Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 143 z 861 (komentarze od 5681 do 5720):
Raya WTF?
Genialny powrót Odegarda i Harcerza którzy zmienili się miejscami i puścili Ricea do przodu. Ładna akcja.
Trossard. Jesteś.
White dzis bardzo spóźniony.
Trossard. Gdzieś Ty był?
W takim miejscu Gabriel. Po co?
Teraz żółta jest.
Rice i Saka trening strzelecki. Rice w poprzednich meczach też marnował.
Co oni z tymi strzałami?
Havertz znowu świetne zachowanie. Spoko jest narzekać.
2 faule puszczone. Co za idiota?.
Havertz,że to nie wpadło.
Havertz trzecia setkę wystawia.
@minio7: Spoko. Gramy wszystkie mecze ładnie lecz to też jest potrzebne. Takie boiskowe cwaniactwo to część footballu. Przedłużanie,faule których nie widać,szczypanie,popychanie. Lekkie faule na bramkarzu w każdym meczu popełniane przez Whitea też ładne nie są ale skuteczne i o to chodzi.
@Dziadyga: Więc tu jest odpowiedz na pytanie. Cel uświęca środki.
Wyobraźmy sobie sytuację,że teraz wygrywamy 1:0 i wygrywany mistrza po takim karnym. Jakież byłoby niezadowolenie wygrać mistrzostwo.
Mnie to naprawdę nie interesuje czy to ładne czy nie. Ładne okazję tworzyliśmy nie strzeliliśmy więc trzeba wykorzystać pewną dozę cwaniactwa.
Karny jest. Jest..Lepszej okazji nie będzie. Dwie setki stworzone przez Niemca. Tyle w temacie.
Havertz karny.
Lepiej wystawić się nie da.
Brawa za akcję. Finisz fatalny.
Arsenal dołącza do kosmicznego wyścigu. Rakiety na księżyc.
Gabriel chyba dziś kacyk.
@minio7: Ogólnie o jakiekolwiek zdobycze bramkowe. Z takimi eksperymentami to spokojnie na podwórku dałoby radę.
Hristie trzy żółte już powinien mieć.
@minio7: Tylko żadnych innych predyspozycji ale to szczegół.
@minio7: Z pewnością to może nie brać napastnika i zamienić jednego z drugim?
No Party.
@minio7: Który ma najwięcej bramek z akcji :D
Trossard miał czysta i w kosmos.
Saliba znów naprawia wylew Gabriela.
Havertz blisko. Bramkarz wykazał się refleksem. Teraz już nie powinno go być na boisku. Co to Showcross nr 2?
Nie ma kartki bo noga się trzyma.
Gada z Varem.
Czerwo jak byk.
Przy takim Havertzie to trzeba się zastanowić nad rezerwowym napastnikiem.
Havertz co odwalił. Tak się gra.
Tomyasu pokazuje,że walka o LO będzie otwarta.
Kapitalnie gramy na jedno podanie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To powinien być karny.