Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 130 z 861 (komentarze od 5161 do 5200):
@grzegorz1211: Ja mieszkam w dzielnicy Liverpoolu dosc bliskim całego wydarzenia i do tego dochodzą strzelaniny emigracji muzułmańskiej jeśli chodzi o narkotyki więc dużo się dzieje i nie zdziwił bym się gdyby w Liverpoolu została pierwsza kolejka przełożona bo napięcia są spore.
Victor Osimhen, not even called up for Napoli in friendly game vs Girona!
Napoli and Osimhen’s camp keep working on solutions for Victor to leave… as both parties plan to part ways.
Antonio Conte only wants Romelu Lukaku as new CF.
Which club will end up signing Osimhen?
Szkoda,że jego kariera idzie tropem Jacka. Oby wszystko było w porządku z jego zdrowiem to z pewnością Fulham nie będzie jego miejscem docelowym.
Będą karne?
@FlameDood: Nie traktuje go inaczej lecz po prostu jest średni.
Remis,wygrana, przegrana.Sredni ten presezon.
Nkethiah nie mam pojęcia jak on tak długo się utrzymuje w klubie.
Atak idzie lewa stroną a Ziny próżno szukać.
Jesus testowany na skrzydłach coś czuję, że napastnik się kroi a Jesus będzie wchodził za Sake a może to zapach skarpet.
Zinchenko na jakiego konia potrafi wrzucić obronę to bramkarz musi mieć stalowe nerwy.
@D14: No co Ty. Za Arsenal nie wypijesz? Jeszcze za to żeby chłopak wygrali.
@Ryza: Raz zapobiegł pewnemu golowi więc dużo lepiej niż Partey.
@D14: Ja na tv oglądam przez Xboxa więc nie poratuje.
Havertz i Ode na plus.Obrona i Partey spory minus.
@piter1908: Żeby on zaczął strzelać to byłby naprawdę genialnym piłkarzem.
Havertz tam gdzie być powinien.
Podanie ma Zinchenko. Jest pozytyw.
Ale Nas robią. Żal patrzeć na brak krycia.
@Patriko: Prowadzę już Trudne Sprawy i poranne modlitwy w Radiu Maryja więc kalendarz zapchany.
Jak oni tego nie strzelili?
Jesus z 3 metrów.
Teraz ładnie podał.
Zinchenko jest za słaby nawet żeby kawę podać.
Przejechali się po Naszej obronie.
@piter1908: Jemu brak czucia gry. Nie wiem co można nawet o nim dobrego powiedzieć? Może ma ładną żonę.
Partey bardzo mało aktywny.
Zinchenko wkręcony w ziemię jakby ropy szukał.
Ale blisko.
Salah na lyso. Szpakowski miałby przerąbane myliłby go z Pudzianowskim.
@jajo1991: Na strims in jest kilka linków.
@Joker_224: Za 8 minut Jakiś poślizg jest.
Arteta dziś wystawia Havertza na lewej pomocy.Niech nie popełni tego błędu na początku sezonu.
Chciałem zauważyć,że będziemy mieć zarówno bardzo wysoką i silna obronę jak i bardzo wysokich graczy którzy nie dadzą się łatwo przepchnąć na środku. Będzie to bardzo pożyteczne przeciw broniącym się nisko drużyną.
Te transakcje są za bardzo okazyjne ceny.Dobrze,że klub prowadzi w miarę dobre negocjacje.
@Xanthi: Wrócili z Euro i biorą się ostro za sprzedaże i kupno.
@Joker_224: Tak jest max 25 mln funtów w tym wliczając dodatki.
Jakby co to Romano pol godziny temu podał,że jest ustne porozumienie między klubami i graczem.
Pakiet 30 mln EUR za Merino. To 25 może 26 mln funtów płatne pewnie jeszcze nie w jednej racie i pewnie uzależnione od wyników lub liczby występów to dobra cena.
@OldGunner87: Drogba zawsze był katem Arsenalu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jeśli rozmowa jest z sensem i poszanowaniem innych czasem też warto przeczytać ludzi z innej strony.Daje to często inną perspektywę lecz podszywanie się pod kibica danego klubu nie ma sensu.