Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 131 z 861 (komentarze od 5201 do 5240):
Mnóstwo źródeł londyńskich i portugalskich donosi,że po obserwacji przez skautów zaczęliśmy rozmowy z klubem w sprawie Victoria G.Sporting również ściąga nowego napastnika.
@Garfield_pl: Orstein o tym pisał i Nigeryjczyk naciska na ten transfer.Ma być załatwiony raczej szybko.Bardzo dobra opcja jeśli chodzi o mnogość sytuacji które Chelsea tworzy a Jackson nie potrafił wykorzystać.
W sensie Nigeryjczyk jest z opcją zakupu a Lukaku przechodzi na stałe.
Chelsea wypożycza Oshimeana żeby wziąć Lukaku z opcją zakupu. Trzeba powiedzieć że to świetny interes.
Dzisiejsza prasa donosi,że Arsenal prowadzi zaawansowane rozmowy z Sane.
Arsenal have reportedly opened talks with Napoli over a sensational summer transfer deal for striker Victor Osimhen Mirror.
Zespół z Anglii kupuje od drugiego zespołu z Anglii angielskiego gracza a cenę podajemy w Euro :D.
Nie wiedziałem też,że można mecz przegrać i wygrać jeśli to nie dwumecz.
@Ranczomen: Nieźle piłkę wyprowadza.
Dobrze. Można się rozejść z pozytywnym przesłaniem jeśli chodzi o młodych.Dali radę.
Zły jest ten bramkarz jeśli chodzi o karne.
@Marzag: A jednak można.
Okropna reakcja Naszego bramkarza.Rzuca się przed strzałem i zły strzał Niemca.To trzeba u niego koniecznie poprawić. Rola Denisa.
Dobra. Karne.Spacer z psem żeby dał żyć rano i spać. Dobry mecz.
Nieźle młodzież się zaprezentowała i może to w nich można szukać zastępstwa np za takiego Elnenyego.
Nkethiah piłkarz specjalnej troski.
Coś czuję,że dwa Manchestery skończą niżej w tabeli i to nie o jedno ale o dwa miejsca.
To Sony Ericsson jeszcze żyje i gra? Nie do zdarcia.
Taka obrona to jest zaproszenie.
Ale Maratinka ich okiwał.
@zdyp: Też tak od razu pomyślałem jak już go nie wpuszcza to wszystko musi być klepniete.
Gdzie Emil?
Ile oni za tego Antoniego dali?Taka wtopa jak u Nas Pepe chyba.
Onana wyjątkowo dobrze broni.
Zinchenko zacznij Ty chłopie haftować może albo grać na lirze bo w piłkę to Ty nie umiesz.
Czy tu był spalony? Jeśli tak to o długośc włosa.
Ładnie ta piłka chodzi nawet z młodzieżą.
@Marzag: Nawet gdybyśmy przegrywali 0:3 to tylko przygotowanie do sezonu i sprawdzanie co można poprawić.
@bizooon: Havertz za Jezusa,Kiwior za Timbera, Vieira za Ode,Partey za Jorginhio.
@Arsenal2004: Nie czepiaj się ludzi z porażeniem mózgowym.
Jorghi Casemiro wyjaśnił.Jakby mi cieplej na sercu się zrobiło.
Być okiwanym przez Zinchenke to wstyd równorzędny z przyjemnością do kultu Cargo.
Jesus na PS jeśli chodzi o rotację dla Saki to niezły pomysł tylko napastnik uniwersalny się przyda do uzupełnienia składu.
Magic pass Ziny. Facet powinien być pierwszy do odstrzału.
Nelson jest dobry na ligę holenderską.
Z góry przepraszam za komentarze.Jestem tak narabany,że dziwię się,że literki odpowiednie wchodzą.
@farba122: Pójdzie za tampony.
Casemiro chyba coś z głową nie za bardzo.
Był spalony jak byk.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Garfield_pl: Demennti poszło 28 minut temu ale wiemy jak to też nieraz wygląda z dementowaniem informacji które są prawdziwe. Sądzę,że jest coś na rzeczy ponieważ sam napastnik chce odejść.