Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 300 z 861 (komentarze od 11961 do 12000):
Widzieliście typa? Kopnął prosto do gracza Huddersfield przed polem karnym. Udar miał czy co?
Huddersfield gra bardzo niechlujnie dziś i w ataku i w obronie.Trudno uwierzyć,że ktoś ma bardziej katastrofalną obronę niż Nasza . A jednak. Jest w końcu szansa zakończyć mecz z czystym kontem i tego się trzmajmy.
Jezu Laca jaki sęp.
11. Na jakim stadionie pobyt zrobił na nim największe wrażenie? 12.. Który z drużyn Championship i czy któras moze zagościć na dłużej w premiere legeu 13. Barwy jakiego zespołu i który hymn piłkarski podoba się mu najbardziej 14..Czy chciał być profesjonalnym piłkarzem?.15 . Która z biografii sportowców zrobiła na nim największe wrażenie ?16.Kto według niego zdobędzie w tym roku złotego buta, kto wygra lm i le?17 Co sądzi o nowych przepisach piłki nożnej które zniosą regułę,że bramki na wyjeździe liczą się podwójnie?
Imponuje w pierwszym t9
1. Który z obecnych i byłych graczy Arsenalu najbardziej mu imponują / imponował?. 2. Jak myśli czy Emery jest w stanie zbudować w przeciągu kilku sezonów drużynę która będzie się bić o mistrzostwo? 3 Jaka historia gracza występującego w premiere league imponuje mu najbardziej? 4. Która ligę ceni sobie najbardziej i dlaczego? 5. Jaki sport oprócz piłki nożnej go jeszcze pasjonuje? Jak zbiera materiały do meczów i czy sprawia mu to radość? 6 Kiedy i z jakiego powodu zaczął oglądać premiere league ( czy to tylko profesjonalizm). 7 Jakiego szkoleniowca ceni najbardziej i który oprócz Emryego mógłby się sprawdzić w Arsenalu 8 Jakich graczy widziałby w Arsenalu którzy pomogliby zespołowi odnieść realny sukces? 9Jakie jest jego najbardziej pamiętne spotkanie? 10 Którzy z graczy U20 imponują mu najbardziej i którzy mogą odcisnąć swoje piętno w światowym Football?
Przedwczoraj rozmawiałem ze Svenem. Powiedziałem mu. " Bracie . Dlaczego to robisz? Dlaczego Nasz opuszczasz" a On na to " Przyjacielu. To nie ma nic wspólnego z tym pięknym i niesamowitym klubem jakim jest Arsenal. Zakochałem się i długo starałem się ją przekonać do siebie bez skutku. Mówiłem,że chce tylko jej a ona zebym się odwalił i że zwariowalem i ze
niedługo wyjeżdża z Londynu i,ze jej dni w tym miejscu są policzone i że nie moze być w miejscowości które mu ją przypomina" i ja to rozumiem..Ta dziewczyną jest Elneny.
@simson16: Thriller o parze która chciała adoptować dziecko. Fajny.
@simson16: 50/50 komediodramat, Podziemny krąg, Lęk pierwotny, Sierota , Miasto Gniewu. Zależy jaki gatunek.
@simson16: Zapomniałem o Sin City.Swietny film.
Najlepszy Pulp Fiction a zaraz po tym 12 malp
@ChatCrapGetBanged: 6 zmysł,Szklana pułapka, Ostatni skaut, Łzy słońca, Red, Pulp Fiction i mój jeden z ulubionych 12 malp.
@Patryk: Czy to mecz który musicie zwyciężyć? Czy to spotkanie którego nie możecie przegrać? Czy w tym meczu liczy się tylko wygrana itd...
@lays: Nie sądzę,że nie mając LM zespół bedzie mógł sobie pozwolić na takie wydatki. Tym bardziej,że mamy ludzi którzy trzepią olbrzymie kontrakty jak Ozil, Mustafi,Kola to nie są małe pieniądze a będzie się trzeba stosować do FPP.
Przy budżecie 40 mln plus jakieś sprzedaże powiedzmy 30 i tym co zaoszczędzimy na pensjach około 15 .Czyli 85 ale jak to Arsenal bedziemy na plusie więc wydamy z 50 mln a potrzebujemy obrońcy,prawego obrońcy,lewego obrońcy,konkretnego pomocnika i skrzydłowego. Obyśmy jakimś cudem zakwalifikowali się do LM bo będzie bardzo cieniutko.
@lays: U Nas wszystko jest możliwe i pewnie jeśli nie sprzedamy Ozila i nie zakwalifikujemy się do LM to pewnie więcej niż 60 mln nie będzie.
Co do szans na Top4 to mamy je niestety mniejsze od MU ..Nasze braki w obronie są zbyt duże i o ile nie będziemy grać Mustafim na PO jesteśmy do rozklepania przez każdego. Ta formacja diamentu i zagęszczanie środka pola mogłoby zdać egzamin gdyby boczni pomocnicy cofali się do destrukcji.Niestety skąpstwo w zakupach zimowych może ograniczyć Nasze szanse na Top4 i trzeba starać się o wygranie LE a wtedy po dokonaniu wzmocnień w lato zacząć notować regularny progress
Szybko poszło.
Panowie admini taka gorąca prośba o banik dla kibica MU na literkę l. Przychodzi i prowokuje bez sensu.
Tutaj inny wynik niż zwycięstwo MC byłby niespodzianka.Szkoda,że jednak nic nie graliśmy.W konstrukcji i w destrukcji Arsenal na poziomie przedszkola.
Gdyby Jezus podał byłoby jeszcze gorzej.
Na szczęście na Eithad jadę tylko na Metallice i nie bede miał wątpliwej przyjemności oglądać takiej szopki a myślałem żeby kupić bilet.
@thegunner4life: Kiedyś był świetny ale to było kilka ładnych sezonów temu
Lichy przy Sterlingu wygląda jak głaz rosnący przy drodze pociągu.
Koła schodzi a Lichy to opoka i będzie dalej dzielił i rządził.
Idą zmiany.Rychlo w czas ale idą.
Lepiej już stawiać Mustafiego na PO po powrocie Sokratis.On się tam sprawdzal.Inaczej każdy Nas rozklepie
Ręką dotknął a my już możemy schodzić.
Sposób na Arsenal.Idzcie i atakujcie prawa stronę.
Miało być nieźle a jest jak zawsze.
Kosa daje nadzieję.
@kanapka: W 52 zdaje się
Juz się zaczelo..50 kurde sekund.
Lichy i zaczynamy od -2.
Mógłby się przydać do zagęszczania środka pola.
Podczas oglądania z synem atlasu owadów natknąłem się na osobnika nazwanego strzel kanonier który wyrzuca we wroga ładunki cieczy. Okazało się więc,że Arsenal ma własnego robaka
Fatalnie się ustawił Leno przy tej bramce ale prawdę mówiąc z przebiegu spotkania Cardiff na nią zasłużyło.
Do trzech razy sztuka.Jest karny.
@TomekO: No tak nie wyczułem bo zdecydowanie za gorzka.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Leno redemption