Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 185 z 270 (komentarze od 7361 do 7400):

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 19.09.2016, 15:20

Redzik
O to i o wszystko inne :)

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 19.09.2016, 13:39

Redzik
Nie szalej tak, bo nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo kompromitujące teczki na Ciebie mam

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 19.09.2016, 00:36

Ja pijam Jim Beam Red Stag (koszt ok 70zł) z Cherry Coca Cola. Smakowo najepszy alkohol jaki w życiu piłem. No i lód do teo oczywiście

Komentowany temat: "Iwobi musi pozostać pokorny" 18.09.2016, 21:08

adrian
Ale w Arsenalu się nie gra za umiejętności

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:21

Oho Iwobi dobrze gra. To od przyszlego meczu pewnie ławka

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:18

adrian
Xhaka zagrał w tym sezonie dobre 45 minut z Watfordem, Coq zagrał dobre 45 minut z Southampton.

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:17

Dewry
Gdyby to nie były polecenia AW i Coq tak bardzo ignorowałby założeia taktyczne to by chyba nie grał, co?

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:06

Wenger to już stracił rozum. Starość nie radość.

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 14:32

Wenger mu na pół roku przed końcem kontraktu zaproponuje 70 tysięcy. A potem bedzie "Koscielny zdradził Wengera" ;d

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 14:29

AVP
Wenger tez w młodym wieku został zwolniony z Monaco, bo po mistrzowskim sezonie trzymał klub w strefie spadkowej :P

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 12:38

Sprawa Sancheza to dobry argument do podważenia zdrowia psychicznego i rozumu Arsena Wengera. Alexis oczywiście jako osamotniony napastnik na szpicy nie sprawdził się w AFC nigdy i w każdym meczu potwierdza, że na tej pozycji po prostu nie potrafi grać.

I jak to możliwe, że Arsene Wenger, wielki piłkarski geniusz nie widzi tak oczywistej rzeczy, którą dostrzegają nawet średnio rozgarnięci userzy k.com którzy piłkę nożną znają tylko z telewizji i orlika albo innej a-klasy? To jest niedorzeczne

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 10:24

Jakby Suarez chciał się sądzić to na bank by wygrał, bo po prostu doszło do złamania jego umowy z Liverpoolem, ale potem go Gerrard przekonał do zostania i już nie było tematu

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 10:18

mitmichael
Jak ktoś wpłaci klauzule to właśnie klub nie powinien mieć już nic do gadania, nie potrzeba żadnej zgody. Przypadek Suareza to jest ewenement w tej kwestii i tam doszło po prostu do złamania prawa

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 09:55

michalal
Widzi, że w klubie nie zanosi się na trofea to chce sobie zapewnić możliwość odejścia jeśli nic sie nie zmieni

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 09:36

Popularności :D

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 09:27

simpllemann
Ta, pewnie mu zazdrościsz

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 16.09.2016, 00:40

BO wenga rotuje bramkarzami

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 22:30

No ale fakt jest tak, że przegrali, a argument "jakby chcieli wygrać to by wygrali można rozbić o kant dupy"

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 22:29

i z tego co pamiętam to się też nie raz zdarzalo ze Anglicy nie wychodili z grupy LM, np United

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 22:26

Womanizer
Ta, a w Anglii WHU drugi rok z rzędu odpadło w eliminacjach z rumunami

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 22:13

Po prostu liga angielska to jest liga gówniacka, gdzie nie ma poziomu tylko są pieniądze i medialne nazwiska. Taka prawda, to nie jest żaden trolling. BPL do hiszpańskiej nie ma startu od paru lat

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 18:09

San Francisco Scott Mckenzie

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 17:01

Argudo
Wyłącz i włącz telefon

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 13:55

A jaki ustrój mamy w Polsce jak nie demokracje?

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 13:16

Ja się szczerze dziwie Ozilowi, że chce tu zostać. Mógłby grać w Barcy, Realu, Bayernie, a on woli top4 w BPL i 1/8 LM z Arsenalem? Aż się wierzyć nie chce

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 13:11

Niektórzy naiwni to nawet w Wengera jeszcze wierzą

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 12:29

Jak zamkną stadion Legii na LM to chociaż się samoistnie rozwiąże problem bólu dupy kibiców Realu, którzy nie mogą dostać biletów

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 15.09.2016, 12:16

Mam takie pytanie na całkiem inny temat. Jak była przedstawiona sprawa tej katastrofy w filmie Smoleńsk? Bo popularny temat ostatnio, a ja nie oglądałem i nie wiem w końcu co tam się wg tego filmu stało. Zamach? Jeśli tak to powiedzcie w jaki sposób to przeprowadzili ;p

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 22:44

Campbell wszedł i od razu bęc na 2-1. Nikt jeszcze tego nie napisał? :D

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 22:21

Zreszta Campbell w weekend grał pełny mecz w lidze, w którym zresztą strzelił gola, więc to całkowicie normalne, że w LM odpoczywa. Nie wiem o co wam chodzi.

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 22:19

simpllemann
Nie oglądałem ich, ale śmiem twierdzić, że od Oxa to na spokojnie mogą być lepsi. Jakby Alex nie był angilikiem to by się tłukł w championship

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 22:10

simpllemann
Jak w AFC on siedział na ławce kosztem takich beztalenci jak Walcott albo AoC to nie ma się co dziwić.

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 20:07

hot
Campbell na ławce pewnie Cię bardzo mocno cieszy, co?

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 14:07

Może Wenger go wystawia bo sie boi oskarżeń o dyskryminacje

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 13:12

Albo Coquelin wbiegający notorycznie na pozycję ofensywnego pomocnika.

Wenger mu tak kazał grać? To jest niespełna rozumu

Wenger mu nie kazał a on ignoruje polecenia trenera? To z jakiej racji ktoś tak niezdyscyplinowany gra w 1 składzie AFC?

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 12:51

Cech to już nie jest najwyższa półka. To jest ten sam poziom co Wojtek i Ospina.

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 11:45

Skreślanie zawodnika po pierwszym meczu w nowej drużynie to czysty idiotyzm. Spojrzcie prawdzie w oczy. Z takim podejściem to Henryego po pierwszym meczu też byście pewnie skreślali

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 09:56

Womanizer
Nie ważne gdize byli tylko ważne jak grali. A Chambers gra na poziomie drugoligowca

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:46

No to co to za trener co wystawia skład i nie precyzuje kto ma na boisku spełniać jakie zadania?
Wniosek? Wenger out ;d

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:42

https://twitter.com/MessiMinutes/status/775804974232170496

A Giroud czerwo to akurat za darmo dostał.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady