Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 141 z 861 (komentarze od 5601 do 5640):
Martinelli. Sprzedac póki się da. W jego miejsce Leao.
Tylko 3 bramki różnicy.
@enrique: To będzie mecz w którym będą musieli atakować a spotkanie spotkaniu nie równe.
Blisko. Oj blisko.
@enrique: My jeszcze możemy dołożyć z Evertonem.
@Ranczomen: Z WHU to zrobią.
W środek. Szkoda.
White 2345 przegrany pojedynek.
Sak brak słów.
White podsumowuje występ.
Mógł skrzydło zmienić Belgowi.
White dziś obok Saki najgorzej.
Po co to wybicie na palę mając tyle miejsca i możliwości?
@3rdpitch: Znając życie wejdzie i strzeli.
Zdejmijcie Sake. Jego gra przynosi więcej szkody niż pożytku.
White takze słaby mecz. Strasznie go tam objeżdża.
Podkręcili tempo
MU gra bardzo słabo lecz My gramy jakiś dramat. Dobrze,że wpadła bramka lecz szkoda,że tylko jedna.
Harvetz byłby idealny z graniem w towarzystwie drugiego napastnika.
Nam przydałby się gracz pokroju Robbena i gdyby był taki dostępny zamieniłbym go na Sake. Coraz bardziej zauważam,że jest on po prostu przereklamowany. Potencjał olbrzymi ale gra absolutnie nie porywa.
Zmiany w przerwie.
Nie ma ruchu zupełnie.
Vieira lub Jesus za Sake I Jorginhio za Ode który jest dziś tragiczny.
Hojlund na kartkę faul.
Dajcie jedna przed przerwą.
Zero pressingu. Odpoczynek dziś mają.
Mało ruchu,brak pomysłu i gry z pierwszej piłki. Za to dużo strat.
Jorginhio i Jesus muszą wejść za Parteya i Sake.
Złe ustawienie Parteya.
Oczy krwawią.
Saka daleko od najlepszej formy lecz dobrze izolujemy graczy w Naszej tercji obronnej.
Jeszcze z dwie.
Ostatnio możemy liczyć tylko na Harvetza,Belga i Rice plus przebłyski Saki.
White mial tyle możliwości i tak zrabal.
Nie wiem który już to wkład w bramkę Niemca. Niesamowity pierwszy sezon.
Havertz + Trossard. To jest to.
Odegard ostatnio dużo strat.
@sWinny: Gra się do końca. Bez żadnych usprawiedliwień.
Średnio to wygląda. Dajemy MU nabrać pewności siebie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
White miał tylko przepuścić piłkę