Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 358 z 861 (komentarze od 14281 do 14320):

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 22:40

Tak się nie gra o mistrzostwo tylko o czwarte miejsce więc Naszą sztandarową pozycję.Bez taktyki i bez odpowiednich zmian na boiskowe poczynania oraz ustawienia drużyny w trakcie. Fatalny mecz.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 22:33

Gramy beznadziejnie i znowu będzie tak,że na Nas zespół się wybije bo nie potrafimy wykorzystać słabości innych zespołów.

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 13.12.2016, 21:31

Wiedzialem i przed akcja rzekłem,ze może teraz byc groźnie i przed przerwa taka dupa.

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 13.12.2016, 21:06

Sanchez po raz kolejny. Brawo

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 12:26

Ciężko będzie ale jednak jesteśmy lepsi niż 2 lata temu a oni nieco gorsi.Odpadniemy po karnych.

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 12:22

Takie przypadki nie istnieją.

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 12.12.2016, 12:18

Psg z Barca

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 12.12.2016, 12:16

Znowu.DO Kurczaka

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 12:15

Bayern czy Sevilla?

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 12:14

Monaco.Nie łatwy i RM z Napoli.:D

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 12:13

City na dzień dobry

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 12:07

Dobra zaczyna się zabawa.

Komentowany temat: Dobra passa trwa: Arsenal 3-1 Stoke 10.12.2016, 17:34

Nos do zmian.O proszę o takie coś Wengera nie posądzałem.

Komentowany temat: Dobra passa trwa: Arsenal 3-1 Stoke 10.12.2016, 17:10

I taką skutczność trzeba trzymać.Ozil jak Giroud a Alex jak Ozil. Zamienili się na chwilę miejscami.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 17:09

I taką skuteczność trzeba trzymać.Ozil niczym Giroud.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:43

Sanchez się pięknie uwolnił i Bellerin świetnie podał a kot ze ściany ma kolejnego gola.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:28

Karny i za to powinna byc czerwona. Co za kretyn??

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:26

Gabriel dużo lepiej sprawował się na PO niż na środku a teraz taki ból. Będzie do kitu.Naprawdę czarno to widzę.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:24

No to kurde pięknie.Genialnie.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:16

Strasznie nieprzyjemny faul.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:05

Powinien to ktoś zamykać.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:04

Brawo Cech.

Komentowany temat: Zachować regularność: Arsenal vs Stoke 10.12.2016, 16:01

livefootballol.me/channel/arenavision-26-acestream.html

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 23:51

Benfica v Arsenal
FC Porto v Borussia Dortmund
Paris Saint-Germain v Leicester City
Bayern München v FC Barcelona
Real Madrid v AS Monaco
Bayer Leverkusen v Atlético Madrid
Manchester City v Juventus
Sevilla v Napoli

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 23:50

Mnie na pierwszy strzał wyszła Benifika

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:52

Perez dzisiaj daje czadu.Pokazuje,że jest ok na mecze ze średniej półki rywalem

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:06

Traore .Wooow.

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:05

Trochę za wcześnie ta bramka dla Ludo bo teraz to PSG będzie cisnąć i to będzie bardzo ciężko przetrwać.Gdyby padła w 70 min to można mieć nadzieję a tak to mają jeszcze dużo czasu.

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:03

Pereza piłka szuka.

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:00

Teraz kupa w obronie jak nic. Nie można tak dawać napastnikom zaistnieć pod Naszym polem karnym.

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 20:57

Sanchez.Nice

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 30.11.2016, 22:22

Około 10 m do bramki i coś takiego.

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:25

Mniej meczów będziemy grać najwyżej.To też dobrze ale niepokoi ta fatalna dyspozycja zawodników którzy powinni aspirować do pierwszego składu.

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:01

Pachniało golem i Claasie pokazuje,że ta gra w Feyenordzie to nie był przypadek.Szkoda

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 20:57

Do tego momentu święci sprawiają korzystniejsze wrażenie i nie dają Nam nawet specjalnie z połowy wyjść a My w składzie nie mamy aż takich młokosów żeby nie wziąć sprawy w swoje nogi.

Komentowany temat: Debuchy na celowniku Olimpique'u Marsylia 30.11.2016, 14:26

Nie widzę jednak sensu w takim dziwaczeniu i siłowym według mnie spolszczaniu zagranicznych nazw skoro zdanie brzmi dobrze z zachowaniem oryginalnej formy to niech tak zostanie bo zaraz zaczną się pięknie odmieniane Newcastlu lub Bourmothu i jak widzi się taką hiperpoprawność to nie przyciąga a raczej odpycha od reszty tekstu.Ta str chyba jako jedyna porywa się na owe zabiegi i myślę,że zupełnie niepotrzebnie.

Komentowany temat: Debuchy na celowniku Olimpique'u Marsylia 30.11.2016, 11:45

No w końcu myślałem,że znów będą takie twory jak tego Leicasteru. Miodek nawet ostatnio na ten temat się wypowiadał przy okazji Vancouver,że lepiej zostawić to jak jest niż na siłę spolszczać.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 23.11.2016, 22:41

Historia się powtarza rok w rok taka sama.Zespół nie trzyma się taktyki jeśli taka jest i przeciwko trochę mocniejszemu przeciwnikowi gra po prostu słabo. Strasznie to wyglada.

Komentowany temat: Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie: Arsenal - PSG! 23.11.2016, 22:41

Historia się powtarza rok w rok taka sama.Zespół nie trzyma się taktyki jeśli taka jest i przeciwko trochę mocniejszemu przeciwnikowi gra po prostu słabo. Strasznie to wyglada.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 23.11.2016, 22:26

Cavani znów Nas oszczędza

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady