Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34416 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 214 z 861 (komentarze od 8521 do 8560):
Trzeba przetrwać 2 miesiące. Potem mistrzostwa świata i kolejne okno gdzie mogą mieć takiego Tilemansa za kredki. Niech się modlą do wszechświata o zdrowie zawodników.
@Thoneick: Zamknij się.
Negocjacje Arsenal 20 AV Nie na sprzedaż, Arsenal 25 AV Nie na sprzedaż, zaraz kolejna oferta i ciekawe jaka będzie odp skoro nie chcą go sprzedać.
@Piotrek95: Cóż to za popadanie ze skrajności w skrajność? To,że użytkownicy uważają,że potrzeba jeszcze z dwóch wzmocnień znaczy automatycznie,że nie można się cieszyć że zwycięstwa kochanej drużyny? Dlaczego?
@El_Artillero: Kurczak pamiętam,że jakiś duży podpis był gdzieś z niczego. Półtorej godziny przed zamknięciem. Muszę sprawdzić bo wydawało się, że to był Niemiec.
O Ozilu wiadomości zaczęły się pojawiać gdzieś o takiej porze.
Forrest Lodiego potrafiło sprowadzić a Nasi co roku opieszali.
Sorki Luiz.nie wiem skąd się mi ten Diaz wziął
Mówią,że raczej zostanie Diaz więc trzeba było działać szybciej. Live wypożyczyło Melo, Chelsea Załatwię a tu dwa miesiące temu trzeba było zrobić transfer.
Chyba w setnej minucie. Mam wrażenie,że mecz by leciał póki by gola nie strzelili.
Jak w jeden dzień My wygrywamy a Live oraz KFC remis to jest dobry dzień.
Ludzie. Już powinno być po meczu.
Villa blisko.
Jezus no ile można czekać.
Grają dobrze ale powinni już prowadzić dwiemaa bramkami.
Ramsdale. To jest gość
Gabinet się rehabilituje. Jeszcze jeden.
Czemu wszystko w niego? Zapomnieli,że nie jest Naszym bramkarzem i podają mu piłki?
Teraz Nkethiah gdzieś daleko a Sama dziś w totalnym dole formy. Za dużo oczekiwań wobec niego.
Zmiany za Sake i Galeria.
Dzisiaj jest konkurs strzałów w Leno?
Jak on to wyjął?
Cisnąć.
Gabriel znowu. Co on robi?
Leno nie miał momentów gdzie musiał bardzo się wykazać a Gabriel po raz kolejny prezent dla przeciwnika.
Jesus to powinna być bramka. Miał wszystko żeby strzelić.
Trzeba wbić jak najszybciej.
Dziś i skrzydła i boki obrony grają mocno przeciętnie.
Właśnie pierwszy.
Trzeba wbić bo w tej chwili chyba żadnego celnego strzału.
Wbić a nie się bawić.
Jak dla mnie Ode i Mohameth bdb. Szybki pressing. Tylko trochę więcej dokładności
Znowu nie wpadło.
Xakha weź Ty traf do siatki.
Żółtej kartki to nie wziął sędzia.
Czyżby sprawa Parteya nabierała tępa? Możliwe,że już coś na niego mają.
Dziś Bobby Firmino rozwalił system.
Ta drużyna pobiła Romę dwa razy. Raz 6:0. Mówię o Norwegach więc nie można ich lekceważyć.
Vieiry niet dziś.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Elastico07: W UK zamyka się okno o 23:00.