Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34416 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 222 z 861 (komentarze od 8841 do 8880):
Auba. Kurde.
Laca zamiast Auby schodzi.
Nie oszukali. Nie było podstaw aby Var to rozpatrywał.
No może tym razem. Jak nie odgwiżdże faulu.
Dawać. Po zwycięstwo.
Wyjmuje wszystko.
@sebaarsenal: Pepe
Strzał absolutnie sygnalizowany, dobra wysokość dla bramkarza.
Laca powinien strzelać.
Karny.
Laca podaję do bramkarza.
Sędzia chyba chce czerwo wręczyć bo ta kartka była tak absurdalna, że masakra.
Nie ma szans. Coś wpadnie.
Lakonga się zagotował.
Sędzia kartonika zapomniał.
Son jak zawsze.
3:0. Yees.
T!aaaaaaak. Rosolek.
Emilek. Brawo.
Panowie do boju.
Son pewnie znowu Nam wbije.
Tak. Będzie wypowiedź,że walczyliśmy i mieliśmy momentami przewagę i jesteśmy w trakcie procesu ale widać,że wygramy ligę za 2 sezony. Co prawda drugą ale jednak.
Oczywiście. Stara bieda.
Menadżer powinien zapłacić temu zespołowi odszkodowanie za straty moralne.
Saka. Co to było?
Podanie podsumowujące tak szybko.
Jedna akcją i dobra wrzutka do świetnego napastnika i można będzie znowu się pocieszyć,że przez moment graliśmy dobrze.
Łatwo wygrywają przebitki w środku pola. Xakha i Sambi muszą się ogarnąć.
2-2 . Optymistyczny wynik sądząc po Naszej grze.
Taka kasa na tak przeciętnych graczy to jakiś ponury żart.
O kurde. Taki Arsenal wygląda jak chłopak do bicia, jak trzecioligowca. Nic na boisku nie trybilo a Artety być tu już nie powinno.
Na Woodzie był taki zespół i każdy wolał "hańba, hańba" bo tak się nazywali ale Xakha obecnie jest najlepszym piłkarzem typu CM, DP czy kim on do cholery jest? Nie jestem za tym żeby został ale decyzję rozumiem.
Ktoś jest na Woodzie można się spotkać,, wypić piwo i powieszać psy na Artecie.?
Nieeee. Chelsea musi zacierac ręce,że daje Nam kolejnego średniego gracza. Czy ktoś w tym klubie myśli?
@Rowerinho O dziękuję. Ja dziś po hiszpańsku wino z lodem i cola i lokalne kraty z Andaluzji ale faktycznie trzeba się wódki napić.
@AR14: Szczepiony z UK i rejestrowany przez hiszpański rząd.Dosc dbają tu o przepisy sanitarne. Jest ok.
No. Ja dziś w Grenadzie okolice 38 a jutro w Sevilli będę po prostu moczył koszule w tych miejskich kranach i chłodził się piwkiem.
To nie ma sensu. Facet grał dobrze w zespołach gdzie jest wypożyczany. Swoje kosztował. My obniżamy jego wartość I nawet nie próbujemy go zespolić z drużyną. Paranoja.
@DavidSilva21: Był prawie cały czas kontuzjowany i wracał do pełni sił po zabiegu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Słów brak. Facet z takim doświadczeniem. Tak odwala.