Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 155 z 861 (komentarze od 6161 do 6200):
Raya pokazuje gdzie się rzuca
Costa niższy ode mnie 186
@damianARSENAL: Nic Ci nie zrobi a jak coś weź kij.
Powinien zmienić bramkarza. Raya jest za krótki.
Będą karne.
@losnumeros: Właśnie widzę,że Porto gra gorzej niż w poprzednim spotkaniu i zostawiają Nam sporo miejsca którego w żaden sposób nie potrafimy wykorzystać ani grac na jeden kontakt. To,że z nieznanym przeciwnikiem mającym doświadczenie w LM gra się inaczej to jest dość oczywiste.
Co oni tak niedokładnie dziś? To nie Porto jest mocne ale My rozgrywamy mierne zawody.
Nkethiah. Będzie się działo.
Nikt dziś nie prezentuje się dobrze. Linia defensywy spełnia swoją rolę.
Saka powinien zejść. Nic mu dziś nie idzie. Widać go bo cisniemy wciąż prawa strona.
Saka wrzuć dobrze.
2 bramki w dogrywce. Jesus i Ode.
Teraz karnego też nie ma. Można łapać biegnącego zawodnika w polu karnym.
Kurde teraz Niemiec idealnie ustawiony,że ta piłka nie doszła.
Znowu to samo. Faul taktyczny.
Saka średnio te rogi bije.
@Herus: Duże torby na mecze nosi. Pewnie z bidonami.
Kurde.
Jesus.. Dobry strzał. Bramkarzowi się poszczęściło.
Znów leci kontra i jest faul a kartki brak.
Czy ten Wedel dostanie w końcu kartkę?
Co ten facet znowu gwiżdże?
Wycięli Gabriela. To część gry.
@ArekKanonier: Tylko Pepe go przewracał a ten chronił się przed upadkiem.
Niech Arteta zmieni sędziego.
Przecież gość miał ręce przy sobie. Tam nic nie było.
Jest. Znalazł się Havertz i Ode.
Faulowali Sake z początku a faul dla Porto.
@Ryszard_Bocian: Dzisiaj Saka chyba ma przykaz żeby pchać się do środka.
@Rynkos7: Wiemy,że potrafią lecz nikt specjalnie się nie wyróżnia.
Wyciągnij ta kartkę Teraz przerwanie kontry bez zainteresowania piłką. Najbardziej oczywisty przypadek na żółtą.li
@Rynkos7: Nie gramy szybkiego ataku pozycyjnego w polu karnym. Stąd nie jest pod piłką praktycznie wcale.
Znowu bez kartki. Co za gnój?.
Nie mają czucia do większości tych podań.
Dużo groźnych ataków idzie strona Polaka.
Brak kartek dla graczy Porto plus ta doliczona minuta. Dobrych sędziów jest naprawdę jak na lekarstwo.
Nadepnął na nogę leżącego zawodnika. Nie ma kartki
Tylko minuta. Oni przez 30 leżeli.
Teraz wyjdą z nor partyzanci ze spalonego lasu i zaczną kopać.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Havertz na spokoju.