Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 23 z 29 (komentarze od 881 do 920):
@Damper: jego się nie da zajechać
Wrócił stary Jesus
@Jogurt: ta ale to były mecze z rewelacyjną villa u siebie i nagrzana Chelsea, z tych bardziej normalnych to poza wpadką z sunderlandem same zwycięstwa
Nie no 6 minut minęło mieli ostatnią akcje wybiliśmy i tyle nie ma o co się irytować
@minio7: to co mają powiedzieć kibice innych drużyn skoro liderowanie to przeciętność xD
Gyokeres bardzo fajnie zagrał
Gyokeres bardzo dobry jak na razie chyba nasz najlepszy piłkarz dziś
@krzykus1990: bo jest odegaard? I jaki to rywal, to nie będzie łatwy wyjazd
Jakby wilki tak grały ciągle to się utrzymają ale pewnie wyglądają dobrze na tle beznadziejnego przeciwnika
@Barney: to prawda var powinien to cofnąć no ale wynik zasłużony
@stanyal: a czemu miałby ktoś być w najbliższym czasie? Arteta zbudował solidną drużynę okej nie ma póki co trofeum ale bijemy się i w LM i w lidze więc nie ma powodów do zmiany szkoleniowca
@Marzag: żeby porównywać kontrakty piłkarskie do umów w fabryce to trzeba być… bardzo pomysłowym!
@arsenallord: ja nie płakałem ale było mi najbardziej szkoda gdy potężny palacz odchodził z klubu
@henry1996: I Nasri na asystenta jeszcze
Wilki wracają do walki o puchary
@stanyal: Taa szczególnie po tym epizodzie w Chelsea
Czyżby przełamanie Wilków? I pierwsze zwycięstwo w lidze?
@alexis1908: można tak nazwać ale prawda jest taka że tamten sezon był bardzo naiwny w naszym wykonaniu ale fajnie że powalczyli na początku chociaż
@damianARSENAL: nie no najbardziej to zabrakło mentalu bo to był jedyny sezon o którym można powiedzieć że się zesralismy metr przed kiblem i ciągnie się to do dziś no i saliby
Ale meczycho zaraz lider z prawie wiceliderem oczywiście jak odwrócimy tabele. Ile brameczek tam padnie jak myślicie?
Jeżeli ktoś ma wychodzić na 9 i nie ma być to gyokeres to nasz jedyny sensowny snajper czyli wielki Kai
@Perconte: raczej zmęczenie
@Czeczeniec: no Twój właśnie był powodem do dobrej nocy, nie wytrzymujesz ciśnienia i wyzywasz od głupich a teraz widzę że troszkę źle napisałeś bo zamiast “z” to wyszło “do” :p
@Czeczeniec: widać że masz słabą psyche więc mogę życzyć jedynie dobrej nocy
@enrique: już 3 pkt xd idą jak burza wilki
@marimoshi: od razu widać kto jest naszym game changerem
@Be4Again: a słyszałem że jest słaby i pupilek artety no i nooegard 10x lepszy
@Czeczeniec: na szczęście dla nas wszystkich nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie xd
Super mecz jeden z najlepszych w sezonie ale aż miło będzie posłuchać czemu znowu nie będzie mistrza albo czemu jesteśmy tacy słabi
@Damper: dla niego zawsze dobry powód żeby naubliżać artecie
@Czeczeniec: to widać że meczu nie oglądałeś XD
@damianARSENAL: no tak zaraz 4:4 :))
@damianARSENAL: no tragedia co oni robią Arteta do wy*****ia od jutra 4:0 z 3 drużyną ligi i na ostatnie 8 minut się cofnęliśmy xd
GOAT
@aikon90: a dlaczego ma grać gorszy napastnik którego i tak zaraz nie będzie w klubie?
Macie madueke to na co teraz narzekanie? Że kepy nie wpuścił żeby też miał czyste konto?
Arsenal chyba boli ta porażka plus chcieli pokazać że jak chcą zagrać fajny mecz to mogą ale im się nie chce bo i tak przepchną po różnym to po co się męczyć
No to już co miał w tym sezonie strzelić to strzelił teraz kontuzja i wakacje
@pawel_1986: wynik nie jest pewny ale wygrywamy wszystko u siebie XD no może oprócz city
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Maxilinexus: dlaczego? U siebie jesteśmy bardzo mocni a z nimi mieliśmy ostatnio bardzo dobry bilans