Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 359 z 861 (komentarze od 14321 do 14360):

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 23.11.2016, 22:21

Brawo Iwobi.Ma instynkt

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 23.11.2016, 22:05

Pilnie.Oby nie spoczeli na laurach

Komentowany temat: Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie: Arsenal - PSG! 23.11.2016, 21:32

Cavani czerwo powinno być i brawo model.

Komentowany temat: Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie: Arsenal - PSG! 23.11.2016, 21:32

Krny czyli jak zyskać coś z niczego.

Komentowany temat: Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie: Arsenal - PSG! 23.11.2016, 21:17

Jenkinson. Żal.Dosłownie żal.

Komentowany temat: Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie: Arsenal - PSG! 23.11.2016, 21:05

Co za ćwoki? Gdzie krycie? U siebie na stadionie i grać jak banda patalachów.

Komentowany temat: Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie: Arsenal - PSG! 23.11.2016, 20:47

Lecimy.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 21.11.2016, 10:14

Cóż jeżeli chodzi o kobiety to fajnie mieć po prostu dobrą babkę z którą patrzy się w tym samym kierunku.Nie mówię tu o wielkich uczuciach jak z brazylijskiej telenoweli ale o dobrej relacji z wzajemnym szacunkiem i przyjaźnią. To wystarczy bo jeśli możemy na siebie liczyć w trudnych momentach wtedy nie warto tego zaprzepaścić a kryzys zawsze jest co pewien czas.

Komentowany temat: Pomeczowa konferencja prasowa 21.11.2016, 10:09

Ja przeważnie narzekam na Wengera ale teraz sytuacja jest lepsza. Nie przegrywamy z czołówką i tych głupio straconych punktów jest mniej a jak wcześniej mówiłem jeśli po grudniu strata do lidera będzie wynosiła około 6 oczek to myślę,że w końcu będzie realna szansa na wygranie tego tytułu. Widać jakieś pozytywne zmiany w końcu nie jeśli chodzi o ławkę trenerską (bo on nigdy nie nauczy się motywować zawodników) ale jeśli chodzi o ławkę i formę ludzi z niej wchodzących. Te punkty będą bardzo ważne. Widzę w końcu jakąś nadzieję na dobry sezon

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:17

Giroud . Mistrz nad mistrze

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:07

Ten gol wisiał w powietrzu.MU pomimo średniej gry absolutnie Nas zdominowało a My bez żadnego pomysłu na grę i aż dziw,że ten gol padł tak późno.

Komentowany temat: Nabór do redakcji serwisu Kanonierzy.com! 15.11.2016, 16:30

kelob Patriota,Gettysburg,Trzy Królestwa,Joanna d'Arc,Królowa Margot (może batalii nie ma dużo ale film dobry),Król Artur ten z 2004,Gladiator,Centurion czy nawet to o wiedźmie Angeliną dobrze się oglądało. Ahh i jeszcze masz teraz Warcrafta i trylogie Narnii bardziej baśniowe

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:59

Takie mecze trzeba wgrywać. Kurde mać. Mało komputera nie rozwaliłem.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:25

Ramsey pierwszy wejdzie. Po co??

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:22

Co my gramy?? Jak teraz nie opanujemy sytuacji to będzie bieda.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:14

Teraz bedą cisnąć.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 14:12

Kur.....

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 14:12

Właśnie chciałem napisać,że groźnie się zaczyna robić. Kurde.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:47

To powinno być czerwo.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:44

Super.Dzięki

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:42

Ale blisko było.Zaraz jajo chyba zniosę

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:34

Iwobi. Brak Giroud robi swoje.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:23

Kane kurcze świetny napastnik.Jak w kurniku coś takiego się uchowało?.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:07

Co do rememberce day to nie tylko ofiary I wojny śiwatowej ale i drugiej oraz hołd składany weteranom który w nich walczyli.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:05

Bellerin musi być bardziej skoncentrowany.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Łudogorec 2-3 Arsenal 02.11.2016, 16:55

Co do tego spotu Nejman-Trybson (kimkolwiek by on nie był) . To powinno wyglądać mniej więcej tak. Początek tak jak jest. Coś Ci się nie podoba mówi Nejman? A Trybson na to " Tak nie podoba się mi mroczne Widmo, No i to,że Kościół nie płaci podatków oraz start Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich. Na to Nejman na melodię Nigdy Ciebie nie Zapomnę śpiewa : To też się mi nie podoba,nie podoba nieee i zaczynają tańczyć w blasku księżyca.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Łudogorec 2-3 Arsenal 02.11.2016, 10:44

Ahh Zapomniałbym . Forma Giroud po powrocie rokuje bardzo dobrze.Widać,że gra w reprezentacji wyniosła go na jeszcze wyższy poziom.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Łudogorec 2-3 Arsenal 02.11.2016, 10:37

Co do wczorajszego meczu to,że będziemy mieli problemy to nic dziwnego bo to trudny teren a Ludo grać potrafi co pokazał na Naszym boisku. Koncepcja im się rypła po pierwszych dwóch bramkach u Nas ale stwarzali groźne sytuacje. Co mnie smuci to fatalna postawa Naszego bloku defensywnego a szczególnie Gibbsa który zdawał się odnajdywac ostatnio formę a dawał wczoraj się objeżdżać jak dziecko bo z dwójki skrajnych obrońców od niego można wymagać. Jenkinson wiadomo pewnego poziomu nie przekroczy i miał bardzo długą przerwę od gry tym bardziej na poziomie LM. Mustafi i Xakha też grali średnio.Pierwszy wyłożył piłkę napastnikowi a drugi za swoje bezsensowne faule znów mógł wylecieć z boiska. Cieszy natomiast to,że po raz kolejny pokazaliśmy dobry powrót z dalekiej podróży i ta bramka Ozila. Woow. Po prostu Ronaldinhio po niemiecku.

Komentowany temat: Przypieczętować awans: Łudogorec - Arsenal 01.11.2016, 21:51

Szczęście.Grajcie Panowie.

Komentowany temat: Przypieczętować awans: Łudogorec - Arsenal 01.11.2016, 21:50

I kolejna kontuzja się szykuje.

Komentowany temat: Przypieczętować awans: Łudogorec - Arsenal 01.11.2016, 21:27

Giroud .Jest forma.

Komentowany temat: Przypieczętować awans: Łudogorec - Arsenal 01.11.2016, 21:01

Bez komentarza.Co oni kurde robią? Muszą chyba sobie utrudniać życie.

Komentowany temat: Przypieczętować awans: Łudogorec - Arsenal 01.11.2016, 21:01

Bez komentarza.Co oni kurde robią? Muszą chyba sobie utrudniać życie.

Komentowany temat: Przypieczętować awans: Łudogorec - Arsenal 01.11.2016, 20:57

Ładnie kurde zaczeli.

Komentowany temat: Arsenal awansuje do ćwierćfinału EFL Cup! 25.10.2016, 22:23

No o to chodziło.Taka gra i jestem spokojny o losy meczu.

Komentowany temat: Arsenal awansuje do ćwierćfinału EFL Cup! 25.10.2016, 22:19

Co za ludzie?? Nie chcą ich dobić czy co??

Komentowany temat: Arsenal awansuje do ćwierćfinału EFL Cup! 25.10.2016, 22:16

To się nagrali.

Komentowany temat: Arsenal awansuje do ćwierćfinału EFL Cup! 25.10.2016, 22:15

Jak to nie wpadło?? Hessus

Komentowany temat: Arsenal awansuje do ćwierćfinału EFL Cup! 25.10.2016, 22:08

Żwirek jak ja za Tobą tęskniłem. Perez na lewe skrzydło i można grać.

Komentowany temat: Arsenal awansuje do ćwierćfinału EFL Cup! 25.10.2016, 21:53

Zaczęliśmy ładnie. To czego brakowało w pierwszej czyli pressing i większa lekkość

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady