Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 301 z 861 (komentarze od 12001 do 12040):
To jakieś jaja.4 obrońców kontuzjowanych. 4 graczy na cały sezon a przed Nami mecz z City a My nie mamy kasy. Dramat
Monreal geniuszu.W takim miejscu.
Chociaż coś się zaczyna dziać.
L Bamba faulował i karny był oczywisty.
Naprawdę coś jest nie tak w głowach tych zawodników,że dajemy się tak objeżdżać Cardiff.
Gramy u siebie a prezentujemy formę jak na wyjeździe
@Nomad: Chambers jest wypożyczony bez możliwości powrotu wcześniej gdyż ta zobowiązuje zespół do płacenia części tygodniówki i rekompensaty klubowi z którego piłkarz wraca więc jak zwykle kasa.
Auba czym sezon dłuższy tym gorzej
@GROMALL: Plus jest taki,że ten mecz niedługo się kończy.
Ten mecz a dokładnie druga połowa to wstyd.Goscie przewracają się na piłce i grają bez ładu i składu.
Cech oczywiście pod nogi zamiast do boku.a Niles zniknal
Wielka lipa w konstrukcji tych ataków.
Xakha co do chusteczki?
@Damaks: A kto go kopnął? Lukaku
Pogba za to powinien mieć kartkę.
Niles co on robił?
Ale blisko.
@Redzik: Może to ogórek wykopowy i te wykopki trafiają wprost w siatkę Arsenalu.
Jeszcze jeden i najlepszy ten który odchodzi.
Jak za starych dobrych czasów.Podania bez sensu i w aut.
Co za osły?
Kurde .Musiał Nam wbić a Niles nie trzyma linii spalonego.Co za kurczyszynstwo
Iwobi za często traci
Prosto w bramkarza i teraz Niles Nas ratuje.
Sokratis teraz wypadnie? Bosko.
Tacy elektryczni Nasi są i taka niedokładna gra może zostać skarcona.
Nie dać się zdominować i niech Auba będzie skuteczniejszy a będzie dobrze.
@marcin04c: Dzisiaj mówił o nim ten Hiszpan w swoim programie i Robie z Arsenal Fan Tv też mówił,że będzie za darmo w lato ponieważ nie uzgodnił z Juve przedłużenia.
Jest za darmo pod koniec sezonu i podobno rozmowy trwają więc to transfer w Naszym stylu z tym,że tym razem dobry.
Nie rozumiem polityki tego klubu.Facet był fachowcem pierwszej wody i podobno poszło o to,że chciał stanowisko dyrektora to co stanęło na przeszkodzie oby je dostał? Zatrudniamy ludzi najlepszych w swoim fachu a potem pozwalamy im odejść . Polityka Arsenalu to polityka szaleńca na lodzie..Czasem na coś wpadnie ale zwykle wyrabie się na tyłek .
Powinno być czerwo.Toz to czyste skurczysynstwo.
@michalal: Przecież Arsenal nie ma nawet 3 funtów a co dopiero 30 mln.
No to po Bellerin Będzie przerąbane.
Furę szczęścia miała Chelsea .
Nie można wyjść z własnego pola karnego Dobrze to nie wróży
Kosa kurde mój mistrzu.
Powinien puścić oszust jeden
Bellerin zmaslil.
Za głęboko się cofnęliśmy.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@TomekO: Jaki autorytet?