Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34416 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 210 z 861 (komentarze od 8361 do 8400):
Chciałbym zobaczyć ile razy podali dzisiaj piłkę do przeciwnika bo to prawie sabotaż sobie robią.
Tak Nas dawno już nikt nie zdominował.
Jakbym ich z zeszłego sezonu widział. Dramat.
Nie ma. Ramsdale.
Jeszcze trochę czasu ale trzeba grać.
Karny..Nóż ja pierdziele.
Co tam się dzieje? Zaraz karnego sprowokują.
Głupio tracimy piłki w środku i stąd ten chaos.
Sędzia nie daje za takie faule żółta. Niech mu kości wyjdą a co tam.
@KapitanJack10: Informatyk przyjdzie i zresetuje sprzęt. Będzie działać.
Komornik wpadł. Wyłączamy ten bałagan.
@bizooon: W UK to mało popularne lecz może ich domowe świnie wywęszyły trufle.
Trochę się spóźniłem na transmisję i widzę,że wszyscy wychodzą. Atak zombie, wykopki?
Fulham gra niezle. Życzę im lub Crystal Pałace wejścia do LE.
O dzięki Ci słupie telegraficzny wielki i wszechmocny,że to już koniec.
Dobrze kończycie bo umrzemy z nudów.
@Slaviola: Po opornika linii najmniejszej. :D
@Slaviola: Po linii najmniejszego oporu ;)
Jakie zale teraz wylewają kibice Liverpoolu. Jak nie,że niby spalony to,że ręka i Var nie działa i kupiliśmy mecz. Nie wiem czy to już desperacja czy już ułomnośc. Przypominają się Ci co wspierają Farsę.
Bardzo, bardzo, bardzo słaby mecz.
Trzeba by strzelić bo jedna bramka to zawsze ryzyko.
W tej połowie nudy lecz prowadzimy i to jest najważniejsze. Nie damy im tworzyć sytuacji. Jest spokojnie.
Ciekawy skład. Jeszcze tylko środkowy pomocnik i niech zdrowieje ESR i będzie jakaś ławka.
Koniec. Udało się przerwać klątwę.
Mamy to. Jeszcze minutkę.
Brak trochę Nam instynktu zabójcy.
@SoulStorm: Doliczy z extra 2.
Jest Nkethia.
Karny.Bramkarz wjechał w niego bez piłki.
Co tam się dzieje? Nie stracić.
Tirney? Sporo czasu a tu już obrona.
Ramsdale słaby mecz.
Tam faul był.
Jeszcze jeden i spokój.
Jeest.
Saka. Chłopie.
Jesus niech strzela
Kartka jeszcze bo atak z tyłu
Karny.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Garfield_pl: Tylko,że oni potrafią wyjść spod pressingu konkretną akcja a tu jakby byli myślami gdzie indziej.