Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34416 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 212 z 861 (komentarze od 8441 do 8480):
Dobrze. Idziemy na drugą połowę.
@creatiVe4: Tak tylko mówię za Martinelliego, Gabriela, Xakhe. O tę pozycję chodzi. Reszta oczywiście potrzebuje minut.
Ja tam nie widziałem jakiś strasznych błędów Lakongi. Spokój w środku i tylko jeden debilizm Xakhi.
Wygrać trzy mecze w grupie a resztę młodzieżą. Niech punkt do trzech wywalczą i dalej jedziemy.
@Slaviola: Też tak pomyślałem.
Vieira. Dziś kozak. Zasłużył na bramkę.
Xakha. Poważnie XD
Nkethia poza jednym zepsutym podaniem bardzo dobra postawa.
Tirney ma chęć dziś strzelić.
Nkethia walczy.
Do śiaty. Do domu.
@Wisnia44: Młodemu dać szansę któremuś.
Boby. Brawo. Zmienić Martinelliego a w drugiej połowie Xakhe.
Ale akcja.Ladnie.
Vieira powinien strzelić. Blisko było.
Marqunios bardzo dobrze zaczął. Agresywny w odbiorze. Ładnie się podłącza.
Może to dobrze,ze ich tak nie docisneli w następujących meczach nie będą mieć powodu żeby coś udawadniać.
No proszę Was bardzo. 6;3.
City gra już bo musi zostać na boisku. 50 procent.
Anthony bardzo ładny gol. City już wzięło się za odpoczynek.
@damianARSENAL: Trzeba też się oszczędzać bo terminarz napięty. Jest wygrana i to się liczy.
Żal mi patrzeć na sir Alexa,że ogląda jak jego niegdyś zespół tak się stoczył. Wybitny trener.
4:0. Będzie z 7 jak jeszcze tak z 20 minut pojadą.
Bawią się z nimi jak kot z kulawą myszą.
Halland rośnie albo już jest najlepszym napastnikiem. Ten gość to potwór.
Dobrze. Odgasilismy peta. Muszę przyznać, że spodziewałem się cięższej przeprawy.
Vieira powinien ładować.
Tirney. Blisko.
@Barney: Nie odmawiam mu tego. Jeden z najlepszych obrońców w PL.
Zagotował się Salina.
Kartki zapomniał.
Xakha gra ostatnio znakomicie.
Xakha boom
Czerwo.
Piłka leci przed polem karnym i nikt jej nie atakuje. Tak nie można.
Karny tam chyba powinien być.
Martinelli do zmiany.
Lloris z Romero popłynęli.
Jezus żyje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jeszcze jeden i spokój na dziś.