Komentarze użytkownika RageBoy9

Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 23 z 29 (komentarze od 881 do 920):

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 20:39

@Maxilinexus: dlaczego? U siebie jesteśmy bardzo mocni a z nimi mieliśmy ostatnio bardzo dobry bilans

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 20:38

@Damper: jego się nie da zajechać

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 20:31

Wrócił stary Jesus

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 20:30

@Jogurt: ta ale to były mecze z rewelacyjną villa u siebie i nagrzana Chelsea, z tych bardziej normalnych to poza wpadką z sunderlandem same zwycięstwa

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 20:27

Nie no 6 minut minęło mieli ostatnią akcje wybiliśmy i tyle nie ma o co się irytować

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 20:26

@minio7: to co mają powiedzieć kibice innych drużyn skoro liderowanie to przeciętność xD

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 19:43

Gyokeres bardzo fajnie zagrał

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 19:20

Gyokeres bardzo dobry jak na razie chyba nasz najlepszy piłkarz dziś

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 17:23

@krzykus1990: bo jest odegaard? I jaki to rywal, to nie będzie łatwy wyjazd

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:43

Jakby wilki tak grały ciągle to się utrzymają ale pewnie wyglądają dobrze na tle beznadziejnego przeciwnika

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:37

@Barney: to prawda var powinien to cofnąć no ale wynik zasłużony

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:28

@stanyal: a czemu miałby ktoś być w najbliższym czasie? Arteta zbudował solidną drużynę okej nie ma póki co trofeum ale bijemy się i w LM i w lidze więc nie ma powodów do zmiany szkoleniowca

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:18

@Marzag: żeby porównywać kontrakty piłkarskie do umów w fabryce to trzeba być… bardzo pomysłowym!

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:12

@arsenallord: ja nie płakałem ale było mi najbardziej szkoda gdy potężny palacz odchodził z klubu

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:07

@henry1996: I Nasri na asystenta jeszcze

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:06

Wilki wracają do walki o puchary

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:03

@stanyal: Taa szczególnie po tym epizodzie w Chelsea

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 16:00

Czyżby przełamanie Wilków? I pierwsze zwycięstwo w lidze?

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 15:58

@alexis1908: można tak nazwać ale prawda jest taka że tamten sezon był bardzo naiwny w naszym wykonaniu ale fajnie że powalczyli na początku chociaż

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 15:56

@damianARSENAL: nie no najbardziej to zabrakło mentalu bo to był jedyny sezon o którym można powiedzieć że się zesralismy metr przed kiblem i ciągnie się to do dziś no i saliby

Komentowany temat: Czas na rewanż za poprzedni sezon! Bournemouth vs Arsenal 03.01.2026, 15:47

Ale meczycho zaraz lider z prawie wiceliderem oczywiście jak odwrócimy tabele. Ile brameczek tam padnie jak myślicie?

Jeżeli ktoś ma wychodzić na 9 i nie ma być to gyokeres to nasz jedyny sensowny snajper czyli wielki Kai

@Perconte: raczej zmęczenie

@Czeczeniec: no Twój właśnie był powodem do dobrej nocy, nie wytrzymujesz ciśnienia i wyzywasz od głupich a teraz widzę że troszkę źle napisałeś bo zamiast “z” to wyszło “do” :p

@Czeczeniec: widać że masz słabą psyche więc mogę życzyć jedynie dobrej nocy

@enrique: już 3 pkt xd idą jak burza wilki

@marimoshi: od razu widać kto jest naszym game changerem

@Be4Again: a słyszałem że jest słaby i pupilek artety no i nooegard 10x lepszy

@Czeczeniec: na szczęście dla nas wszystkich nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie xd

Super mecz jeden z najlepszych w sezonie ale aż miło będzie posłuchać czemu znowu nie będzie mistrza albo czemu jesteśmy tacy słabi

@Damper: dla niego zawsze dobry powód żeby naubliżać artecie

@Czeczeniec: to widać że meczu nie oglądałeś XD

@damianARSENAL: no tak zaraz 4:4 :))

@damianARSENAL: no tragedia co oni robią Arteta do wy*****ia od jutra 4:0 z 3 drużyną ligi i na ostatnie 8 minut się cofnęliśmy xd

GOAT

@aikon90: a dlaczego ma grać gorszy napastnik którego i tak zaraz nie będzie w klubie?

Macie madueke to na co teraz narzekanie? Że kepy nie wpuścił żeby też miał czyste konto?

Arsenal chyba boli ta porażka plus chcieli pokazać że jak chcą zagrać fajny mecz to mogą ale im się nie chce bo i tak przepchną po różnym to po co się męczyć

No to już co miał w tym sezonie strzelić to strzelił teraz kontuzja i wakacje

@pawel_1986: wynik nie jest pewny ale wygrywamy wszystko u siebie XD no może oprócz city

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady