Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 356 z 861 (komentarze od 14201 do 14240):

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 23.01.2017, 11:58

Wczoraj Ramsey zagrał nieźle.Szału nie było ale i cały zespół zagrał tak jakby myśleli,że samo się zrobi. Starali się lecz bez wykończenia. Mam nadzieję,że ta forma na Chelsea będzie już ustabilizowana bo idzie to w dobrym kierunku.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:17

Wenger pokazał,że jeszcze ma jaja.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:11

Co za mecz?? Kto się tego spodziewał?? Dramat był ale jakie zakończenie. Sędzia liniowy 1:1 więc błąd błędem ratuje.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:09

Mamy to.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:08

karny jest.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:03

No pięknie.Kurde pięknie

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:02

7 minut ?? Powaga

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 17:01

Mogłoby być po sprawie ale bramkarza mają świetnego.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 16:54

Koszą Nas jak snopki zboża a to Xakha wyleciał.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 16:40

Trzeba było dorzucić do napastnika i kupić np Camacho jak chciał kogoś na pomoc.

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 16:36

Xakha znów zero mózgu

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 16:34

Ramsey???Sam nie wie co miał zrobić

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 16:30

Sprawiedliwość.W końcu sprawiedliwość i nietypowo po rożnym .

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 22.01.2017, 16:29

Dymają Nas jak Lucas wydymał Indianę Jonesa w czwartej części.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 16:27

Karny trollu powinien być.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 16:19

Ramsey WTF???

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 16:18

Nasz Zulus Xakha poza tym złym wyprowadzeniem dzisiaj rozgrywa dobre zawody.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 16:13

No Panowie Snodgrass i Hernandez niech coś dzisiaj wcisną do siatki.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 16:01

Ramsey powinien mieć na nazwisko Piętaszek.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 15:57

No kurde Panowie, Wbijcie to w końcu bo już gołębi na Emirates zabraknie.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 15:54

Zulus co to za wyprowadzenie??

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 15:52

Wbijcie w końcu bo zaraz wyjdę z siebie.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 15:46

Oby poprawili skuteczność bo mam wrażenie,że dla Burnley coś wpadnie.

Komentowany temat: Zdobyć obowiązkowe 3 punkty: Arsenal vs Burnley 22.01.2017, 15:30

Powinniśmy prowadzić czy po tym strzale Mesuta Giroud czy po tych późniejszych a tak wciąż nie ma tego wykończenia mimo niezłej gry wciąż trzeba uważąć na te kontry.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 21.01.2017, 17:57

Kolejka dla Nas i to ewidentnie. Niezależnie od wyniku kolejnego meczu jeśli wygramy swój to tak czy inaczej będzie dobrze.

Komentowany temat: Aubameyang niepewny swojej przyszłości 20.01.2017, 16:37

Fajnie by było ale zdaje się,że nieco za krótcy jesteśmy jeśli chodzi o kontrakt bo może te 60 mln załatwiłoby sprawę plus jakieś bonusy zapisane w umowie kupna.

Komentowany temat: Adebayor: Arsenal nie istnieje bez Sancheza i Özila 20.01.2017, 11:40

Wolałem Kanu od niego i to prawda,że teraz Sanchez Nas ciągnie lecz jak nie on to kto inny. Od wielu lat zawsze mamy jakieś genialne jednostki i od lat jak wyników nie było tak nie ma.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 17.01.2017, 11:29

Chociaż to T wpisane w J wygląda fajnie ale całe logo jest jak M z Mc Donalds.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 17.01.2017, 11:24

To nowe logo jest ok dla Janusze Transeksualist Group a Juve powinien się trzymać historii.Może ją lekko zmodyfikować jasne ale nie ma co zrywać z wieloletnią tradycją i zamieniać odkurzacza na miotłę.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 15.01.2017, 18:49

Ibra jak mówiłem przed sezonem jest wart każdych pieniędzy.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 14.01.2017, 17:35

Jest Lucas i Danny. Będzie się działo.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 14.01.2017, 17:31

Gunnersaurus Podejrzewam,że o bardzo wielu rzeczach.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 14.01.2017, 17:30

A jenak nie. Myślałem,że odbiła się od obrońcy.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 14.01.2017, 17:30

3 x samoboj

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 14.01.2017, 17:24

Samoboj do tego.Szczęście opuściło Łabędzie.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 14.01.2017, 17:18

Niezły mecz dzisiaj gramy. Swansea ciężko stworzyć jakąś sensowną akcję przez Nasz pressing i wygląda to dość fajnie. Co do sytuacji z karnym a raczej jego brakiem myślę,że to słuszna decyzja bo nie widziałem tam kontaktu.

Komentowany temat: Bilić potwierdza: Payet chce opuścić klub 12.01.2017, 16:53

Kontrakt powinno się respektować a nie jak szczur uciekać gdy zespołowi nie idzie. Tak nie zachowuje się facet a rozkapryszony bachor. Jednak jest i druga str medalu którą rozumiem. Temu zawodnikowi gry na najwyższym poziomie zostało już niewiele może sezon a może dwa i gra w drużynie której jedna osoba wyciągnąć z dołka nie potrafi.

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 19:33

Co sezon mniej więcej o tej porze kończymy ze wszelkimi pucharami a z taką formą tym razem może się to odbyć wcześniej. Wyjątkiem były mecze w FA cup 2 sezony temu i 3 a poza tym wszystko po staremu.

Komentowany temat: Początek walki o Puchar Anglii: Preston vs Arsenal 07.01.2017, 19:19

Widzę,że na mrknowie uruchomili wtyczkę gdzie można mecze oglądać normalnie przez tv jak jest android więc spoko.

Komentowany temat: Początek walki o Puchar Anglii: Preston vs Arsenal 07.01.2017, 19:13

Dzisiaj zamiast sportem piłkarze zajęli się sztuką i rzeźbią głupa.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady