Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 139 z 861 (komentarze od 5521 do 5560):
Everton ostatnio gra bardzo dobrze. Nasi mogą tylko wygrać. Nie ważne jak.Reszta od nich nie zależy.
Tam ręki nie było? 45 minut jeszcze.
Martinelli czasami drybluje się ze swoimi wyimaginowanymi przyjaciółmi.
2:1. WHU
1:1.Dalej.
Te faule przed polem karnym w końcu musiały się zemścić.
Partey chyba już wie,że to jego ostatnie spotkanie i gra na totalnej wyembce.
Pieniądze nie śmierdzą a Arabowie mają ich dużo żeby załatwić swoje interesy.
Martinelli ciekaw jestem na jak długo wypadnie?Oby na przyszły sezon był gotowy.
Ale pasywne zachowanie Parteya.
Strasznie dużo miejsca WH daje. Wygląda jakby tylko statystowali.
WHU tak kaleczy. Mają tyle miejsca na kontry to piłka się im odbija o źdźbła trawy.
Dobra. Po marzeniach. Jeden z lepszych sezonów zakończony z niczym.
Onana byłby bardzo dobrym następca Parteya.
Jak to nie weszło? Martinelli ładnie. A tu znowu faule w takim miejscu.
Ładne przejęcie.Szkoda ,że nie wpadło ale Havertz ładnie rozgrywa.
Tam w Manchesterze zanosi się na rzeź.
Tomayasu setka.Szkoda.
Miejsca ile Foden dostal starczyłoby żeby samolot wstawić.
Już gol.
Dwa mecze odpalone i teraz tylko wysyłać zła energię do Manchesteru.
Hobgoblin w ręce. Lecimy z gazem.Niech się im nogi nie plączą a jedyne drużyna może zrobić to wygrać.
Szansę są minimalne lecz wciąż są. Tak czy inaczej można być dumny z postawy zespołu.Walczymy z napompowanym arabskimi pieniędzmi tworem i idziemy łeb w łeb. Brawa dla chłopaków.
Arsenal 6-0 Westham.
Chelsea 5-0 Westham.
Man. City ?-? Westham.
@1flower1: Po prostu wpisz w google new Arsenal kit.
Ja nie narzekam każdy kanał dostępny plus każde VOD. Polskie,angielskie,sportowe, przyroda i wszystko inne za 360 rocznie. Jest ok.
Teraz bardzo przychodzi mi na myśl przyśpiewka Naszego niespełnionego talentu Jacka W. Tottenham is.... Szkoda tego jednego meczu z Fulham,WhU lub AV bo ten sezon mógłby być wielki lecz to jak walczyli napawa mnie dumą a tego uczucia nie doświadczyłem od dawna. Brawa dla nich i za to jak prezentowali się na boisku. Ten zespół jeszcze osiągnie rzeczy wielkie. Jest dopiero po poważnych restrukturyzacjach składu i przed zakupem jakościowych zmienników i teraz jest to przeczucie,że mamy na co czekać.
Oby Nasza ewolucja szła w dobrym kierunku. Teraz są sezony kupowania wyników i z tym po prostu nie da się walczyć. Tym większy szacunek dla chłopaków. Brawa za ten sezon. Dumny z bycia kanonierem.
Po prostu smutek.
Niestety ten twór napompowany kasa i oszukujący na każdym kroku z kolejnym tytułem. Trudno to nazwać nawet klubem.
Son Ty mendo.
Przykra sprawa bycie kibicem klubu który mimo takiego sezonu przegrywa.
No to po mistrzostwie. Idioci.
Son do ch...
Vicaroo. Dobry bramkarz. Dużo lepszy od Reyi.
Kurde. Strzelcie
Zaraz czerwo poleci i po meczu.
Tu jeszcze Tottenham wygra.
Tam trzy osoby mogły wybic to dośrodkowanie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Theov47: No przecież jest. Miejsca na stadionie są siedzące :D.