Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34416 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 224 z 861 (komentarze od 8921 do 8960):
Teraz jak trzeba wziąć się za tworzenie akcji to pajacuja zamiast się starać.
Faulował dwa razy, powinien mieć czerwo ale co tam? Kogo to obchodzi?
Ten który już powinien być w szatni..Jak tu się nie wk......
Partey chyba chce zaliczyć asystę
Gdzie tam był faul teraz?
Za walnięcie w pysk nic. Za niedoszłe złamanie nogi nic.
Dla obu.
Znowu tylko żółte.
Pepe. To jest to.
Ten który powinien już zejść za czerwo jest najgroźniejszy.
Spalony . Oczywiście
Co za łysy skurczybyk
.Faulują Nas a ten jakdyby nigdy nic.
Wsadzą Nam ze stałego fragmentu gry.
Ręką z drugiej strony ok
.Facet wbiega na Holdinga faul.
Kolejne czerwo albo żółtko najmniej.
Bardzo niebezpieczne zagranie, groziło długotrwałą kontuzją. Decyzja którą trudno pojąć
Czerwo jak nic.
Kibice to dla nich się gra. Tylko kilka tysięcy a jaka wrzawa.
Zobaczymy. Ciężki dla Nas przeciwnik ale teraz każdy jest dla Nas ciężkim przeciwnikiem. Dajmy radę.
Jesteś wielki. Przez niego i wcześniej Van Bastena zacząłem oglądać piłkę nożną.
Dobrze, że byłem na tym meczu w 2011. Teraz zasnalbym
Fuksik ale ostrzeżenie
@OFFO: Jego zadaniem jest bronić . Wyblokowal dwa strzały, wyprzedził zawodników Chelsea. Nie jest to wybitny obrońca ale gra przyzwoite zawody.
Saka i Tirney na minus, Holding na początku tak sobie a potem zadziwiająco dobrze. 0 akcji i nieco szczęścia.
Saka dziś więcej szkody niż pożytku
Tirney i Saka strasznie nie widoczni.
Ale się zamotali
Kepa my hero
Holding, Mari, Chambers, Eleny. Co Ci ludzie robią w tym klubie? Jeszcze w wyjściowej jedenastce.
Co Mari odpierdziela? Takie zachowanie to debilizm
Dostaniemy w pipkę. Tak z dwa i nie będziemy mieć szans bramkowych bo Chelsea w przeciwieństwie do Nas wie jak grać.
Ja w przyszłym miesiącu druga dawka i może w końcu wakacje.
Czekamy na remis. Co za głupie ustawienie obrony.
Teraz będzie mowa jak to właściwie odpowiedzieliśmy i jesteśmy na dobrej drodze.
Taktyka 0,morale 0, walka o piłkę 0, reakcja na wydarzenia boiskowe żadna. Bezjajeczny zespół który nie potrafi sobie stworzyć okazji bramkowych.
Przynajmniej oglądam ta zenade na nowym.qledzie z piwkiem i patrzę na kabaret
WBA ale Nas jadą. Jesteśmy żadni i w dodatku są z tego zadowoleni.
Brawo..Co za walka? Co za miernoty? 1 strzał na bramkę. Facet do zwolnienia od zaraz. Kroenke wypierdzielaj.
Tu karny był bardziej.
Thomas . Nie ma słów. Co on robi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Laci nie będzie.