Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 299 z 861 (komentarze od 11921 do 11960):
O kurcze ale szczęście.
Jeszcze z dwie i bilans bramek się nieco poprawi.
Co Guendo zrobił to witki opadaja.W takim miejscu. Co za nieodpowiedzialne i beznadziejnie głupie zachowanie.
Co za akcja? Po chwilach kryzysu takie coś.Mniaam
Naprawdę nie powinniśmy dopuszczać do takich sytuacji bo Kosa za każdym razem Nas nie uratuje.
Pięknie Ozil.Dobry start.
Borubar jeszcze broni aby dziś nie za dobrze.
Suarez faktycznie nie gra koncertowo i bardzo dobrze,że nie zmuszeni jesteśmy go kupić lecz jest kilka czynników mogących go usprawiedliwiać min. zmiana ligii, mała możliwość występu a co za tym idzie brak porozumienia z kolegami z drużyny, niepewnośc swojej przyszłości.Powinien zagrać z 3 mecze ze slabiakami i zobaczymy czy to materiał na chociażby niezłego grajka
Auba i to jego soczyste podanie do bramkarza.Co się dzieje z tym gościem?Cały zespół jednak prezentował się przyzwoicie
Jedno dotknięcie Ozila i akcja rusza z kopyta
I myszka Mickey też strzela ale świetny pressing Laci
Dobrze Laca
Brawo i dla niego i dla sędziego.
Podobno świetnie rozwijający się młodzian.
Bardzo szlachetnie dali Bate wspomnienia na całe życie. Emry to po prostu dobry człowiek
Brawo dla Lacazetta. Rozpycha się w życiu łokciami.Piekny mecz
Ten mecz to taka kompilacja Naszego talentu i serca jakie zawodnicy wkładają w każdy mecz.
@lays: Jako żywo. To samo. Tylko może graczy gorszych na boisku mamy
Jasne możemy to wygrać ale gramy jak paralityk na lodzie i daleko Nam od boiskowej dojrzałości a tym bardziej kontrolowania gry.
Ja pierdziele.Powaznie? Z Bate baty?
Blisko było.Szkida szansy ale dobrze zaczęli.
Do boju.Zalatwcie to szybko.
Ale się dali zdominować.Woow. Jakaż popelina.
Vertoghen może grać wszędzie.Masakra co dziś pokazuje.
Liga holenderska też ma cholerka kilka diamentów.
Ok już znalazłem. Około 25 mln funtów.
@RIVALDO700: Za ile przeszedł pamiętasz?
Son to naprawdę przekozak..Kto ich wynalazł to masakra.
SkurczySon.
Sędzia się tu wybroni więc jak zawsze gwiżdże pod silniejszego.
Spalony jednak. Ahhh.Lipa.
Ajax super i tak nie przejdą ale brawa.
Nieźle się ogląda BvB.Nie ma tam jakiś olbrzymich nakładów finansowych a Sancho,Pulisic,Hagimi grają fajna piłkę.
@Kowal96: Bez kontuzji mógłby powalczyć
@bigMick: Tutaj od początku kibice PSG dra ryje jak żona po powrocie męża o 4 rano z piwa. Słychać ,że to nie niedzielni bywalcy.
Na Old Traford i kibice PSG są lepsi..Tam nie ma stagnacji i mimo olbrzymiej kasy jest olbrzymia miłość do footballu.
Paryż tak osłabiony a pieknie ugryzł MU.
Powodzenia Miałeś chłopie jeden świetny sezon i mnóstwo przebłysków i gdybyś grał na równym poziomie byłbyś wielki . Szkoda,że się nie dogadał w kwestiach finansowych ale jeśli odejdzie on plus Cech a potem Ozil może znormalizujemy politykę płacową.
Widać,żeMC zgwałci dziś Niebieskich jeszcze gorzej niż Nas
Co to było do ciężkiej cholery? Samobój i strata gola oraz równorzędny mecz z drużyną która przed Nami na własnym stadionie strzeliła ich 5. Leno gra na alibi i nie daje tej pewności z tyłu a obrona to żart
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
City karny