Komentarze użytkownika RageBoy9

Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 24 z 29 (komentarze od 921 do 960):

Ciekawe na co będziecie narzekać po takim meczu :p

@szyszak: po prostu to nie mental do kibicowania liderowi premier league, tottenham to max ich możliwości

@Rosomak: ile? Bo nic nie zrobił w tym meczu XD

@Shlizerr: pięknie podsumowane xD

Ale my jesteśmy słabi oczywiście kibice na k.com bo wielki Arsenal jest liderem wszędzie gdzie się da

@Barney: to co można powiedzieć o City?

Ez meczyk

@Er4s: Ale ty jesteś pięknie napełniony nienawiścią, cały mecz cicho stracą bramkę z dupy i już krytykujesz wszystko wokół, współczuję bo musisz mieć naprawdę smutne życie

@sebaarsenal: West Ham też fajny klub do kibicowania jak nie masz psychy tutaj to tam dasz radę trzymam kciuki!!!!

Ryż dał dupy no ale życie lecim dalej

@Marzag: oj tak im się tęskni za tym 6:0 z Chelsea czy 8:2 z united a nie tak ze liderujemy w PL

@losnumeros: ile za wizytę teraz biorą?

Niektórzy tutaj nie mają mentalu żeby kibicować takiemu klubowi ale to nic złego Wes Ham Everton to myśle kluby idealne dla was nigdy o nic poważnego nie grają ale już się przyzwyczaicie więc nie będzie płaczu

@losnumeros: no ta bo jak jesteś liderem po 38 kolejce i masz więcej niż 10 samobójów to odejmują pkt :(((

@Matelko: dobrze że z Jezusa jakiś pożytek jest XD a zapomniałem odegra piłkę 3 razy w meczu to już mvp

No mnie też już brakuje do jego sił a byłem mega fanem i nadal myślę że się może odblokować ale no już cierpliwości coraz mniej do Szweda niestety

@Koroniarz: no to już wiemy że z przodu nic nie strzelimy xd już wolę merino bo on chociaż bramki strzela

@pablofan: bo co samobója strzeli?

Ajj ładna akcja szkoda

Ale rice ma mental szkoda że nie jest kapitanem no i on wszędzie zagra najlepszy mecz nawet za raye by dał radę

@losnumeros: mam jedno chłopie XD sugeruje leczenie u psychiatry

@losnumeros: X D tyle mogę napisać jeśli myślisz że Jesus coś zmieni to pozazdrościć tak naprawdę to mamy mecz pod całkowitą kontrolą i gramy nieźle więc możesz iść do swojej nory i tam popłakać

@pablofan: a ty naucz się pisać po polski

@losnumeros: Jesus Hahahahahahah XDD Brighton nie ma nawet strzału więc nie ma się czegoś obawiać

Ups nadal będziecie tak płakać?

Ale płacz już hahaha

Z liverpoolem wyścig przegrany? XD my tam nie mieliśmy kim grać zresztą to jest typowy looserpool ze oni nie biją się z nikim o mistrza tylko wygrywają jak City albo Arsenal w poprzednim sezonie grają w opór słabo i mają problemy kadrowe XD jedynie z kim przegrywaliśmy tytuł to city

Mecz się nie zaczął a już przegraliśmy długo wytrzymaliście i tak XD

@Adamarsenal1: jaka kolejna? Timber nie gra bo odpoczywa a najważniejsi wracają

Bez przesady z tym city wygrali z kim mieli wygrać, ostatnio nie mieli trudnych meczów my też ostatnio tracimy punkty z trudnymi drużynami, Chelsea villa wyjazd a resztę ogrywamy

Milenkovic i Murillo dzisiaj grają top

@Garfield_pl: no to uff ale i tak przecież już nic nie wygramy w tym sezonie więc czy to coś zmienia?

@Ech0z: za dużo przytył po świętach #pdk

@lordoftheboard: przecież rice byłby dobrym obrońcą ma wszystko na tą pozycję, na luzie by dał radę grać na środku obrony jakby zaszła taka potrzeba

@Bartek_: oj niektórzy zapomnieli meczu z Bayernem :p

Uff

@coooyg11: to może przy Rice się taki wydaje xd zawsze jak na niego patrzyłem to wydawało mi się że jest najniższy w zespole

Najbardziej prawdopodobny rice Zubi za niski a merino zbyt klocowaty

Nottingham może się podobać

Spokojnie jesteśmy liderem i gramy wszędzie wracają kluczowi zawodnicy a my nadal liderujemy nie ma co panikować

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady