Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34420 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 227 z 861 (komentarze od 9041 do 9080):
Cebula. Ładnie poklepałi.
Słaby fragment i śmierdzi tu jakąś przypadkowa bramka dla Fulham.
Fura szczęścia.
Dobry początek.
Pepe dwa gole w tych dwóch meczach.
Martina ale blisko
Za co teraz żółta?.
Laca w formie. Idzie mu.
Tak się praży Prażan. Dobry mecz.
@bizooon: Tak dla pewności bo różnie bywało
Jeszcze jeden i spokój.
No.Taki mały nokaut. Powinno być 4
Karny. Dawaj Laca
Pepe i teraz powinno być już dwa.
Jasne. Spalony. Ciekawe kurde gdzie??
Emil ładnie. Tylko Var.
Lisy znowu kupią kogoś za którego później wezmą grube mln.
Laca musiał..Znaczy nie musiał ale teraz ładnie wykończył
Mówiłem,że o Pepe lepiej nie mówić przed końcem. Jego akcja, dobitka Martyny.
Saka i Martinelli wygląda jakby lekkie kontuzje..Źle to wygląda.
Podsumowanie tego sezonu. Podanie na czwarte piętro i wywracanie się o trawę.
Znowu prezenty chcą dawać.
Laca raz trafi. 10 razy odwali maniane.
Laca i Ceballos się wykazał.
Ja tam o Pepe nie piszę bo niby nie gra a zaraz strzeli lub asystuje.
Smarujemy tyłki przed drugim meczem ze Slavią.
Sheffield ciśnie. Chłopaki nie bójcie się i trzymajcie garde.
@Ups147: Canal Plus sport1
Ok. Zaczynamy. Oby skuteczniej niż ze Slavią.
MU byli w czarnej pupie a grają coraz lepiej. My coraz gorzej..Z sezonu na sezon.
Rok temu Olympiacos a teraz to będzie Slavia..Co za potęgi Nas miażdżą.
My tej Slavi nie przejdziemy a co dopiero VillaReal. Barany.
Auba, Laca. Widzieli jak wykańczać pod presją? Nie takie trudne.
Pepe. Po to wchodzi
@DexteR_000: Oglądam z internetowej
Zmitaroi
. Jakiś Urugwajczyk?
Z pewnością nie zdobędziemy tego trofeum z tą grą więc oby błąd jakim jest Arteta został naprawiony.
Auba i Laca. Sam na sam i nie potrafią trafić.
Mieliśmy szczęście.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Spalony będzie. Znowu. Ja pierdziele. Facet odchodził od bramki. Co za badziew.