak niezły drybling :D
O kurde, Blatter to najlepszy prezydent na świecie, wymyślił nowość. Teraz ręce będą sobie podawać zarówno przed jak i po meczu xO Geniusz.
Ale obietnic przedwyborczych rzuca :P
Zaskoczy jak kibole z Rosji będą buczeć i rzucać bananami w czarnych.
mitmichael
Wtedy nie byłby Oxem.
kaman
O cholera, Wenger robi te transfery tak cicho, że nie wiedziałem, że mamy Ramiresa xO Co na to Mou?
O widzę, że Fekira nie ma w podstawce. Pewnie wejdzie w drugiej.
Lord na boisku z owacjami :D
No i jest Lord :D
Perisic chciał sfaulować, ale sam został sfaulowany xO
livetv.sx/en/eventinfo/327193_wolfsburg_villarreal/#webplayer_ifr|247225|327193|247225|657|1|en
DawidAL
Dobra sprawdziłem, że tylko loan. Ale aż dziwne, że przegapiłem moment transferu. xO
Pewnie dlatego, że w tym sezonie nie śledzę okienka nic, a nic :C
Od kiedy Baptistao w Villarrealu xO? Wypożyczenie z Atletico czy perm?
Simao12
No jakby liczyć też pkt za wygraną to tak :P
No i ładnie :D Już 2 pkt Villarreal. Wilki 1 :p
Cechu sobie z Santim pogadał nieźle. Choć nie wiem czy Santi aż tak słuchał xO
sebastix
Ja tam wole VFL. Oni i Lyon będą grali w LM, Żółta łódź nie.
No i to jest mecz :D
Oho szybko poszło xO
Matri co zwalił setke. Talent do tego trzeba mieć.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Losowanie przerwali na CONCACAF, bo urwało, potem sobie potańczyli i reklama xD