Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 131 z 861 (komentarze od 5201 do 5240):

@Garfield_pl: Demennti poszło 28 minut temu ale wiemy jak to też nieraz wygląda z dementowaniem informacji które są prawdziwe. Sądzę,że jest coś na rzeczy ponieważ sam napastnik chce odejść.

Mnóstwo źródeł londyńskich i portugalskich donosi,że po obserwacji przez skautów zaczęliśmy rozmowy z klubem w sprawie Victoria G.Sporting również ściąga nowego napastnika.

@Garfield_pl: Orstein o tym pisał i Nigeryjczyk naciska na ten transfer.Ma być załatwiony raczej szybko.Bardzo dobra opcja jeśli chodzi o mnogość sytuacji które Chelsea tworzy a Jackson nie potrafił wykorzystać.

W sensie Nigeryjczyk jest z opcją zakupu a Lukaku przechodzi na stałe.

Chelsea wypożycza Oshimeana żeby wziąć Lukaku z opcją zakupu. Trzeba powiedzieć że to świetny interes.

Dzisiejsza prasa donosi,że Arsenal prowadzi zaawansowane rozmowy z Sane.

Arsenal have reportedly opened talks with Napoli over a sensational summer transfer deal for striker Victor Osimhen Mirror.

Komentowany temat: Smith Rowe bardzo blisko Fulham 28.07.2024, 12:48

Zespół z Anglii kupuje od drugiego zespołu z Anglii angielskiego gracza a cenę podajemy w Euro :D.

Nie wiedziałem też,że można mecz przegrać i wygrać jeśli to nie dwumecz.

@Ranczomen: Nieźle piłkę wyprowadza.

Dobrze. Można się rozejść z pozytywnym przesłaniem jeśli chodzi o młodych.Dali radę.

Zły jest ten bramkarz jeśli chodzi o karne.

@Marzag: A jednak można.

Okropna reakcja Naszego bramkarza.Rzuca się przed strzałem i zły strzał Niemca.To trzeba u niego koniecznie poprawić. Rola Denisa.

Dobra. Karne.Spacer z psem żeby dał żyć rano i spać. Dobry mecz.

Nieźle młodzież się zaprezentowała i może to w nich można szukać zastępstwa np za takiego Elnenyego.

Nkethiah piłkarz specjalnej troski.

Coś czuję,że dwa Manchestery skończą niżej w tabeli i to nie o jedno ale o dwa miejsca.

To Sony Ericsson jeszcze żyje i gra? Nie do zdarcia.

Taka obrona to jest zaproszenie.

Ale Maratinka ich okiwał.

@zdyp: Też tak od razu pomyślałem jak już go nie wpuszcza to wszystko musi być klepniete.

Ile oni za tego Antoniego dali?Taka wtopa jak u Nas Pepe chyba.

Onana wyjątkowo dobrze broni.

Zinchenko zacznij Ty chłopie haftować może albo grać na lirze bo w piłkę to Ty nie umiesz.

Czy tu był spalony? Jeśli tak to o długośc włosa.

Ładnie ta piłka chodzi nawet z młodzieżą.

@Marzag: Nawet gdybyśmy przegrywali 0:3 to tylko przygotowanie do sezonu i sprawdzanie co można poprawić.

@bizooon: Havertz za Jezusa,Kiwior za Timbera, Vieira za Ode,Partey za Jorginhio.

@Arsenal2004: Nie czepiaj się ludzi z porażeniem mózgowym.

Jorghi Casemiro wyjaśnił.Jakby mi cieplej na sercu się zrobiło.

Być okiwanym przez Zinchenke to wstyd równorzędny z przyjemnością do kultu Cargo.

Jesus na PS jeśli chodzi o rotację dla Saki to niezły pomysł tylko napastnik uniwersalny się przyda do uzupełnienia składu.

Magic pass Ziny. Facet powinien być pierwszy do odstrzału.

Nelson jest dobry na ligę holenderską.

Z góry przepraszam za komentarze.Jestem tak narabany,że dziwię się,że literki odpowiednie wchodzą.

@farba122: Pójdzie za tampony.

Casemiro chyba coś z głową nie za bardzo.

Był spalony jak byk.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady