Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 129 z 861 (komentarze od 5121 do 5160):
@kubeczek85: Kroenke mówił,że pod koniec okienka fani będą zadowoleni.Zobaczymy.
Niech go chociaż wypożyczą.Nkethiah jest beznadziejny.
Fabrizio Romano potwierdza,że Marsylia zrezygnowała z Nkethia i finalizuje sprowadzenie Whahiego czy jakkolwiek on się nazywa.Czyli ten zespół już zrezygnował.
Oshimein ma zamiar złożyć transfer request bo chce odejść a klub mu to uniemożliwia.
Mecz pod znakiem kopania się po czole. Wygrana, żadnych kontuzji. Na plus.
Calaffiri widać,że bardzo chce ale przez to zostawia czasem swoją stronę całkowicie bez pokrycia. Musi wyrobić w sobie większą odpowiedzialność.
@kubeczek85: Może iść na lunch i nikt tego nie zauważy.
@Ranczomen: Są okropne.Wedlug mnie jedne z gorszych.
Martinelli niestety coraz bardziej odstaje. Szkoda bo bardzo lubię chłopaka.
@M4rcin: Nie takie stare. Kiedyś nie potrafiliśmy tego elementu wykorzystać praktycznie wcale.
Saliba gol lecz bramkarz się nie popisał.
City wygląda słabo.Szczegolnie w środku pola. Teraz Bernardo pokazał błysk geniuszu ale ogólnie nie mogą w żaden sposób zdominować gry.
Utd całkiem porządnie dziś w obronie.Nie lubię obydwu lecz ze względu na historię i podkopanie pewności siebie City jestem za nimi.
Romano znowu podaje,że rozmowy z Marsylia są na ostatniej prostej.
Football London który jest dobrze poinformowany w sprawach Arsenalu napisano w nim,że umowa między Arsenalem,Lizbona i Gyokuresem jest bliska finalizacji
Co to było? Piłkarskie jaja.
Obrony teraz nie ma.
Ciekawe jak w kanadyjce wypadnie w tym sezonie Havertz?.
Człowiek meczu raczej.
Jejku okropnie wyglądają te koszulki.
@Freo98: Może wilgoć wtedy ryż pęcznieje.
@FlameDood: To bardzo fajny pomysł na niego, nieprzewidywalne dla przeciwnika i pożyteczne dla Nas gdzie jest zawsze dodatkowy zawodnik do zagrania. Ktoś jak kiedyś Muller w Monachium.
Dobra połowa. Żaden z graczy rywala się nie wyróżnia.
Jesus. Nie poznaje kolegi.
Znowu Havertz teraz z Trossardem .
Havertz i Zinchenko. Proszę jaka para.
HERE WE GO - Julián Álvarez przenosi się z Manchesteru City do Atlético Madryt za 95 mln euro!
▫️ Obywatele zapłacili 16 mln euro za Argentyńczyka dwa lata temu. Teraz sprzedali go za 95 mln euro, z czego 75 mln euro to kwota stała, a 20 mln euro to dodatki.
Olympique Marseille explored move for Wahi in the last 24 hours…
…while Eddie Nketiah option remains on the table after Arsenal open to discussing terms of the deal again after bid rejected last week.
OM are reflecting.
Moukoko, separate deal.
Czyli co z Calafiorim już się sprawdziło a sprawa z Merino niepokojąco się przeciąga więc trzeba poczekać a dobra alternatywa to Ruiz którego PSG wypycha na siłę i jest w stanie nawet wypożyczyć. Oby klub działał jak najszybciej a kontuzje to były tylko lekkie naciągnięcia lub przeciążenia.
@Garfield_pl: Bywa tak,że tym pewnym źródłom zajmuje trochę czasu weryfikacja więc dlatego te słabsze goniąc za tematem dają średnio zweryfikowane informacje wcześniej co nie znaczy,że zawsze są one błędne chociaż wiadomo,że mają mniejszą wiarygodność. Jak powtarzam nie strzelajcie do posłańca.
@Dzulian: Mirror nie jest taki zły a jak napisałem w pierwszym poście pojawiają się plotki.Takze takie informacje są w prasie i je przekazuje.
@nielegalny: Jeśli to dziś się pojawilo to możliwe jest,że na treningu.
Arsenal are expected to step up their interest in the playmaker after concluding a deal for Italy defender Riccardo Calafioro and Merino is thought to be Mikel Arteta's priority target. He would, however, also be receptive to an offer from Barcelona.
Mikel Merino is reportedly still open to joining Barcelona in the summer transfer window despite his heavy links with Arsenal.
According to a report by Spanish outlet Mundo Deportivo, Mikel Merino is the subject of interest from Arsenal. Recent updates have suggested that the Gunners are closing in on signing the Real Sociedad midfielder. However, the Spanish international is also open to other moves, including Barcelona, with La Real demanding around €30 million to part ways with him in the summer transfer window.
@Garfield_pl: Poszukaj po prostu trochę. Nie len się. Ja słuchałem w podcastach poświęconych Arsenalowi.Jedyna robota to wpisać hasło w Google.
@Garfield_pl: Między innymi The Mirror ale też wiele innych.
@ksowa90: Tylko przekazuje wieści.
Dzień dobry. Od rana pojawiają się płoty w angielskiej prasie,że Calafiori złapał kontuzje a Merino chce zostać jeszcze rok w Socieda żeby dołączyć do Barcelony.
Według mnie o Eddiego pytał nie jeden klub i w najgorszym przypadku zostanie wypożyczony z opcją wykupu a to,że Arteta mówi,że może zostać to zagrywka na podwyższenie ceny o kilka mln. Przecież wiadomo,że w sztabie zdają sobie sprawę,że on jest po prostu za słaby.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@kamo99111: Ok.Moze i on. Pewnie nad czymś pracują.