Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 25 z 29 (komentarze od 961 do 1000):
@M1eszko: XD zaczyna się
W sumie Arteta mógłby Jezusów podmienić myślę że nikt by się nie zorientował a lepiej byśmy grali :p
No i pięknie
@Elastico07: wow ale z Ciebie nostradamus xD a arsenal wygra czy nie to nie będę meczu oglądał?
To powinno być czerwo
Po co niektórzy oglądają skoro i tak wiedzą jak się skończy? Nie lepiej na spacer iść skoro wynik i tak już znany?
@krzykus1990: jak będą im nadal tak wszystko blokować to obawiam że się nie rozkręca xD
City korzysta tylko jak Nottingham śpi albo im sami oddadzą piłkę co najlepsze i tak zaraz jest doskok i guardiola w szoku XD
@Dawid04111: odpoczną chłopaki w przerwie i dalej będą grali bo ładnie zapieprzali całą połowę
Jakby nasz strajker tak się zastawiał jak ten Jesus to byłoby pięknie
No wreszcie jakaś żółta za te frajerskie faule
Ajj szkoda
Nottingham niezły skład zobaczymy czy się postawią nei pogardziłby człowiek nudnym 0:0
Oprocz poczwórnej korony to chyba nic wiecej nie wygramy ;p
Co z tego jak Jesus potrafi rozegrac jak ma pilke to albo raz na ruski rok trafi w bramke to bramkarz obroni albo przyjmie tak jak w 1 polowie gdzie Eze powinien miec asyste xd
w sumie moznaby sprobowac gry na 2 napadziorow, moze to pomoze Viktorowi
@smakosz2016: no rzeczywiscie, po 1 polowie wynik marzenie :)))
Dla porównania wielkie City z CP - Crystal 1.0 a City 1.4 xG także tego żyjcie dalej w swojej bańce :p
Dla tych co myślą że zagraliśmy bardzo słabo w ataku ciekawostka statystyczna Everton 0.2 a my 2.0 jeżeli chodzi o xG tu jest przepaść, brakowało skuteczności jedynie. Plus taki że jak nas cisnęli to dużo z tego nie wychodziło także proszę o ogarnięcie się
@Alffik: jak jesteś liderem to nie ma mowy o przypadku kolego
@Alffik: ja tam wolę oglądać zwycięstwa ale co kto lubi ahh ten sezon 22/23 8pkt za city coś pięknego
@tyson880: fakty, nie opinia
@wawrzyn1903: to nie są fakty tylko przepowiadanie przyszłości a z tego co wiem to bardziej fantazje niż fakty a cieszenie się ze zwycięstwa i nie prognozowanie bliżej jest faktów także tego również pozdrawiam cieplutko
@arsenalove: X D 3 odegrania z klepki i tyle strzał to było podanie do Saki taki to nasz napadzior
Mecz słaby ale trudny teren dla nas więc ważne zwycięstwo a gadki o tym czy będziemy mieli mistrza zostawmy do przynajmniej marca
@wawrzyn1903: to idź płakać dalej a ja będę się cieszył zwycięstwami podać chusteczki?
@djmacius: jedyny z nielicznych trzeźwo myślących
@Thoneick: witam to nie oglądaj
@wawrzyn1903: no tak lepiej płakać po zwycięstwie przepraszamy
Wynik lepszy niż gra ale o to chodzi byle do przodu
@Mickeylo: na pewno jest lepszym człowiekiem i lepszy w podatności na kontuzje xD
@Arsenal2004: I tego powinniśmy oczekiwać od napastnika!
Jesus Ajj blisko było no top napastnik to jest
Ale akcja tiki taka szkoda że Tarkowski ma słabe wykończenie
Ale zmiana xd idealnie pod rożny chyba
@varatas: myślisz że Jesus strzeli chociaż 1 bramkę? Marzyciel
@varatas: za leżenie sezonami w szpitalu też (:
@pablofan: jesus nie umie nawet tego :p
@varatas: uff dobrze że za to tytuły rozdają
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Na pewno nie na 3 jakiś pomocnik wskoczy na prawą obronę, kiedyś to był partey teraz pewnie rice albo merino bo zubiego sobie nie wyobrażam na tej pozycji