Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 186 z 270 (komentarze od 7401 do 7440):

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:41

pauleta
To czemu Wenger toleruje w 1 zespole zawodnika, który tak mocno by ignorował założenia taktyczne? To bez sensu

Chyba, że Wenger wystawia skład i mówi \"Grajta jak chceta chłopaki\". Ale to też by o nim za dobrze nie świadczyło

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:33

No i WilSHARE pożegnaj się z nami poki jeszcze mozesz ;/

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:32

WilSHARE
Jak ja czytam te Twoje komenty to sie ciesz, że bana nie dostałeś xd

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:23

Kyrtap
Może jakaś oficjalna petycja?

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:21

Kosa i Mustafa to dziś może na 3-4.

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:19

a Walcottowi za mecz z Soton impre dał 8 xd

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:17

praptak
Nie wiem, ale raczej nie ja ;p

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:12

Jak kiedyś bedzie jakiś zlot k.com i imprecis się pojawi to pewnie do domu wróci z ubytkami w uzębieniu

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 00:05

Ta, bramka w 90% monreala bo nie upilnował skrzydłowego. Kij w to, że w srodku 2 obroncow nie upilnowało napastnika.

Z Imprecisem to nie ma co gadac, on po prostu pisze co mu ślina na jezyk przyniesie. Niewazne czy z sensem czy bez. Choć w 90% przypadkow to drugie

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 13.09.2016, 23:24

pierwsza bramka na moje oko duetu śo
byli we 2 w środku i żaden z nich nie pilnował Cavaniego

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 21:18

pauleta
To przepraszam, bo myślałem, że mówisz ogólnie o krytykach AW jak między innymi ja.

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 21:03

pauleta
Patrząc na twoje ostatnie komentarze to chyba o sobie mówisz. Tyle kocopołow co można tam wyczytać to aż głowa boli

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 20:21

thide
W LM zawsze bronił pierwszy bramkarz, chyba że graliśmy już ostatni mecz o nic

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 20:11

imprecis
Ty chyba nie umiesz do 5 liczyć

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 20:03

https://www.youtube.com/watch?v=Q2TCq4AWobw

ŚPIEWAJMY WSZYSCY RAZEM

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 19:54

Ta, OX to gra tak ze mogłbym za niego zagrac i by nikt roznicy nie zauwazyl

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 19:50

pauleta
Sanchez jednym z najlepszych strzelcow na świecie? XD Uspokój się ostatnio z tymi herezjami.

I konkretny
Top 10 strzelców w Europie 15/16.
Suarez, Ibra, Higuain, Lewandowski, Maccarone, Auba, Kane, Aguero

8 ŚN

w 10 jest tylko 2 skrzydłowych, Messi i Ronaldo.

\"Większość najlepszych strzelców na świecie to boczni napastnicy. \"
Więc to, to sobie możesz między bajki włozyc

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 19:40

dissault
To jedyny pozytyw

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 19:37

Wenger taki mądry i światły człowiek a połowa k.com by wystawila lepszy sklad na ten mecz niz on. Co tu jest nie tak?

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 19:30

Alonso
http://orig15.deviantart.net/29b2/f/2013/011/5/b/don__t_feed_the_troll___by_blag001-d5r7e47.png

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 17:40

Bellerin ma 79 bo jest słaby w defensywie i tyle. Ile pkt ma mieć PO który jest słaby w obronie?

Komentowany temat: Coquelin w superlatywach o kadrze PSG 13.09.2016, 14:58

Napisze za imprecisa:
Najgorszy piłkarz w Arsenalu, mam nadzieję, że Wenger go nie wystawi

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 12:01

Staty Hulka w Chinach to 2 mecze i 2 gole. 111 minut tam gral

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 11:24

Chociaż argument z kasą jest zły u Fabregasa. W AFC mógł zarobić podobnie co w Barcy i teraz w CFC.

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 11:19

Wątpie, że żałują. W Arsenalu mieliby może wsparcie klubu i rodzinną atmosfere, ale to po odejśćiu z AFC obaj wygrali poważne trofea i zarobili konkretne pieniądze

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 11:16

Kiedyś Wenger sobie upodobał środek Flamini-Arteta to teraz mozę będzie Coq-xhaka :D

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 10:16

thegunner4life
No ja sobie z tego zdaje sprawę, ale na tej stronie są takie elementy jak pisałem. Jeden \"popularny\" koleś pół roku temu umieszczał Coquelina w 11 najlepszych graczy ligi angielskiej a po transferze Xhaki krytykuje go 5x na mecz i pisze, że Wenger out bo wystawia Coquelina w 1 składzie.

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 10:08

\" Aż dziw bierze, jaki ból dupy mają fanboye Coquelina z transferem Xhaki.\"

Zdecydowanie większy ból dupy to mają fanboje Xhaki, którzy po tym jak rozegrał dobre 45 minut z Watfordem (wcześniej zreszta tez) robią z niego króla środka pola i przy każdej okazji cisną po Coquelinie jaki to jest mierny i jak bardzo nie pasuje do Arsenalu. A pół roku wstecz pisali o nim jako o najlepszym DP na wyspach

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 00:43

pauleta
No właśnie, RvP 11/12. 5 sezonów temu. Więc to \"wreszcie\" tak dziwnie zabrzmiało

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 13.09.2016, 00:34

pauleta a kiedy my ostatnio sie opieraliśmy na formie 1 zawodnika? xd

Komentowany temat: Trudny początek: PSG vs Arsenal 12.09.2016, 17:42

Takie stare chłopy a pokemony oglądają

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 12.09.2016, 00:09

Ok, to powiedz mi co zrobił THeo Walcott zeby dać mu wyższą ocenę niż wyjściowa, czyli 6? TO że Ox powinien dostać ze 3 to inna sprawa, chodzi mi tylko o obiektywną ocenę THeo

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 23:59

Kiedyś żeby piłkarz dostał 8 to musiał albo naprawde ciągnąć gre, albo zanotować ze 2 gole, albo ze 2 asysty a teraz wystarczy że Walcott wyjdzie na boisko, nie zawali żadnej bramki, nie wypierd*li sie o własne nogi i i już redaktor daje 8, średnia głosów redakcji wychodzi 6,7 a userzy jeszcze krzyczą, że za nisko. Chyba od tego Wengerstejowania już w ogóle niektórzy stracili wszelką ambicje i wszelkie wymagania co do dobrej gry pilkarzy Arsenalu

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 23:40

imprecis
To skoro jesteś chyba niepoważny i nie potrafisz obiektywnie ocenić zawodnika, to może zrezygnuj dla dobra tej strony z wystawiania not pomeczowych. Dać Walcottowi który zagrał bardzo przeciętne zawody, ale mimo to wyróżniał się na tle jeszcze słabszych kolegów 8 to jest po prostu kpina.
Tak jak niżej przytoczylem wg whoscored:
0 celnych strzałów, 1 wykreowana sytuacja, 1 udany drybling, 1 udane dośrodkowanie, 0 odbiorów, 0 przechwytów, łącznie 13 celnych podań. Nie wiem jakim cudem taki występ można ocenić jako bardzo dobry, a ocena 8 zdecydowanie już taka jest. Jakby zagrał nieco lepiej w kreacji i dołożył do tego gola to już wtedy idąc Twoim tokiem rozumowania by mu się pewnie należała 10.
A jak ktoś strzela hat tricka i dokłada do tego ogólnie dobrą gre zespołową, której Theo wczoraj zdecydwanie NIE zaprezentował? To mu dać 15? Ty chyba nie rozumiesz idei 10 punktowej skali

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 20:27

Ja nie pisałem, że bazuje na szczęściu, bo to nieprawda. Ale faktem jest, że Theo banuje na bardzo prostych środkach - pobiec i strzelić albo pobiec i dośrodkować. On nie ma talentu do dryblingu czy gry kombinacyjnej, to jest po prostu solidny wyrobnik i pewnego poziomu nie przeskoczy. Nigdy nie był i nie będzie liderem na boisku czy zawodnikiem który weźmie na siebie odpowiedzialność za wynik i zrobi coś z niczego.

\"ale gra bardzo poprawnie\"
Pełna zgoda, zanotował poprawny występ. Biorąc pod uwagę fakt, że oceną wyjściową jest ocena 6 to na spokojnie można by było jego występ ocenić własnie na 5,5-6. Bo cała ofensywa prezentowała się mizernie na tle słabszego rywala a Theo nie wyróżnił się niczym specjalnym. Więc o co ten cały raban, że został oceniony za nisko? Został oceniony adekwatnie do swojej przeciętnej gry.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 19:40

xd
A tego nie doczytałem
\"W tym sezonie mozemy dostrzec progres w jego grze i moje wcześniejsze przypuszczania, ze jego fatalna forma jest skutkiem braku pewnosci siebie i psychiki się potwierdzają. \"

27 letni zawodnik który w samej BPL ma 250 występów, ponad 40 w reprezentacji Anglii, w wieku 16 lat był na MŚ bo ma problemy z psychiką i brakiem pewności siebie. I przez brak pewności siebie pół poprzedniego sezonu co tyko dotknął to zawsze spierdzielił na boisku. To jest po prostu surowy technicznie zawodnik i nigdy w życiu nie był ani nie będize bardzo dobrym skrzydłowym

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 19:37

Dawid
I wiesz co? I byś teraz ku**a nie miał ręki

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 19:23

whoscored.com

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 19:10

Walcott
Strzały celne - 0
Strzały niecelne - 3
Wykreowane sytuacje - 1
Udane dryblingi - 1
Odbiory - 0
Przechwyty - 0
Celne dośrodkowania - 1
Niecelne dośrodkowania - 2
Celne podania łącznie - 13


Takiego Walcotta chcemy oglądać. Wybitny występ króla Theodora. Prowadź nas mesjaszu po mistrzostwo Anglii. A za ten mecz? Dajmy mu dyche i MOTM

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Soton 11.09.2016, 17:40

Tak Was Walcott przyzwyczaił do gry na poziomie 2-3, że jak zagrał raz przeciętnie to byście mu chcieli najlepiej dawać 7-8. Dostał adekwatna ocene

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady