Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 187 z 270 (komentarze od 7441 do 7480):
A Szczęsnego nie oglądałem w Romie prawie wcale, ale wiem, że nie raz był wybierany MOTM w zespole no i w ogólnym rozrachunku sprawdził się na tyle, że wzięli go na kolejny rok.
Taka oczywista oczywistość, że straciliśmy dokładnie tyle samo bramek, a Cech zamiast profesora zapewniającego 15 pkt w sezonie, był maksymalnie dobrym bramkarzem. Co powinien bronić to zazyczaj bronił, wielu najdzwyczajnych parad nie miał, no i jak na bramkarza tej marki to przydarzyło mu się sporo błędów prowadzących do straty bramki. Może Wy macie problem bo nie patrzycie na grę tylko na nazwisko
Dobrze chłopak zrobił. Tam gra w Bundeslidze, a u nas byłby za OXem w hierarchii
Ja nie zauważyłem skoku jakości w naszej bramce szczerze mówiąc.
Mówisz o porównywaniu go do Wojtka czy o skasztanieniu?
Dzisiejszych nie widziałem, ale biorąć pod uwage sezon 15/16 to na spokojnie można ich ze sobą zrównać.
A Ty oglądałeś Cecha w poprzednim sezonie albo w meczach reprezentacyjnych? Tyle farfocli co on nawpuszczał to głowa mała, skasztaniał na stare lata i tyle
Cech to teraz poziom Wojtka
Ok, każdy ma prawo do swojego zdania, mam nadzieję że wygramy, ale statystyki przemawiają bardzo mocno przeciwko nam :)
Wenger przeciwko Mourinho:
- 15 meczów
- 1 wygrana
- 6 remisów
- 8 porażek
- bramki 7:23
Arsenal przeciwko United na OT, ostatnie 10 meczów w lidze:
- 10 meczów
- 1 wygrana
- 2 remisy
- 7 porażek
- bramki 9:20
Faktycznie, to dobrze wróży
Pietras
Nasi zawsze byli obsrani przed meczem na OT nawet jak LvG albo Moyes tam pracowali, a teraz jeszcze masz Mou z którym Wenger chyba nigdy nie wygrał w lidze.
W tym sezonie chyba nie ma nic bardziej pewnego niż nasza porażka na OT. Mourinho, United i Old Trafford - potrójna kumulacja
poszukać jakiegoś wybieganego, szybkiego skrzydłowego z okręgówki, podmienić z Chambo i nie będzie widać różnicy
MaciekGooner > Chamberlain
pauleta
Twoim zdaniem za ten klasyczny antyfutbol który prezentowało Deportivo należy im się bura czy brawa? :D
BRAWO DEPORTIVO!!!
michalal
Nie. Theo przyzwyczaił do tak absolutnie żałosnej gry, że jak teraz gra tylko słabo, to wydaje się dobry.
LM dla Leicester to będzie tylko 6 spotkań dodatkowych. nawet jak pierwszą połowę sezonu będą mieli słabą to pewnie w drugiej sobie odbiją, nie spodziewam się żeby nagle stali sie chłopcami do bicia. 10 miejsce na spokojnie imo będą mieli
Redzik
Ta, 3 pkt do 4 miejsca i kandydaci do spadku
Kosa-Mustafi to jest materiał na najlepszą parę stoperów w BPL
enrique
Czemu Ox gra? Bo Wenger jest ślepy chyba
Oczywisty karny, Giroudowi chcieli zerwać koszulke
Coquelin zamiata hejterów pod dywan
imprecis widziałeś co Coq zagral?
imprecis
A Ty jesteś najgorszym komentującym jakiego widzialem na tej stronie
imprecis
Wystawianie się do piłek to nie jest zadanie Coqueina. Może go jeszcze zacznij rozliczać z tego, że goli nie strzela
fajne kalesony
2 celne strzały*
Ten ostatni może nie był bardzo jednostronny, ale Bayern wyraźnie dominował, na pewno nie był bardzo otwarty. Natomiast kilka lat temu na AA kiedy wygraliśmy 2-0, przez 90 minut była obrona Częstochowy i oddaliśmy w celne strzały po których padły jedyne gole.
pauleta
To pewnie Cię nasze zwycięstwa nad Bayernem nie cieszyły. Mnie bardzo
mam uczulenie na hipokryzje
No ale chłopie, piszesz, że komentarze tego gunnerrsuarusa to dziecinada, dopytujesz się kiedy dostanie warna za spam, przytaczasz jego wypowiedzi żeby pokazać jakie głupoty pisze a sam co robisz?
\"a buszmena znajom? \"
\" kto nie zna lambady xD?\"
\"jestę stary\"
Przecież to jest dopiero dziecinada rodem z gimnazjum
thide ale spamujesz, warna powinieneś dostać
pauleta
Idąc tym tokiem rozumowania to jak sprowadzimy zawodnika i on nie zagra w klubie ani minuty to będzie lepszym transferem niż SS bo francuz mia więcej słabych meczów niż dobrych czyli ogolnie jest na minus, a ten nowosprowadzony byłby na 0 z powodu permanentnego siedzenia na ławce
pauleta
SS miał kilka solidnych meczów a Park strzelił Boltonowi gola na wagę awansu w CC albo FA cup, nie pamiętam już dokładnie który to był puchar.
pauleta
No dla Wengera na pewno nie, ale nie wszyscy trenerzy są tak bardzo nieudolni w podpisywaniu nowych zawodników jak AW. 31 dni okienka i podpisanie w ostatniej chwili kontuzjowanego Kallstrema to żenada i nic więcej
pauleta
Tak, pozytywny transfer bo zagrał 7 minut w pucharze Anglii, wykonał karnego i chyba jeden mecz od 1 minuty w BPL. To już nawet Parki, Squillacie i Santosy nam więcej dały
pauleta
To jest ewidentna wina Wengera, że zostawił finalizowanie transferu na ostatni dzień okienka. Miał na to cały miesiąc
\"Kallstrom - przyszedł, żeby w razie czego było kim grać, nie rozumiem śmieszków z tego transferu,\"
Nie rozumiesz śmieszków z Kallstroma? Tu chodzi nie o samego zawodnika tylko o jego dwumiesięczną kontuzję o ktorej AW wiedział w momencie podpisywania kontraktu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oczywiście, że Cech znacznie obniżył loty. Ja mówię na to, że skasztaniał, jak zwał tak zwał ale chodzi o to samo. To już nie jest ten zawodnik co kilka lat temu w CFC, w reprezentacji Czech to bronil pod koniec jak Martinez z Reading w CoC